Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

evika fasolki to napewno nie ma-brak objawów ciazowych no i wczesniej robiłam testa i tylko 1 kreska wiec teraz po skonczonej @ zaczynamy panie wiosenne na maksa :) mam nadzieję że ta plamka u Ciebie nic nie znaczy. Kamilko tempka Ci sie utrzymuje więc to dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika fasolki to napewno nie ma-brak objawów ciazowych no i wczesniej robiłam testa i tylko 1 kreska wiec teraz po skonczonej @ zaczynamy panie wiosenne na maksa :) mam nadzieję że ta plamka u Ciebie nic nie znaczy. Kamilko tempka Ci sie utrzymuje więc to dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ale Ci się ciagnie ten cykl- trzeba zacząc to leczyc koniecznie. Wiem ze czeasz do 10-tego więc oby szybko mijały Ci te dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Cos pusto na forum... Wiecie co, czasem jak tutaj zajrze to zastanawiam sie czemu Wy sie tak stresujecie :/ Ja, jak zawsze jestem u gina to dowiaduje sie, czy mam pecherzy czy nie, czy bedzie jajeczkowanie czy nie i mam z glowy nerwy i oczekiwanie, lekarz przepisal mi clo i kazal kupic zastrzyki pregnyl a dla meza zalecil badania nasienia. Wszystko mi rzeczowo wyjasnil, rozrysowal itp. Podsumowując wiem czego sie spodziewac w danym cyklu i przykro jest mi jak czytam niektore Wasze wypowiedzi :( Chodzi mi o to, ze tak sie denerwujecie gdy okres przychodzi lub sie spoznia. A co o Waszej sytuacji mowia Wam lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia moj tempki z ostatnich paru dni: 24.03- 37/ 20dc 25.03- 36,7/21dc 26.03- 36,8/22dc 27.03- 37,1/23dc 28.03-37,1/24dc Za 4 dni sie wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokota słonko lekarz mimo tego ze powie iz pecherzyk byl nie przewidzi czy udalo sie zaplodnic jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze nie przewidzi tego :-/ ale chociaz mi powie czy bylo jajeczkowanie bo jak na razie to pecherzyki sa ale nie pekaja bo nie ma sladu po cialku żółtym, nic nie czuje i testy owulacyjne tez nie wskazywaly na jajeczkowanie... Moze po tych lekach i zastrzykach cos sie zmieni. A Tobie co mowil lekarz? robilas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ale niektóre maja owulke i wszystko jest ok a mimo tego nie udaje sie. Wydaje mi sie ze to co kazda z nas tutaj pisze jest opcja wywalenia z siebie tego co lezy na serduchu bo latwiej napisac niz zwierzyc sie komus nawet bardzo bliskiemu. Ty juz slonce wiesz co moze byc powodem tego ze sie nie udaje zycze Ci z calego serducha abys miała jak najszybciej rybk pod serduszkiem:) Buzka:) Reszta dziewczynek proszona o danie znaku ze zyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ale niektóre maja owulke i wszystko jest ok a mimo tego nie udaje sie. Wydaje mi sie ze to co kazda z nas tutaj pisze jest opcja wywalenia z siebie tego co lezy na serduchu bo latwiej napisac niz zwierzyc sie komus nawet bardzo bliskiemu. Ty juz slonce wiesz co moze byc powodem tego ze sie nie udaje zycze Ci z calego serducha abys miała jak najszybciej rybk pod serduszkiem:) Buzka:) Reszta dziewczynek proszona o danie znaku ze zyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ale niektóre maja owulke i wszystko jest ok a mimo tego nie udaje sie. Wydaje mi sie ze to co kazda z nas tutaj pisze jest opcja wywalenia z siebie tego co lezy na serduchu bo latwiej napisac niz zwierzyc sie komus nawet bardzo bliskiemu. Ty juz slonce wiesz co moze byc powodem tego ze sie nie udaje zycze Ci z calego serducha abys miała jak najszybciej rybk pod serduszkiem:) Buzka:) Reszta dziewczynek proszona o danie znaku ze zyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla tez zycze Ci wszystkiego co najlepsze i mysle, ze mam o tyle lepsza sytuacje, ze wiem co mi jest, nie wiem jednak jak bym sobie poradzila gdyby wszystko u mnie bylo ok ze zdrowiem a tylko psychika by mnie tak zablokowala, ze nie moglabym zajsc...chyba kaftan i psychiatryk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla melduję się :) Własnie wróciłam z M do domku i oglądamy tańce :P Czuje sie dobrze, tylko brzusio pobolewa czasami, poza tym cycki bardzo bola i temp ok 37,0... Dzisiaj testowałam i były dwie mocne kreseczki :D w środe chyba do ginka albo we wtorek, zobacze jeszcze.... Juz bardzo chciałabym wiedziec czy wszystko jest ok !!! Justys Słoneczko Ty moje jak Ty sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski kochane:):):) My mieliśmy wczoraj energiczny dzionek i dzisiaj też:)Dopiero wróciliśmy z wycieczki do zamku Książ:):):)Ale faaaaaajniaaaaście było:):)Odpoczęliśmy, odprężyliśmy się.....:)Pranie jak zwykle codziennie...no nie umiem pod dyktando co dwa dni:(:(:(...i tak ten cykl stracony bo tylko badankowy,czyli hormonki badam,bo M i ja byliśmy chorzy...krótko o krótko ale jednak......Dzisiaj 16 dc...jutro 17 dc...ostatnim razem już 14 dc bolały mnie piersi a teraz ciiiiszaaaaa:(może dopiero zaczną......jajnik mnie za to napieprzał ostro:):) Poza tym witam wszystkie nowe koleżanki....a brzuchatki jak się czują????? I jak reszta ??? ktoś testował w weekend?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski kochane:):):) My mieliśmy wczoraj energiczny dzionek i dzisiaj też:)Dopiero wróciliśmy z wycieczki do zamku Książ:):):)Ale faaaaaajniaaaaście było:):)Odpoczęliśmy, odprężyliśmy się.....:)Pranie jak zwykle codziennie...no nie umiem pod dyktando co dwa dni:(:(:(...i tak ten cykl stracony bo tylko badankowy,czyli hormonki badam,bo M i ja byliśmy chorzy...krótko o krótko ale jednak......Dzisiaj 16 dc...jutro 17 dc...ostatnim razem już 14 dc bolały mnie piersi a teraz ciiiiszaaaaa:(może dopiero zaczną......jajnik mnie za to napieprzał ostro:):) Poza tym witam wszystkie nowe koleżanki....a brzuchatki jak się czują????? I jak reszta ??? ktoś testował w weekend?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulcia
czesc dziewczyny, pozwolcie ze dolacze sie do dyskusji. Tez sie staramy od roku i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski kochane:):):) My mieliśmy wczoraj energiczny dzionek i dzisiaj też:)Dopiero wróciliśmy z wycieczki do zamku Książ:):):)Ale faaaaaajniaaaaście było:):)Odpoczęliśmy, odprężyliśmy się.....:)Pranie jak zwykle codziennie...no nie umiem pod dyktando co dwa dni:(:(:(...i tak ten cykl stracony bo tylko badankowy,czyli hormonki badam,bo M i ja byliśmy chorzy...krótko o krótko ale jednak......Dzisiaj 16 dc...jutro 17 dc...ostatnim razem już 14 dc bolały mnie piersi a teraz ciiiiszaaaaa:(może dopiero zaczną......jajnik mnie za to napieprzał ostro:):) Poza tym witam wszystkie nowe koleżanki....a brzuchatki jak się czują????? I jak reszta ??? ktoś testował w weekend?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika nic nie miałam zadnych plamień... po prostu do tej pory @ nie ma :P bardzo sie denerwuje, chciałabym zeby juz była sroda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko według kalendarza ciąży jestem w 6tc...ale ja sie na tym nie znam... czekam na potwierdzenie od ginka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka:) W koncu jakis ruch w temaciku sie zrobil:) Evika nie stresuj sie slonko i powiedz sobie ze jak nie teraz to moze nastepnym razem, w kazdym razie trzymam kciuki zeby @ nie przyszla i pojawily sie dwie kreseczki na tesciku:) Nerwusku wszystko bedzie ok i nie przewiduje innego scenarjusza:) Szarlotko a moze nie bedzie stracony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku wydaje mi sie ze po prostu dziewczynki poczuly wiosenke i dla tego tak nas malo:) Jak bedzie padac na pewno bedzie nas wiecej:) A jak sie slonko czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas podlamana chodze. witam wszystkie nowe dziewczyny i zaczynamy staranka od nowa. u mnie temp jakos dziwnie skacze mierze zaraz po obudzeniu zanim wyczolgam sie z lozka i jednego dnia mam 36,2 a nastepnego 36,7. jak ja bym chciala zeby sie udalo juz mi sie glupoty snia po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam tabelke nerwusek a ty juz chyba mozesz przepisac sie do brzuchatek jeszcze raz gratuluje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×