Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja płaciłam koło 20 zł za 5 sztuk miałam LH VITAM ale nie wiem jakie sa najlesze, ja je miałam i pokazały i owulke a bóle owulacujne miałam tydz wczeniej, i wydaje mi sie że zla sie starałam czyli nie w te dni co trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sorki ale przysnelam:) fotki wyslalam:) Mysia oczywiscie zarazam a co do przytulanek to nie powiem Ci w ktorym bo naprawde nie pamietam czysty spontan;) i kiedy mielismy ochote;) Monia z obliczen wychodzi ze jestem 17 dni po owu chyba;) tez zarazam;) Berbelku Nadi dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XmonikaX nie a lepszych czy gorszych, moze byc np wieksza czułosc, musiałóabyc sprawdzic w necie, ja miałam ACON i WONDFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie bezlisna w tej chwili jesli chodzi o diete a musze przeciesz schudnac !!!!!!!!!!!!!!!!! RATUNKU! :o:o:o:oo:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca bo cie pogonie bykiem... he he dasz rADE dzieki dziewczyny za rady, jutro kupuję test owulacyjny na razie w aptece, a jak @ przyjdzie to zamowie na allegro oby tempka skoczyla, niech cos sie wreszcie ruszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie kama dzis juz wiadomo czego tak przysypiasz co chwilka ;) szczęściaro :) rzeczywiście dużo daje jak sie człowiek odblokuje psychicznie nie myśli o tym wcale i bęęęęęęcccccccccccc :) ja dzis 25 dzien cyklu i niby 4 dni do testowania jak ja bym tez chciala zobaczyć dwie kreseczki dziś mialam tez rano temp. 37,2 mialam przestać mierzyć ale tak jakos z przyzwyczajenia po niego siegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzis 17 dzien rano tempka podwyzszona 36,8:) ale glodna jestem:) Wiolkcia fotka doszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko a mozesz jeszcze raz opisac swoje objawywiem ze cycuchy ale czy cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochanie praktycznie takie same jak przed @ pobolewania brzusia warcze na wszystkich i z byle powodu sie wkurzam lub placze no i strasznie chce mi sie jesc:) co chwila jestem glodna i najchetniej to bym tylko pizze jadla:) Mam tez duzo bialego wodnistego i troche rozciagliwego sluzu:) a ten brzusio to nawet teraz czasem mnie pobolewa jakby @ miala sie zjawic:) az sie boje ze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i sennosc wiecznie tj zmeczona jestem ale to juz sama skarbie zauwazylas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie moge doczekac sie testowanka obym tylko do tego dotrwala nim @ przylezie mi tez sie caly czas chce jesc i tez pizza jak to kilka dni temu pisalam no ale coz dzis pyszne kanapeczki i wogole barszczyku czerwonego mi sie zachcialo i zrobilam dzis na obiad mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten slonko trzymam kciuki za Was wszytstkie tez sie skarbie doczkacie II kreseczek na tescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko a co ile dni było pranko?:) wiedziałas kiedy masz owulacje czy trafiłaś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca nie poddawaj sie - walcz!!! pijesz dużo wody??? ja juz sie pożegnam- zmykam do domciu:):):):):): spokojnej nocki laseczki:):):):):) buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam monia zobaczysz uda sie kiedys w koncu musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow tak monia, uda sie:) A wiecie co jak jechalam na dzialke w majowke widzialam bociana w gniezdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ja niestety widzialm gniazdo bocianie ale puste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w nastepny piatek:) Teraz i tak nic widac nie bedzie:) bo wychodzi mi ze to 4 tydzien od ostatniej @ bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje wczesnie nie ma co isc nawet tak moj lekarz mowil ze jak sie uda to zeby odrazu nie przychodzic tylko po 3 tyg od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:)chciałabym:)ale skoro nie udaje sie już rok to dlaczego miałoby sie teraz udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilk mój prof mówił ze najlepiej przyjsc 2 tyg od terminu @ która nie przyszła bo wtedy widać już serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×