Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

per

Samotnie wychowuje 8 letniego wnuczka! Szukam kobiety!!!

Polecane posty

Gość nawet 18 latka jest gotowa na
wszystko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet gdyby autor rzeczywiscie zarabial takie pieniadze ( musialby miec np.kontrakt gwiazdorski w telewizji, czy byc dyrektorem duzego zakladu np.cukrownia )to i tak nie zmienia to faktu, ze jest balamutem mlodych kobiet.A tak po prawdzie to w ta kwote nie wierze.Ciekawe czy wyciagi bankowe tez na randke zabierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy pan myśli, że kobiety jedyne co widzą w mężczyznach to pieniądze? I co? Nie ma niczego ważniejszego? Pewnie, że są takie którym to odpowiada... stałe źródło dochodu... i nic nie trzeba robic! Tylko, że na takie coś idą kobiety pozbawione ambicji, pasji w życiu albo po prostu głupie. I niech pan nie myśli sobie, że jakaś 20-sto paro latka zakocha się w panu. Zakocha się ale w pana pieniądzach ale czy to jest to czego pan szuka??? Chyba, że pan też nie szuka miłości, a jedynie młodego ciała (i opiekunki do dziecka)... Jeśli tak to współczuję... przestawionego do góry nogami systemu wartości i braku kodeksu moralnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektor nie zarabia tyle
nawet pracujac za granicą ,poza tym dlaczego kładziesz nacisk na to ze nie musi pracowac? a jak bedzie chciała to co? potrezbujesz mniej inteligentnej partnerki? PARTNERKI nie opiekunki do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to prawda to autor jest
wyjątkowym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję przestac się ośmieszac i w wieku 54 lat wreszcie dojrzec... znaleźc sobie kobietę, która doceni pana za to kim pan jest i co pan robi, a nie tylko będzie uciechą w łóżku i "pięknym dodatkiem" przy znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiaczek
Ja jestem zainteresowana.Chciałabym się tylko dowiedzieć skąd autor wątku jest.Proszę o kontakt na mickiewicza535@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddeee
Co jest w tym facecie tak wyjątkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddeee
to że myśli o posuwaniu małolaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90 tysiecy podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiaczek
Jeśli o mnie chodzi lubie dojrzałych.Mam 26 lat ,8-letnią córkę i chciałabym mieć dużo starszego partnera.Z rówieśnikami nigdy mi się nie układało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem troszke starsza niż
te 20latki, mam 56 lat, ale za to jestesmy w podobnych rocznikach. Chętnie poznam mężczyznę, który jest tak samodzielny, że potrafi zająć się wnuczkiem. Z wpisów wynika, że nie szukasz tylko bardzo młodej dziewczyny, więc daj znać, czy jestes zainteresowany blizszym poznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie tam____
kobieto, jesli masz 56 lat to nic z tego nie wyjdzie :( autor chce miec jeszcze dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem troszke starsza niż
ale ja jeszcze moge :) A chyba łatwiej będzie sie nam porozumieć przy różnicy wieku 2 lata, niż 30... Coś o tym wiem, też mialam dużo młodszych partnerów, ale w którymś momencie różnica wieku zaczynała przeszkadzać. A nie chciałam im matkowć, bo nie na tym związek polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość per przykro mi to pisac
ale jezeli jakas 20tka sie zlakomi, to tylko dla kasy. Dzieci z Toba na pewno sobie nie zrobi, bo zostanie sama do ich wychowywania... Moze oprzytomniej i zacznij szukac kogos w bardziej w swoim wieku albo uczciwie napisz, ze chodzi ci o mloda cizie, ktora bedzie ci podnosic samoocene. Bo takie sraty pier.daty o milosci i zwiazku nie trzymaja sie kupy z cala reszta, kiedy chwalisz sie kasa i mamisz "opieka" i "pomaganiem" - jak sutener, za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
ja jestem pełna podziwu dla zakladajacego temat.po pierwsze nie dawaj wnuka ojcu ktory sie nim nie zajmowal tyle lat odbierze ci wnuka i wtedy zostaniesz sam!!! sa mlode dziewczyny ktore szukaja faceta z kasa.sa tez takie ktore nie zaznaly szcescia w milosci z mlodym szukaja w strarszym sa tez takie ktore szykaja cech pozytywnych w strarszych facetach wzorujac sie na swoi ojcu.ale podziwalm facet 50 pare lat zajal sie wnukiem przeciez mogl go przygarnac syn rozwodnikkk albo syn wdowniec podziwiam i pozdrawiam trzymaj tak dalej i znajdz porzadna kjobiete.( ale o ojcowstwie zopomnij):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem że związałbym się z kobietą która ma ponad 20 lat i samotnie wychowuje dziecko! Gdyby była taka sytuacja to oczywiste jest to że chciałbym mieć jeszcze z nią własne dzieci. Ale gdybym poznał kobieta w swoim wieku i nawiązałbym z nią nić porozumienia to może coś by zaiskrzyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiste jest to że nie oddam dziecka w obce ręce! Dziecku najlepiej będzie jak zostanie przy rodzinie! moi synowie mieszkają ze mną! Licze na to że uda mi się jeszcze ułożyć sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ech napewno kogos znjadziesz, nie szukaj w necie bo tu pełno zazdrosnych palantów ... zazdroszcze kasy jaka masz, moze pozyczysz mi troszke?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj per
jesli chcesz znalezc wartosciowa kobiete mloda lub dojrzala nie wazne - nie pisz na dzien dobry ile zarabiasz jestem samotna mama mam 26 lat i malutka coreczke ale nie chcialabym z toba nawiazywac kontaktu i nie chodzi tutaj w ogole o twoj wiek ale chcesz kogos poznac i piszesz tylko o tym ze ty sie zaopiekjesz ze ty zapewnisz stabilizacje finansowa ehhh nie o to chodzi napisz cos o sobie co lubisz jak spedzasz czas czym sie zajmujesz napisz ze chcesz kochac i byc kochanym i jak juz ktos zainteresuje sie toba to dopiero w pozniejszej fazie opowiadaj ile zarabiasz nie wydaje mi sie zebys byl czlowiekiem ktory swoja wartosc mierzy grubuscia portfela co masz do zaoferowania oprocz super hiper wielkich przychodow miesiecznych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mowisz moja
poprzedniczko. Bo ten anons z kasa brzmi jak oferta sponsora, a wiadomo ze w takich ofertach nie o milosc i fascynacje chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ten temat jest w ogóle prawdziwy, bo powątpiewam w to trochę, to chciałam tylko napisac moje wnioski, bo już mi ręce całkowicie opadły jak czytam wypowiedzi tego pana. Panu, który się tu ogłasza zachciało poczuc się znów młodym i znów poczuc jak to jest uprawiac seks z małolatą. Bo 20-sto paro latka w porównaniu z 54 letnim prykiem to małolata. Oprócz tego zachciewa mu się zapładniac i miec jeszcze dzieci. Muszę panu przyznac, że to chyba "ciekawe" (-ironia)doświadczenie miec partnerkę, która mogłaby byc pana córką i miec z tą "córką" dziecko, które będzie (o zgrozo!) MŁODSZE OD PAŃSKIEGO WNUKA!!! Tak, pora sobie uswiadomic to, że pan nie jest już młodzieniaszkiem tylko DZIADKIEM!!! Współczuję wnuczkowi dziadka, który ma pstro w głowie i mając tyle lat robi wstyd sobie i swojej rodzinie (Mne by za takiego ojca jak pan było wstyd, a napomknę, że mój tato ma właśnie tyle lat co pan. Jedyna różnica polega tylko na tym, że on nie ma pustki zamiast rozumu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne, kobiete z dzieckiem latwo wyhaczyć ,wystarczy okazac troche dobroci przy spotkaniach nie narzucac sie Czekac nawet na pierwszy pocalunek Bardzo łatwo taką owinąc w koło palca,ale tez latwo zranic i tym samym zrazic zupelnie do mężczyzn::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allmeana
Samotna mame mozesz wylowic w parku z malym dzieckiem, podejdz do niej i spokojnie ja rozkochac ;) dziewczyny lubia starszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosne towarzystwo. Ciekawe co bedzie, jak Wy bedziecie "dziadkami" po 50. Bedziecie zgnusniali i marudni. "Starym ludziom mowimy NIE?" Ale za to przyglupom mowimy TAK... Jak autor chce miec mloda kobiete, to niech szuka- a nie Wam to oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie,.ze zarabia 90 tyś zarabiając tyle moze miec jedynie formę i żeruje na pracownikach obcinjać im pęsje ,bo z niemożliwoscia jest zarabiac tyle na stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zależy mi by dać kobiecie którą poznam szczęśie! jestem w lepszej kondycji fizycznej niż nie jeden 20latek,uprawiam sport a jeśli chodzi o dzieci to je uwielbiam. Czego współczujecie mojemu wnusiowi? tego że jest kochanym i rozpieszczanym chłopcem? po prostu poczułem że byłbym gotów ponownie założyć rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferde
Watpie by to byla prawda , jesli jest to dziwi mnie twoje podejscie do zycia . Jeszcze by ci sie zaruchac zachcialo ? :O Wyobraz sobie ze Twoja juz niezyjaca corka wiaze sie z takim starym dziadem jak ty i ten gosc mowi do niej choc zmajstrujemy sobie dzieciaczka :O ty masz juz synow , wnuki i to ci powinno starczyc , moze synowie twoi sie kiedys ozenia i dadza ci kolejnych potomkow . A wnukowi jest czego wspolczuc , dziadek ktory izoluje go od jego ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×