Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej zrobiłam z rana test owu i dwie kreseczki wyszły, owulki nie mam bo 2 dni temu miałam przecież usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla lepiej zrob ta bete bo testy owul nie koniecznie wskazuja na ciaze bo robilam maly eksperyment. w tym cyklu zrobilam test owul, mialam bole wiec owulke mi wskazaly. kilka dni przed @ zrobilam tak z ciekawosci test owul. i byly dwie bardzo mocne krech i to przez caly dzien bo zrobilam ich kilka. na nastepny dzien znow zrobilam kilka i wszystkie wskazaly juz tylko jedna kreske a ciaza byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) ja już niedługo zaczynam kolejny cykl staranek juz 12- równiutki roczek ;/;/;/przerazające ale cóż tak widocznie być musi. wczoraj plamka wieczorem, dziś troszku większa więc zaraz sie rozkręci. więc po prezencie urodzinowo świątecznym. no cóż powalczymy jeszcze. Kamillko niby zdarzają sie przypadki że testy owulacyjne wykrywają ciąze wcześniej niż normalne więc pewnie coś jest na rzeczy :)):):) będziemy gratulowac :) buziaczki i uściski dla wszystkich. NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec evika25..............25............2..................25- 28.03......Elbląg czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony gdyby testy owulacyjne były ta skuteczne w wykrywaniu ciąży to by się nazywały ciążowe- więc tu bardziej się skłaniam że testy owulacyjne nie sa wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem grzebałam wczoraj w necie i znalazłam to: Czy test owulacyjny wykrywa ciążę? To pytanie pojawia się tak często, a inwencja twórcza testujących nie zna granic zatem słowa wyjaśnienia. Test owulacyjny wykrywa ciążę Dlaczego? to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji. A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt aminokwasowych Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia) Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale UWAGA TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY ale POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży dlatego radzę testujecie ciążowymi TEST OWULACYJNY jeżeli ma przepowiadać ciążę MUSI MIEĆ KRESKĘ TESTOWĄ CIEMNIEJSZĄ OD OWULACYJNEJ lub PRZYNAJMNIJE TAKĄ SAMĄ jeżeli testowa jest jaśniejsza to nie jest to zwiastun ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete zrobiłam wczoraj o 9 i moze dzis ok 14 bedzie wynik jezeli nie to dopiero w poniedziałek ten owu zrobiłam z ciekawości:) Nerwusku miałam usg mam widoczne b.dobrze ciałko żółte, w macicy żadnego płynu endometrium 8 mm. No i musze czekac a ja tak tego nie lubie :( Kreseczki wyszły w takim samym kolorku. Nie nastawiam sie ze nam sie udało ale szczerze mowiac bylo by to mile zaskoczenie gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku od dwoch dni czy trzech tak jest... Niezbyt dobrze się czuję brzusio pobolewa i mnie mdli strasznie masakra po prostu... :( lece pozałatwiać sprawy i wpadnę później... Buziaki słodziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia moje drogie i miłego weekednu! Kamilla powodzenia !!!!!! Ja pieke ciacho bo mam miec gosci , ale takie małe mi wyszło, tzn niskie :( Chciałam je jakos przeciac bo mam dwa kremy do dekoracji zrobione :( A tu lipa sie rozsypało całe :( Rozłozyłam je w miare na blaszczei zaleje to galaretka :( Moze jakos ujdzie.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko czy przeziębienie i tabletki na przeziębienie mogą miec jakiś istotny wpływ na zajście w ciążę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:-) U mnie wielkie oczekiwanie, bo w przyszły weekend mam mieć (lub nie;-) @. Dziwnie się czuję... już po starankach oczywiście. Dziwne kłucia w dole brzucha mam, bolesne piersi...i wstręt do mojej najukochańszej kawki... Nie wiem co mam o tym myśleć. Zrobiłam test owulacyjny z ciekawości, czy coś pokarze i pokazał dwie kreski jedna mocną, drugą słabszą, ale widoczną. Berbelku nie mam pojęcia czy leki na przeziębienie mogą mieć jkiś wpływ na zajście w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek mnie od owulacji podbrzusze nie boli tylko napier***la...juz nie moge....wczoraj rano obudzil mnie bol...lekarz mowi,ze to normalne bo macica sie rozciaga i co gorsza ten bol moze sie utrzymywac az do samego konca...a sadzilam,ze jedyne nieprzyjemnosci jakie mnie czekaja to porod :( jak za 15 lat smarkacz mi powie,ze jestem zla matka to go przeloze przez kolano :P wiec nie martw sie nerwusku jestesmy kobietami - zostalysmy stworzone by cierpiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ciasto najlepiej sie kroi nitka...ukladasz nitke do okola ciasta na jednej wysokosci i zaciskasz..nic wrzyna sie w ciasto krojac je na rowne kawalki i dzieki tej sztuczce ciasto sie nie rozpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ciasto najlepiej sie kroi nitka...ukladasz nitke do okola ciasta na jednej wysokosci i zaciskasz..nic wrzyna sie w ciasto krojac je na rowne kawalki i dzieki tej sztuczce ciasto sie nie rozpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje SAT za rade! Wiem ze sie kroi niteczka ale mi wyszło takie płaskie ze nie miałam co kroic :P:P:P Ale dałam rade jakos, zalałam galaretka :P Ja tez nie wiem czy srodki na przeziebienie maja jakis wpływ na zajscie w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka 30 to trzymam kciuki bo podobno odrzucenie kawy dla osób które ja pija regularnie i lubia to tez dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla23 i jak tam wynik bety??????? A u mnie dzisiaj 50 dc :( A do lekraki moge isc dopiero 10.04 :( To wtedy jak nie dostane @ to bedzie koło 60 dc :( Niech mi da duphaston albo luteine na ureguilowanie bo inaczej bede nici z dzidzi :( Pani doktor myslała ze po leczeniu diane jakos te moje jajniki wróca do normy a tu guzik :( 1 cykl w miare to 52 dni, kolejny 45 a teraz juz 50 i ani widu ani słychu okresu :( Juz nie wspominajac o owulacji :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla23 i jak tam wynik bety??????? A u mnie dzisiaj 50 dc :( A do lekraki moge isc dopiero 10.04 :( To wtedy jak nie dostane @ to bedzie koło 60 dc :( Niech mi da duphaston albo luteine na ureguilowanie bo inaczej bede nici z dzidzi :( Pani doktor myslała ze po leczeniu diane jakos te moje jajniki wróca do normy a tu guzik :( 1 cykl w miare to 52 dni, kolejny 45 a teraz juz 50 i ani widu ani słychu okresu :( Juz nie wspominajac o owulacji :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla23 i jak tam wynik bety??????? A u mnie dzisiaj 50 dc :( A do lekraki moge isc dopiero 10.04 :( To wtedy jak nie dostane @ to bedzie koło 60 dc :( Niech mi da duphaston albo luteine na ureguilowanie bo inaczej bede nici z dzidzi :( Pani doktor myslała ze po leczeniu diane jakos te moje jajniki wróca do normy a tu guzik :( 1 cykl w miare to 52 dni, kolejny 45 a teraz juz 50 i ani widu ani słychu okresu :( Juz nie wspominajac o owulacji :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rocilam niedawno z uczelni. wiecie co mam takie lekkie skurcze w dole brzucha ale nie sa ciagle tylko trwaja kilka sekund i przestaje i mam duzo sluzu, normalnie sie caly czas leje. juz nie wiem co myslec:( sat jak ja ci zazdroszcze ze wszystko idzie tak jak nalezy, ja bym nawet te twoje bole zniosla 24 na dobe gdybym tylko wiedziala ze u mnie bedzie z dzidzia wporzadku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Przepraszam że nie pisałam ale jestem zalatana:(ciagle cos.....:) Wczoraj 13 dc i strasznie mnie jajniczek bolal wiec stawiam na owulke.....pranko bylo wieczorkiem.....i dzisiaj powtorzymy pewnie....taaak wiem co dwa dni ale tak sie nie da:) Wszystkim brzuchatkom gratuluje :):):)I przeslijcie pozytywne fluidki:):):) bede pozniej to troszkę więcej napiszę;)Teraz czekam na M z obiadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laseczki mam jeszcze parę minut wolnego bo M dopiero z pracy wyjeżdża!!!!!wrrrrrrrrr...a żarełko w piekarniku.....dzisiaj na obiadek KUGIEL ...kto wie co to jest>??????:):):) Ale miałam dzionek dzisiaj:)W zasadzie to swoje początki ma od wczoraj.... Jako że M będzie już jeździł wszędzie tylko motorem to trzeba było do pracy odsstawić opelka....wczoraj wieczorem ja pojechałam opelkiem, M -motorem i na miejscu się przebierałamw ciuchy na motor,wracaliśmy razem....jechali z nami znajomi na drugim motorze...nie dość że zostawiłam w ich bagażniku torebkę ze wszystkim dosłownie wszystkim...musieliśmy ich po całym miescie szukać!!!!!! Wróciłam późno i wnerwiona...a żeby było śmiesznie to jeszcze klucze z mieszkania zostawiłam w pracy u mojego M!!!!!!!!!!!!!!! Pożyczyłam od mamy drugie...ale ok...dzisiaj oczywiście wróciłam z pracy wcześniej niż zwykle bo miałam masę spraw do załatwienia(skarbówka, zakupy, mycie okien itp...) No i co????????? wróciłam bez kluczy:):):)Mała zostawiła swoje w domu i zamknęła kluczami moich rodziców które to im oddała a mój tata wyjechał do pracy(daleko)...:):):I dupcia....stałam pod drzwiami wnerwiona na maksa...musiałam zaiwaniać do M do pracy...ale miał ubaw??????????????? Ja nie wiem czy to takie śmieszne było....:(:(:(:( Także nie ma zabawy i dzisiaj musi odpracować praniem:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo szarlotko nie mam pojecia co to kugiel- co to ??? wiesz dla kogoś "z boku" to te Twoje przygody sa śmieszne- fakt moze nie dla Ciebie ale bynajmniej rozweselasz ludzi wokół :):):):) u ginka się nie spotkamy bo ostatni monitoring przypada mi na 12-tego :(:(:(:( tego 9-tego to byśmy się jednak spotkały ;/;/;/ a to pech ;/ ale jak Ci się u niego spodoba to mozliwe ze jeszcze będzie okazja do spotkania :) Czekająca fakt ciągną się te Twoje cykle niemiłosiernie- może teraz zacznie Twoja ginka inne leczenie. justys słoneczko szczególne iściski dla Ciebie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×