Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

jakos to bedzie :):):) co nas nie zabije to wzmocni nas :):):):)a to co nas czeka pokaze czas :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po rowerku :P 115 minut,przejechane 51 kilomterów i spalone 770 kcal :P A od jutra juz normalnie po 30 minut dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalejesz Czekająca :):):) brawo :) ja narazie sie wyłączam- obejrze sobie jakis filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, wilkcia jest udana z tym oglądniem filmów w pracy :P to co ty kochana masz za robotę, że takie luzy? Ja wysłałam M do sklepu po sok pomarańczowy, nawet nie wiecie, jak strasznie mi się chce soku pomarańczowego.... Oczywiście się mu nie chciało, ale jak powiedziałam, że sobie może piwko kupić to leciał z wywieszonym językiem :) wariat. Ja sobie odpoczywam i słucham vivy. No i oczywiście pisze do was. :) Brzuch co raz bardziej boli na @, a w zasadzie to promieniuje aż do pachwin. Szkoda... Niby test kupiłam, ale grzecznie sobie leży skukany w szafce w łazience, poczeka na lepsze czasy. Meldować się po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca jestem pełna podziwu dla twojej determinacji :) ja gorąco ci kibicuję i wiem, że dasz radę. 🌻 Mam już soczek więc polewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ja juz jestem w domu :/ Czekajaca naprawde Cie podziwiam i mocno kibicuje:) Wernus a moze tescik wcale nie bedzie musial czekac;) Nerwusku slonko rzymaj sie myslami wciaz jestem przy Tobie kochana, jak lepiej sie poczujesz skarbie to kliknij do nas Buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem kamilko..... dzisiaj pierwszy raz w życiu zauwazyłam na wkładce śluz lekko zaróżowiony, nigdy tak nie miałam. Teraz już go nie ma, ale byl, dosłownie odrobina. Przepraszam za szczegóły, ale do @ mam jeszcze całe 4 dni. Nie wiem co to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię słońce, wiele bym dała za to, żeby tak się stało, ale raczej nie ma szans. A Ty jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolinka
Witajcie dziewczyny :-) Czy można się do Was przyłączyć?W grupie zawsze raźniej i jest się komu wyżalić,jak ze starań nic nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia zapraszamy:) Wernus @ niby jest ale leci tak jakby chciala a nie mogla:/ beta 9,63mlU/ml wiec iskierka nadziei jest ale czy zgasnie okaze sie w poniedzialek. A i tak Wernus w Ciebie wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, nie martw się nic. Moja koleżanka też przez 3 dni miała normalne plamienia, choć wiedziała że jest w ciąży. Twoj organizm poprostu tak reaguje, więc nie martw się na zapas :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolinka
Kamilko werna ma rację.Rzeczywiście u wielu kobiet w czasie,gdy powinien być okres występuje plamienie.Tak więc głowy do góry-na pewno będzie dobrze :-) Słuchajcie dziewczyny chciałam Was zapytać,jak to jest u Was z dniami płodnymi.Czy obserwując organizm wiecie,kiedy one występują?Chodzi mi przede wszystkim o ten ślu płodny,którego u mnie przez ostatnie cykle brak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)zaliczyłam kawke u tesciówki i siostruni:)teraz czeka mnie cwiczenie na orbitku, brzuszek bardzo mnie bolał, robiłam test owulacyjny i negatywny czyli owulka był 18 maj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu a jak długo sie staracie ile masz lat, i napisz czy sie leczysz:)ja robie testy owulacyjne i wtedy wiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że frekwencja spadła... no to ja też uciekam, miejcie się dobrze! pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolinka
Mam 27 lat i pięcioletniego synka już na dorobku :-) Z naszymi starankami to trochę skomplikowana sprawa,bo rok temu działaliśmy bez rezultatów przez 3 cykle,a potem zmieniłam prace i na jakiś czas postanowiliśmy zawiesić starania.Ale dłżej czekać już nie mogę i w tym cyklu intensywnie pracujemy nad dzidziusiem :-) U mnie najwiekszy problem jest z nieregularnymi @-był czas,kiedy okresu nie miałam ponad 2 miesiące.Badania hormonalne wyszły mi ok,USG też,a mój gin stwierdził,że jak już się zdecyduje się na dziecko,to żebym przyszła i przepisze mi luteine.Kurczę powiedzcie,czy tak właśnie się postępuje w takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem ja biore duphaston to cos takiego jak luteina dzień po owulacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolinka
A ty kochana długo się już starasz?Masz regularne cykle? Mi gin na poprawienie działania jajników przepisał taki kompleks-magnez+wit.B6+witE i o dziwo dwie ostatnie @ spóxniły mi się tylko kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie krechy podobnego koloru, a ta testowa grubsza, czyli te wszytskie starania miedzy 11-13dc wg wskazan gina na marne, shit!!!!hbvgjdngbdfngj ale jestem zła, musze poczytac czy to prawda ze test owulacyjny wychodzi pozytywny jak jest ciaza? kurcze nie wiem czy juz brac ten duphaston? brzuch mnie bolał zaje**scie dzis, ale teraz juz przestał, moze to byla wlasnie owulka? sluz jakis tam jest typu plodnego, acha i tempka dzis 36,85 to juz duzo. Kama- ciesze sie z powodu twojej wysokiej bety Justys mamy podobnie;) starnka trwać musza! Usciski dla reszty kobietek!!! Trzymam kciuki za odchudzajce sie, ja jestem obżartuch i powoli to wychodzi, trzeba miec sporo motywacji zeby tak szlaec na rowerku, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×