Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Fraissse
Cześć, mam problem. Otóż 23.09 powinnam dostać @. Niestety tak się nie stało do dziś. W międzyczasie zrobiłam kilka testów ciążowych. Były negatywne. No i postanowiłam już ich nie robić, tylko czekać na @. Kawa od zawsze jest moim nałogiem i niestety wczoraj przy piciu drugiej kawy źle się poczułam, rozbolała mnie głowa, więc zrobiłam test. Pojawiła się druga, bardzo jasnoróżowa kreska. Test było robiony po południu. Przez cały dzień się źle czułam. Kupiłam test innej firmy. Zrobiłam go rano. Znów druga blada kreska. I paskudne nudności po wypiciu kawy. Czy to możliwe, że już jestem w ciąży? Z mężem miesiąc temu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu starań, ale nie myślałam, że mogłoby to się stać tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraissse witaj 🖐️ jak dla mnie możesz śmiało iść na badanie krwi beta hcg, ono w 100% pokaże czy jesteś w ciązy czy nie. ( a moim zdaniem, można powolutku się cieszyć) :-) a te blade kreseczki po jakim czasie Ci wyszły na teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ale suuuuuuuper wiadomość :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie ma torbieli :D huuura :D jakie masz duże endometrium :-) ciekawe na kiedy wyznaczą termin inseminacji . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraissse
Wczoraj mi blada kreska wyszła po 3 minutach- ale test który miałam miał czułość 10 miu\\ml. Porównywałam też wynik z poprzednimi, które były ujemny (zostawiłam sobie na pamiątkę) i widać słabą kreskę i mąż też ją widzi. Dzisiaj po 6 minutach, ale test kupiony wczoraj w aptece miał czułość 20 miu\\ml. Gdybym była w Polsce, to poszłabym od razu na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraisse to szybciutko wyszły II kreseczki :-) nie może to być reakcja chemiczna, że test leżał za długo. a czy mialąś podawany zastrzyk z Pregnylu? On może fałszować wynik testu. ja Cię tak wyptuję, ale naprawdę wierzę, że Wam się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraissse powtórz test z porannego moczu raz jeszcze :) Ale najprawdopodobniej jestes w ciazy :) Nawet blada kreseczka która pojawia sie w ciagu 5 min o tym swaidczy :) No i ta kawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia :-) co porabiasz sobie? w poniedziałek juz zaczynasz badanka przed hsg :-) denerwujesz się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiulllla :D Nie nie denerwuje, to tylko biocenoza, mam nadzieje ze trafie do laboratorium :D Ale chyba nie wyrobie sie na badanie krwii w pn :( A wogóle narazie zle bo nie ma wypłaty jeszcze męża :( A jedziemy dzisiaj do rodziców, a na pn musze miec na biocenoze na rano i na bad krwii jak pójde. A ja sie pakuje teraz :) A TY jak tam w pracy > ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Fraisse za pierwszym razem sie Tobie udalo?????? ;D Surfitka- Niewiem co to za uczucie ale przykro mi bardzo, jednak wierze, że sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
a jak mam wejsc na to forum ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej M.I 🖐️ Sylwia w pracy juz na spokojnie, dziś piątek!!! :D to już inne człowiek ma nastawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraissse
One_Kiss: Żadnego zastrzyku nie miałam podawanego, nie biorę żadnych leków, poza kwasem foliowym M.I: Za pierwszym razem- miałam na myśli w pierwszym miesiącu intensywnych starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
No witajcie dziewczyny ;p poszłam za radą i dziś siku robim bez testu ;p haha teraz tylko trzeba dotrwac do 14 paź... Całe 7 dni ;/ chyba za bardzo przeżywam ale nic na to nie moge poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
A mogłabyś mi opowiedzieć jak te starania przebiegały? Ja też nie mam badań żadnych tylko kwas foliowy jak narazie bo to mój pierwszy raz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraisse to powtórz test jutro z porannego i moczu i ciesz się :-) miesiac starań, ale naprawdę intensywnych, bo od razu II kreseczki :D SUPER! brawo tez dla ciebie za przyjmowanie kwasu foliowego :) M.I. ten czas oczekiwania jest najgorszy :( ja już tez przezywam, bo dla mnie decydujący będzie jutrzejszy dzień. Jak tempka nie spadnie, będę mogła miec Nadzieję, ale jestem przekonana, że spadnie, bo jest analogicznie jak w poprzednim cyklu :( więc jeszcze nie spadła , a ja już dolinkę łapię :( a ty 14.10 ? w dzień nauczyciela?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
hahaha na to wygląda , nawet o tym nie pomyślałam ;) albo bedzie @ albo dwie kreseczki... fifty fifty niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Kiss fajnie ze weekend :) My jedziemy do rodziców i mamy jechac na podhale na groby ale zalezy jaka pogoda bedzie :) Ale narazie brzydko sie zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i u nas też już typowo jesiennie jest dziś . . .szaro i pochmurno i zimno. . . M.I no to zaczynamy odliczanie dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Ja juz odliczam od tamtego tygodnia xD hahaha Zalogowalam sie a tam jest pelno tych forow ;p w Krakowie tez okropna pogoda!! Siedze sama w domu i czekam do 17 na narzeczonego.. musze tu ogarnac... wzrokiem xD mam lenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak w piatki to wogóle człowiek inaczej mysli, niech no tylko wieczór nadejdzie hehe:-) Miłego dnia życzę Kobitki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aiszko :) No mi sie bedzie ciągneło w pracy do 21 :( Mi no to odliczamy :) Główne forum to to gdzie napisałąs :) Gdzie najwiecej postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uciekam puki co a na zaps miłego weekendu zyczę jakbym juz do pon nie zajrzała, buski pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×