Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Ewbela
Hej:) jak tam cdziewczyny? Mnie od rana muli zaraz wizyta u gina. Sali wspolczuje przeziebionego pecherza. Gaga a ja mam caly czas taki pelny brzuch nawet jak nic nie zjem. Ola mnie tez kol najnik. A tydzien przed okresem piersi nie bolaly juz tak jak po owulacji. Asia i Olenka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Hej dziewczyny, ja kłopoty z pęcherza miałam dość często a to przez piasek w nerkach. Współczuję, bo dolegliwości są okropne i czuje się dyskomfort. Jeśli mogę polecić to okłady ciepłe na dolny odcinek kręgosłupa, są tam punkty odpowiadające za stopy a wiadomo, że jak w stopy ciepło to nerwów jest lepiej. Kolejny dzień nie przyszła @ w ogóle nie mam ochoty na nic, co zjem to biegunka. Wczoraj nawet nie zjadłam ulubionej lazanii bo nie podeszła. Oj dziwnie jest dziwnie, a wyliczaniu różnych rzeczy w cyklu nie mam praktyki. znów przerzucam się na tryb czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka ja juz bym robiła test na Twoim miejscu :). My zaczynamy starania, czekam na płodne dni i zobaczymy czy się uda. Dzisiaj zaczęłam leczenie letroxem i jodem, do tego dostałam jescze witamine D z jodem. Ewbela a czy juz słyszałaś serduszko? Jej musi to być piękne, sobie wyobrażam jak oglądam filmy czy czytam co właśnie by się działo z moim ciałem, organizmem i jak rozwija się moje dziecko, mam nadzieję że tego doczekam. Czuje się lepiej bo wczoraj tak nogi wyparzylam ze parowaly do tego naświetlałam się lampa i tak się wypocilam ze mąż nie mógł się przytulic. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnanicola
Hej, witajcie. Czytam, czytam i widze w was taka duza nadzieje! A mi jej brak... mam 24 lata,dzidzi pragne idkad tylko pamietam. Nigdy szczegolnie nie uwazalam i teraz jak patrze wstecz to wydaje mi sie,ze bylo milion okazji wpadki, a tymczasem nic takiego sie nie wydarzylo. Teraz staramy sie z mezem od pol roku i nic... zawsze jak dostaje okres jestem taka rozczarowana:-( kazda z was pewnie wie o czym mowie. Ten zblizajacy sie bol brzucha i juz wiesz, ze nic z tego. Podziwiam was za te zaparcie w dzialaniu. Ja szczerze mowiac juz nawet nie mam ochoty na sex. Myślę sobie,ze skoro to i tak nigdy nic nie przyniesie to nie widze w tym przyjemnosci (a nie naleze raczej do tego rodzaju kobiet, co wystarcza im sex raz na miesiac). Teraz poprostu nie potrafie przestac o tym myslec,to takie frustrujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka mam nadzieję że jesteś w ciąży :) Sali lecz się, na pewno to przyniesie efekty, masz już jakiś punkt zaczepienia więc teraz trochę cierpliwości i duzo przytulania;) Nicola znam ten ból, też się staramy od pół roku i z każdym kolejnym okresem z moją psychiką jest coraz gorzej. Tyle się i w internecie oczytałam kiedy się kochać i ile razy że nie wiadomo co wybrać. Czasami myślę, że mam za dużo wolnego czasu więc jeśli w tym cyklu się nie uda po nowym roku rozejrzę się za dodatkową pracą. Teraz przypadają mi dni płodne, z mężem od kilku dni kocham się codziennie, ciekawe jaki będzie tego efekt. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Chyba nie chce się nakręcac, to co się ze mną dzieje może być też zwiastunem zbliżającej się @ :) ból brzucha, osłabienie.. A w piersiach tylko powiększenie i ból, dyskomfort. Bez wizualnych uwidocznien żyłem itd jak opisujące czasem. Fajnie ze trzymajcie kciuki, bo chyba skakalabym z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata: no to laczymy sie bolu.. tez czasem mysle, ze mam za duzo wolnego czasu. Jestem w domu i ciagle mysle. U mnie przedwczoraj zaczal sie okres i znow ten zawod.. Nie mam siostry, ani tez zadnej przyjaciolki. Mama zmarla gdy mialam 10 lat. Babci tez nie mam.. nie mam z kim sie podzielic tym co czuje. Moj maz na juz dziecko z poprzedniego związku. Choc wiem, ze pragnie zalozyc ze mna rodzine, to wiem, ze jego pragnienie nigdy nie bedzie takie jak moje.. w koncu on juz jest tata. I ktos juz wola do niego "tato".. czasem mam ochote stad uciec.. dodam, ze jestem po dwoch laparoskopiach:torbiele na jajnikach, ale normalne, nie czekoladowe. Teraz znow mam skierowanie na laparoskopie, podejrzenie endometriozy. Rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnanicola
Agata: no to laczymy sie bolu.. tez czasem mysle, ze mam za duzo wolnego czasu. Jestem w domu i ciagle mysle. U mnie przedwczoraj zaczal sie okres i znow ten zawod.. Nie mam siostry, ani tez zadnej przyjaciolki. Mama zmarla gdy mialam 10 lat. Babci tez nie mam.. nie mam z kim sie podzielic tym co czuje. Moj maz na juz dziecko z poprzedniego związku. Choc wiem, ze pragnie zalozyc ze mna rodzine, to wiem, ze jego pragnienie nigdy nie bedzie takie jak moje.. w koncu on juz jest tata. I ktos juz wola do niego "tato".. czasem mam ochote stad uciec.. dodam, ze jestem po dwoch laparoskopiach:torbiele na jajnikach, ale normalne, nie czekoladowe. Teraz znow mam skierowanie na laparoskopie, podejrzenie endometriozy. Rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u mnie? Jestem wyczerpana wstalan o 7 wymiotowalam polozylam sie spalam i tera sie obudzilam praqie o 12 nadal zle sie czuje jakbym non stop pila. Ale jakos trzeba przecierpiec czytalam was ale niw mam sily już odpisywac bo jest mi znoqu nie dobrze. Mam wstret nawet do tv jak jest włączony wymiotowac mi sie chce zamknac sie tylko q czarnej norZe i tyle Asią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicola jak będziesz na badaniach zawsze możesz się zapytać jakie masz szansę na ciążę i po jakim czasie od zabiegu. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam ochote dzisiaj na zapiekabke z pora i fileta z kurczaka potrzebny jest por filet majonez i ser no właśnie i tu jest problem bardzo ja lubie moja tesciowa w polsce ja robi i pomyslalam ze ja zrobie ale boje sie ze nic nie przelkne mimo ze chce. Jak myslicie bardzo to jest ciezkie na zoladek? Wczoraj jadlam obiad jak. Dzicinstwa pulpety buraczki i ziemniaki i o dziwo nie wymiotowalam bezposrednio po nim tylko jakies trzyy godziny po. Moze wy macie jakies pomysly na obiad? Lekki dla kobiety ktora pol swego zycia spedza ostatnio w toalecie hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Asia a moze rsołek? ja dzis zrobie:) a ja juz po wizycie u mnie super serduszko puka jestem wedlug usg w 6tyg i 1dzien a termin na 26.07.2016:) taka jestem szczesliwa ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela wczoraj byl rosol a wiesz mojemu facetowi zupa nie starcza Ja za tydziem ide mam nadzieje zw usłyszymy Serduszko wtedy wybacze mojemu dziecku te wymiott hehe chociaz dzisiaj wstalam maz sie smial jak mowilam ze cie kocham ale prosze skoncz z tymi wymiotami. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Moj pojechal na wyjazd z pracy i wroci dopiero w czwartek wieczorem ale teraz to juz sama nie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela juz sama nigdybnie bedziesz. Ja to mezu powiedziałam ze ma ze mna by na pierwszej wizycie i guzik mnie obchodi wszysyko i obiecalbze bedzie. Asią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga111
Ewbela gratuluje!!! Cudownie zobaczyć bijące serduszko :) teraz możesz sie juz tylko cieszyć :) ja niestety do wizyty mam jeszcze półtora tygodnia... Ale u mnie dopiero równo 5 tydzień sie Zaczął :) Asiu a moze kurczak z warzywami i do tego kuskus lub kasza jaglana? Ja czesto robię takie potrawki :) dzisiaj zrobiłam gołąbki bez zawijania ale to akurat nie jest takie lekkostrawne. Albo ryba z piekarnika i ziemniaczki do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ale z Was szczęściary;) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga niestety nie jem ryb a wiem ze teraz powinnam no nic nie mam pomyslu na obiad kurczak tez niedawbo byl wiec zjem dzisiaj pulpeciki wczorajsze a dla meza zrobie fileta z porem. Wiecie co naszla mnie taka ochota nq kopytka z cukrem jak w dziecinstwie mama robila albo golabki zwykle z sosem pomidorowym i ziemniakami tylko ze nie umiek ich robix a kapusta tutaj gorzka. Jak mi brak polski pod względem kuchni. Niby ciezko strawna ale jaka pyszna nie to co sZkocka. Gaga Mamy wizyte obie na 8 chyba Ja mam na 16 czyli na 17 polskiwgo czasu boje sie jej jakos asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Dzieki Gaga nawet mam fotke;D ja zrobilam sobie rosol ale kolezanka zapraszala na golabki moze zjem tylko bez kapusty, bo strasznie mi brzuch po niej pecznieje. Ja tez sobie obiecalam rybe przynajmiej raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, wkurzyłam sie dzisiaj bylam u mojej ginelokog, dobrze wie ze nie moge zajsc w ciążę i wysyła mnie do specjalistów, ale powiedźcie mi czemu nie chciala wystawic mi skierowania na badanie hsg (drożność jajowodów) przeciez powinna mi pomóc, co mam robić? BŁAGAM o jakąkolwiek podpowiedź co mam robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wkurzyłam sie dzisiaj bylam u mojej ginelokog, dobrze wie ze nie moge zajsc w ciążę i wysyła mnie do specjalistów, ale powiedźcie mi czemu nie chciala wystawic mi skierowania na badanie hsg (drożność jajowodów) przeciez powinna mi pomóc, co mam robić? BŁAGAM o jakąkolwiek podpowiedź co mam robić smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wkurzyłam sie dzisiaj bylam u mojej ginelokog, dobrze wie ze nie moge zajsc w ciążę i wysyła mnie do specjalistów, ale powiedźcie mi czemu nie chciala wystawic mi skierowania na badanie hsg (drożność jajowodów) przeciez powinna mi pomóc, co mam robić? BŁAGAM o jakąkolwiek podpowiedź co mam robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocie co mam zrobic non stop wymiotuje a teraz to wogole przelyk i brzuch mnie boli takie uczucie goraca mam asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie może dlatego że to badanie inwazyjne, a te wykonuje się kiedy inne, mniej inwazyjne badania wychodzą prawidłowo (badania hormonalne krwi, usg). Jak wrócisz od specjalisty z potwierdzeniem że inne narządy wydzielają hormony prawidłowo wtedy ginekolog powinien dać inną propozycję badań. Poza tym zawsze masz prawo pójść do innego lekarza. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej dziewczyny! Ale się tu dziś dzieje. Ewbela dobrze zrozumiałam, ze ciebie piersi nie bolały przed okresem? Mnie sutki tylko po owulacji piekly, a teraz nic, w ogóle piersi mnie nie bola, a powinny jak zwykle przed okresem. A tu pierwszy raz po owulacji pieczenie sutków i koniec. Ale spokojnie, to na okres :) wczoraj jajniki mi szalaly, raz prawy raz lewy, aż nogi bolały, ale to tez na okres, wiec nie doszukuje się objawów żadnych, bo sa takie same i nie wiadomo do konca na co :D ale bardzo bym chciala ... Za tydzień gdzie bede testować, mysle, ze juz w niedziele, a dzus 32 dc. Asia, bardzo ci współczuję, nie wiem co by ci pomoglo, nie znam się na tym, tez się boje takich objawów, ale przeżyje, tylko niech zajdę w końcu... Nadal boli mnie gardło no juz wytrzymać nie mogę juz 6 dzień :( nic mi nie pomaga :( ehhh a co u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja to jutro Już do pracyide nie wiem jak wytrzymqm z tymi wymiotami. U mnie tez piersi niw bolaly przed okresem byly tylko pełniejsze ale mialam wzdety brzuch i czasami klucie q jajniku wiec trZymam kciuki za testowanie a poki co to leze non stop wiecie jak okropnie sie czuje nawet ledwo sprzatalam i to nie dokladnie jak zawsze plynow do podlogi niw moge uzywac wiwc nie wiem czy myc skoro mi nie dobrze od niego asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, a musisz pracować? Lepiej, żebyś sie oszczedzala, bo jednak nie ma co się przemęczać w tym stanie. A mnie bola te jajniki, raz jeden, raz drugi, a zawsze tylko podbrzusze przed samym okresem. Dlatego juz w pewnym stopniu się nakręcam, bo jest juz cos inaczej niz zwykle. No i te piersi. Powinny juz bolec cale bo gdzies za tydzień okres, a mnie tylko 4 dni po obu strasznie sutki piekły dwa dni a teraz zupełnie nic, normalne cycki :D najgorsze jest to czekanie :/ w ogóle wiecie co mi dzus siostra opowiedziała, ze brat jej meza ze swoją żoną nie dbają w ogóle o córeczkę, ona ma pól roku, ale ciągle im choruje, bo nie zwracają uwagi w co ubrana, w ogóle przez cala ciążę paliła i pila.... A zrobili ja zaraz po ślubie, za pierwszym zamachem. Kurde dlaczego to tak jest? Dlaczego tacy ludzie maja dzieci, a ja nigdy w zyciu bym takich rzeczy nie robila i dbałabym o dziecko bardziej niz o siebie i ja nie mogę zajść... Czemu to jest takie niesprawiedliwe:/ ja chyba za bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola tak Już jest ze iektorzy maja a niektorzy musza czekac tez sie zastanawiam czemu amoj brat jest w trakcie rozwodu i zona jego zajmuje sie Dzieckiem chocia nie powinna brudno ma w domu jest nieodpowiedzialna i nie zaradna ale do rzeczy kiedy pryjezdza do brata to ja myja czesto ma wlosy pozlepiabe i wogole brudna w maZakach a dziecka oddac bratu memu nie chce no ale Cóż ola trzymam kciuki a co do wolnego niw moge wziasc ale Uważam na siebie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
To dobrze, ze uważasz. Ja w ogóle jestem tak juz wkurzona, bo strasznie zle się czuje, a też na razie nie mogę wziąć wolnego, nie dość, ze gardło trzyma, to jeszcze łamie mnie w kościach jak przy grypie. Jutro mam na 14, to sie wyspie i może będzie lepiej, ale trzyma się to od czwartku. W ogóle jakiś wirus chyba panuje. Poszłabym do lekarza, ale to dopiero rano jutro a w pracy dzień wcześniej trzeba zgłosić nieobecność, a ja dziś nie zglosze, bo nie wiem czy mi da zwolnienie. Masakra, nie wiem w ogóle co zrobic. W ogóle chyba przyjdzie ten okres stad to zle samopoczucie. Takze Asia trochę jakby cie rozumiem tez bede się w pracy męczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mnie już przeziebienie minelo a tez sie trzymalo ale wymioty sa nadal i mam dreszcze do tego slabo sie czuje maz dopiero za dwie godziny wroci ola a probowalas goraca kapiel wziasc wrzucic do niej olejki eteryczne lub masc jakas rozgrzewajaxa? Mi zawsze pomaga sie wypocic. Chociaz teraz dla mnie goraca kopiel jest marzeniem asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×