Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będą filety

Co zrobić z filetów drobiowych ?

Polecane posty

aaa, no i oczywiście w sosiku śmietanowym. Jak gulasz - lekko podsmażone mięsko dusimy w wodzie, przyprawki, marchewka (tylko wcześniej podgotować, bo marchew dłużej niż pierś się gotuje) :), można dać kukurydze lub groszek z puszki, sosik - mąka ze śmietaną i wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dodałam do ulubionych. trochę przepisów już stosowałam, ale dużo jest jeszcze do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia ty dzifko
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym radziła ograniczyć
drób, chyba że kupujecie ekologiczne kurczaki. Mięso kurze jest najbardziej naszpikowane antybiotykami i hormonami- to największe dzaidostwo, jakie można zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahej
powiedziala co wiedziala, kobieto w dzisiejszych czasch wszytsko trzebaby bylo ograniczyc, bo niezdrowe,naszpikowane hormonami,nawozami i innymi syfami, nikt Ciebie nie pytal co myslisz o drogiu tylko co mozna zrobic z filetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą filety
świetne przepisy nie ma co :-) Marysiu jeszcze raz dziękujemy 🌼 Może jeszcze ktoś podzieli się sprawdzonymi przepisami ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) do tej sałatki z ogórkiem i porem trzeba dać pieczarki ugotowane w kostkę :) Zapomniałam, bo wczoraj z pamięci pisałam :) Może dzisiaj wieczorem znowu Wam coś podrzucę. Co do drobiu, muszę przyznać rację. Małemu dziecku dawałabym tylko sporadycznie drób, dla niego taka dawka hormonów na dobre nie wyjdzie... :( Ale dla Nas, starych - eh... chyba trzeba było by ze wszystkiego zrezygnować. Z ryb też - ryby chłoną wszystkie trucizny z morza. Powinno się jeść tylko małe, bo one nie zdążą przesiąknąć tą chemią. Wody mineralne - kiedyś był test gazety konsumenckiej chyba "Świat konsumenta" czy jakoś tak... okazało się, że pijąc zalecaną przez dietetyków porcję wody dziennie - w ciągu roku przekroczylibyśmy dopuszczalną normę spożycia pierwiastków promieniotwórczych. ;) Badano najpopularniejsze wody :P Po można zwariować! najlepiej żreć trawkę wyhodowaną na własnej łące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą filety
Jolkaza dzięki za linka, pisałam już,że przeglądałam te przepisy ale nic fajnego nie znalazłam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×