Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

per

Samotnie wychowuje 8 letniego wnuczka! Szukam kobiety!!!

Polecane posty

Gość ja też wole starszych
tylko jest jeden problem,mam16 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny mezczyzna z autora
prawie że mój ideał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideałem może on jest
ale troche za stary dla mnie:Onapewno jakaś inna małolata się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tu dobrze napisał
jakby Twoja córka żyła i uwiódł by ja taki stary cap jak ty to ciekawe czy bylbys przychylny zeby taki dziad ruchal twoje dziecko... miej dla siebie szacunek, bo jestes juz stary a za grosz sie nie szanujesz tylko myslisze ze jestes drugim Hugh'iem Heffner'em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdd
Czy już pan kogoś poznał? Czy jest jeszcze nadzieje? widze w panu ideał swojego mężczyzny:) napisałam do pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby moja córka związała się z mężczyzną dużo starszym od siebie to nie miałbym nic przeciwko temu. Przynajmniej miałaby przy sobie kogoś komu można byłoby zaufać! Jeszcze nikogo nie poznałem,ale szukam! Licze na to że znajde jeszcze kobiete którą się zaopiekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasneee
jakiś pedofil(o tobie mowa!)ruchał by twoje dziecko a ty byś siedział spokojnie? bo uwierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rykkk
Polecam moją mamuśkę ,chociaż wiele w życiu przeszła to dama w każdym calu ,ale niestety do Pana kryteriów to już się nie zalicza bo 20lat przekrozyła 3 razy (takich kobiet jak ona już nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jej.1
Ja polecam najpierw wizyte u psychiatry! Wychowujesz wnuczka, mieszkasz jeszcze z synami i innymi wnuczkami i jeszcze ci się dzieci marzą? To teraz inna sprawa, pana wnuk pada ofiarą pedofila? tak samo by się czuli rodzice tej 20latki jak ty byś się czuł gdybyś patrzył na sprawce wnuczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za głupie porównanie? 25 lat to dorosła kobieta i doniczego jej nie zmuszam! po prostu jeśli dwoje ludzi się kocha to są ze sobą a wiek nie ma tutaj znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dyrektor nie zarabia tyle,najpierw przeczytaj dokładnie a potem daj wypowiedz wyrażnie autor napisał że może a nie musi pracować a nie, że naciska a co komu przeszkadza że facet napisał ,,zaopiekuję,,dla mnie to miłe słowo a zresztą facet ma prawo wybrać sobie kogoś kto będzie mu odpowiadał a nie wam nienawidzę dyskryminacji,i ubliżania komuś a tak poza tym też wolę starszych facetów a nie takich,co ledwo z pampersów wyszli ,a i jeszcze jedno każda kobieta chciałaby mieć zapewniony byt materialny,ja też lubie jak facet jest np, dobrze ubrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mersedes Właśnie! wiele młodych kobiet wie że starszy mężczyzna zapewni im lepsze życie niż to które by miały z rówieśnikiem! Takiemu człowiekowi napewno będzie bardziej zależało na kobiecie, no i co w tym złego że chciałbym mieć jeszcze dzieci? Sprawdzam się w roli ojca! i nie miałbym nic przeciwko temu gdyby moja przyszła kobieta miała dziecko. Mężczyzna po to jest by zaopiekować się kobietą! To akurat przez całe życie powtarzałem swoim synom,a teraz powtarzam mojemu wnuczkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
per wiesz co byt też jest ważny,ale na pierwszym miejscu jest wzajemny szacunek,wzajemna sympatia, miłość może przyjść z czasem,kiedy się pozna wzajemne plusy i minusy tylko wkurza mnie to jak niektórzy piszą że kasa się w ogóle nie liczy tacy są fałszywi przynajmniej tak mi się wydaję wiem sama po sobie bo kiedy kasy brakuje to zawsze są jakieś spory w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś naprawde wspaniałym
człowiekiem już to że wychowujesz wnuka jest niezwykłe! mam 34 lata i byłabym naprawde Tobą zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dseses
''To teraz inna sprawa, pana wnuk pada ofiarą pedofila? tak samo by się czuli rodzice tej 20latki jak ty byś się czuł gdybyś patrzył na sprawce wnuczka!" Oszalałaś? Nie rozumiem tego postu i chyba nie zrozumiem! Ja sama związałabym się ze starszym od siebie facetem, miałam kilku chłopaków , rówieśników ! i szanse na bycie z kimś takim zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze życze ci młodego
tyłeczka do bzykania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary zbokol
nie przemowicie mu do rozumu bo on przeciez choojem mysli, chce mu sie mloda wyruchac i koniec krpoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

ale jakby kobieta w jego wieku chciała młodego to by ją wszyscy zeżarli na surowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×