Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkarolina

PLANOWANIE WESELA 2011!! Jak wasi mężczyźni wczuwają się w rolę??

Polecane posty

Gość erwerwerwerw
Ślub biorą 2 osoby, nie tylko kobieta i nie tylko ona powinna wszystko załatwiać. Co on łaskę robi, że przyjdzie na ten ślub i go z tobą weźmie? Jakby mój miał wszystko w dupie to by nie było żadnego ślubu. Nie jest zaangażowany w to, to w takim razie co go będzie obchodziło po ślubie? Też wtedy będziesz wszystko robiła za niego bo on jest "typowym facetem" i nie interesuje się takimi bzdurami? Śmiech na sali. Mój ie, że albo robimy coś razem albo do widzenia. ja nie mam nie wiadomo jakiego parcia na ślub, żebym wszystko sama robiła a on leżał do góry brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projekt Ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj... ja na 2012 dopiero, ale już wiem, co się będzie działo. Nawet ja nie zajmuje się jeszcze żadnymi przygotowaniami - nie mam potrzeby, bo ślub będzie skromny, bez kościoła i tradycyjnego weselicha. Z całego cyrku na kółkach, co tu obserwuje na forum, dotyczyć nas będzie tylko wybór fotografa. Mój facet nie będzie się włączał w żadne przygotowania. Podejrzewam, że każde moje pytanie będzie miało jedną odpowiedź - "może być". Chyba, że wymysliłabym jakąś ziajową fanaberię, to uslyszałabym "chyba cię pojebało". Pretensji raczej mieć nie będę, bo ślub to mój pomysł. On chce ze mną spędzić życie, ale najchętniej bez żadnych papierków. Godzi się dla świętego spokoju. Plus jest taki, że nie robi mi zamieszania jakimiś zachciankami i mogę swobodnie realizować swoją wizję... Chociaż na początku groził, że jak ma się żenić, to tylko w stroju enta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj... ja na 2012 dopiero, ale już wiem, co się będzie działo. Nawet ja nie zajmuje się jeszcze żadnymi przygotowaniami - nie mam potrzeby, bo ślub będzie skromny, bez kościoła i tradycyjnego weselicha. Z całego cyrku na kółkach, co tu obserwuje na forum, dotyczyć nas będzie tylko wybór fotografa. Mój facet nie będzie się włączał w żadne przygotowania. Podejrzewam, że każde moje pytanie będzie miało jedną odpowiedź - "może być". Chyba, że wymysliłabym jakąś ziajową fanaberię, to uslyszałabym "chyba cię pojebało". Pretensji raczej mieć nie będę, bo ślub to mój pomysł. On chce ze mną spędzić życie, ale najchętniej bez żadnych papierków. Godzi się dla świętego spokoju. Plus jest taki, że nie robi mi zamieszania jakimiś zachciankami i mogę swobodnie realizować swoją wizję... Chociaż na początku groził, że jak ma się żenić, to tylko w stroju enta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony jest bardzo zaangażowany, to on dzwonił, to on podpisywał umowy. Wszystko ustalamy i wybieramy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyluzujcie nie każdego faceta muszą takie rzeczy interesować. Ja sama podziwiam te które z takim zapałem tak do tego podchodzą bo najlepiej to bym chciała aby to się "samo wszystko zrobiło i zamówiło" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady naprawde
czy nie uważacie, że robienie problemów o to że facet nie chce się udzielać przy dekoracji sali jest co najmniej nie na miejscu? i jak wam w ogóle dogodzić? ja z moim facetem wspólnie zorganizowaliśmy potrzebne papiery, godzinę ślubu, salę, wódką w większości zajmował się mój A. i samochodem , obrączki w większej mierze ja ba, nawet za fotografem czy kamerzystą- i to z własnej woli bo sprawiało mi to dużo radości. Reszta jak kwiaty wystrój , dekoracje to była tylko i wyłącznie moja decyzja i bardzo się z tego cieszyłam. Mój A. miał święty spokój od chodzenia po kwiaciarniach, przeglądania stert stron w internecie o tym i owym. I co? mam uważać, że mój narzeczony ma w d. cały ten ślub bo przez pewien czas nie udzielał się nic? parodia. Jesteśmy bardo udanym małżeństwem, jesteśmy bardzo zorganizowani a to, że w większości załatwiałam praktycznie ja to tylko wynika z moich chęci bo sama do tego się paliłam :D więc pozostawił mi wolną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj N w ogole sie nie wczuwa :D ale nie znaczy, ze mnie nie kocha, po porostu jest mu wszystko jedno, czy bedzie schabowy czy kaczka czy biale czy czerwone kwiatki. Razem wybieralismy tylko kamerzyste i fotografa no i oczywiscie obraczki, a cala reszta to moje pomysly:) Pokazuje mu oczywiscie czasem jakies zaproszenia, kwiaty itd. ale ona zawsze mowi: "no ladnie" :D Wczul sie tylko w robienie strony dla nas, ale komputery to akurat jego pasja i lubi bawic sie takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×