Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Doti ja na rowerze to pieknie w sobote pojezdzialam:) trasa ogolem ok. 15km z czego 4 sa ekstremalne bo same doly i gorki- takie wiesz, ze jakby stanac na samym poczatku i Cie obserwowac to raz jestes a raz Cie nie ma:D wiadomo, ze sam zjazd napedza podjazd ale nie do konca jest tak latwo:) poza tym jezdze jak szalona i uwielbiam moment tych zjazdow :P zawsze placze od wiatru :D w ogole rower jest the best:P Ewus- to byly tylko hormony:) Ty jestes silna babka i musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- znam tez fajna 25-kilometrowke wiec zapraszam :) Dobrej nocki Kochana ..co by Maly dal Wam pospac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra wiatr był a tylko w jedną stronę :P Ale a i owszem obciążenie musi byś.Idę Naked w Twoje ślady.:P Co do mojej pracy to mam dylematy.:P Studia (zaoczne) skończyłam ale dyplom leży w szufladzie.:( I to mnie boli bardzo.:( Pracuję (i pracowałam już podczas studiów) w innej branży.Czy jestem zadowolona ? Hmmmm....Myślę, że każda praca ma plusy i minusy.Zależy na jakich trafi się współpracowników i przełożonych.No i wiadomo, że finanse też są ważne. Ale dla mnie najważniejsza jest satysfakcja i atmosfera a to myślę, że w tej firmie raczej mam.;) Ale zawsze może być lepiej.:D Naked a Ty widzę że szukasz swojej drogi i próbujesz różnych zajęć ? Dobra teraz już pędzę w kimono. BYBYBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec powiedz mi Nacked kilka slow co do mojego dzisiejszego jadlospisu, pomoze mi to....ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku nie uzalezniaj swojego samopoczucia od wagi. Nie wydaje Ci sie, ze to jest tylko glupia liczba i nie mozna pozwolic by wziela nad czlekiem gore? Przeciez wiesz ile jestes warta:) Co do jadla- zle jest to ze masz wegle tylko w jedym posilku. Pracujesz ciezko i ich potrzebujesz i w drugim sniadaniu i w obiedzie! to jest absolutny mus. Kupuj sobie moze jogo nat i sypaj do neigo owsiane z wkrojnonym jabluszkim:) -piekne drugie sniadanie:) Do obiadku jakis ryzyk/kaszka/makarun:) cos energetycznego:) Do orzeszkow cos dodaj:) Zacznij Kochana od tego i malymi kroczkami rozepchniesz sobie i zoladek i psyche;) a warto;) i NIE ZAMECZAJ SIE WYRZUTAMI! szkoda zycia..wiosna idzie:) tule do cycka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, Kochana, jesli sie wahasz z powrotem do tej pracy a nie innej, to ja mysle ze moze warto dac sobie szanse na cos nowego;) Dyplom z tego co pamiteam masz z pedagogiki- przewertuj sobie ogloszenia na stronce i zobacz jak w Twoim miescie wyglada zapotrzebowanie...;) rada mlodszej kolezanki:P Wiesz co, ja nie zaluje ze w tylu miejsach pracowalam bo tylko zycie poznalam a i bardzo rozwinelam swoja osobowosc. Glupia praca w sklepie pomogla mi przelamac bariery miedzyludzkie..nie mam tez problemow z zaklimatyzowaniem sie w nowym otoczeniu:) Co prawda, wielokrotnie na rozmowach kwalifikacyjnych musialam bronic sie, bo takie ciagle zmienienie pracy, jednak nie wyglada za dobrze od strony pracodwacy...ale ..:) Kochana teraz to mnie kadry zainteresowaly strasznie- to ze mozna udzielac takich madrych rad innym :) niestety sie skonczyla ma przygoda z nimi, jednak mam nadzieje ze powroce kiedys :) Na ten moment poznaje inna plaszczyzne i jest dobrze:) ...to tak odnosnie rynku pracy :D Ewus a Ty sie Kochana zastanawialas w jakiej branzy chcesz pracowac?:) odchudzaczko a Ty? Babeczki z marketingu to madniachy, ktore maja nienormowany czas pracy i 'trojke' na umowie;) btw- dzisiaj wieczorem bede od 21 jakos wiec licze, ze sie dopasujemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Zwazylam sie dzis rano i jest 0,6kg wiecej, ale to dlatego,ze na dniach dostane okres wiec sie za bardzo nie przejmuje :) Dzisiaj wychodzimy na kolacje swietowac urodziny S i mojej siostry (maja urodziny tego samego dnia :) ) wiec na pewno nie bedzie dietetycznie :P Naked, jak wroce do Polski to pewnie postaram sobie znalezc prace biurowa albo cos na recepcji. Mam doswiadczenie wiec mam nadzieje,ze cos znajde :) Jestem dobrej mysli. No i na pewno od wrzesnia ide na studia. Ostatnio sie dowiedzialam,ze w moim miescie jest zamiejscowy wydzial prawa Uniwersytetu Gdanskiego wiec bardzo mnie to cieszy, bo przynajmniej odejda mi dojazdy. A troche tych dojazdow by bylo, bo w pierwszym roku zjazdy sa co tydzien :P Semestr jest drozszy niz na Uniwersytecie Szczecisnkim,ale z dojazdami pewnie i tak Szczecin by mnie wyszedl drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Troszkę śpiąca jestem, bo wieczorem zdążyłam zaliczyć imprezkę... Wypiłam 2 wody z cytryną i lodem i troszkę potańczyłam (powiedzmy, że potańczyłam, bo tańczyć nie umiem:P). Dziś porządne śniadanko - o wiele za dużo pieczywa, ale o 8 rano, więc OK. Teraz wciągnę cóś i lecę na basenik - muszę trochę wymoczyć moje bary, bolące po wczorajszym body workout. Fajnie było, bo ćwiczyłyśmy z obciążeniami - pot spływał strumieniami:) Miłego dnia, dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moj humor chuba lepszy, ale tylko troche:/... u mnie pada deszcz, dzis ide na imieniny i nie wiem co ja tam ze soba zrobie, no ale eh :/... rano owsianka, plus jablko na drugie ciemna bulka z ziarnami z szynka z indyka w miedzy czasie baton mussli na obiad bede miala kasze, plus dwa jajeczka i salatke grecka a dalej nie wiem, bo te imienniny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku mi sie wydaje,ze juz jest lepiej jesli chodzi o Twoj jadlospis :) Wrocilam ze spaceru-wspinaczki i myslalam,ze padne po drodze ;) Spalilam chyba z 1000kcl ;) Wlasnie zostalam nazwana glupia, bo uwazam,ze musli ze sklepu ( wwiekszosci przypadkow) jest nie zdrowe a jogurt naturalny w glownej czesci sklada sie z wegli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HElloo :) A ja dziś ledwo chodzę bo pół nocy nie spałam.:( Najpierw nie mogłam zasnąć a potem o 2.00 w nocy mały był już wyspany.Zechciał zasnąć ponownie o 4.30...a w tym czasie piciu,siku itp itd.:P I żeby było mało o 6.30 sąsiad uruchomił piłę motorową....:( Teraz kiedy mały śpi po obiedzie ja również próbowałam zasnąć ( co mi nigdy nie wychodzi ) i już prawie spałam i kumpela zadzwoniła...Więc uruchomiłam lapsa na chwilę.:D Idę sobie zrobić kawę choć bardziej na nogi by mnie coca-cola postawiła...A tyle roboty mam...ehhhh Jak nie padnę to zajrzę wieczorem.:) Ewelina wiesz, że ja kiedyś też myślałam że jog nat to głównie białko.;) Udanej imprezki Ewelina Naked co dziś macie na podwieczorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HElloo :) A ja dziś ledwo chodzę bo pół nocy nie spałam.:( Najpierw nie mogłam zasnąć a potem o 2.00 w nocy mały był już wyspany.Zechciał zasnąć ponownie o 4.30...a w tym czasie piciu,siku itp itd.:P I żeby było mało o 6.30 sąsiad uruchomił piłę motorową....:( Teraz kiedy mały śpi po obiedzie ja również próbowałam zasnąć ( co mi nigdy nie wychodzi ) i już prawie spałam i kumpela zadzwoniła...Więc uruchomiłam lapsa na chwilę.:D Idę sobie zrobić kawę choć bardziej na nogi by mnie coca-cola postawiła...A tyle roboty mam...ehhhh Jak nie padnę to zajrzę wieczorem.:) Ewelina wiesz, że ja kiedyś też myślałam że jog nat to głównie białko.;) Udanej imprezki.:) Super spacer zaliczyłaś więc spokojnie możesz pokosztować pyszności urodzinowych.;) Ewelina Naked co dziś macie na podwieczorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HElloo :) A ja dziś ledwo chodzę bo pół nocy nie spałam.:( Najpierw nie mogłam zasnąć a potem o 2.00 w nocy mały był już wyspany.Zechciał zasnąć ponownie o 4.30...a w tym czasie piciu,siku itp itd.:P I żeby było mało o 6.30 sąsiad uruchomił piłę motorową....:( Teraz kiedy mały śpi po obiedzie ja również próbowałam zasnąć ( co mi nigdy nie wychodzi ) i już prawie spałam i kumpela zadzwoniła...Więc uruchomiłam lapsa na chwilę.:D Idę sobie zrobić kawę choć bardziej na nogi by mnie coca-cola postawiła...A tyle roboty mam...ehhhh Jak nie padnę to zajrzę wieczorem.:) Ewelina wiesz, że ja kiedyś też myślałam że jog nat to głównie białko.;) Udanej imprezki.:) Super spacer zaliczyłaś więc spokojnie możesz pokosztować pyszności urodzinowych.;) Ewelina Naked co dziś macie na podwieczorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HElloo :) A ja dziś ledwo chodzę bo pół nocy nie spałam.:( Najpierw nie mogłam zasnąć a potem o 2.00 w nocy mały był już wyspany.Zechciał zasnąć ponownie o 4.30...a w tym czasie piciu,siku itp itd.:P I żeby było mało o 6.30 sąsiad uruchomił piłę motorową....:( Teraz kiedy mały śpi po obiedzie ja również próbowałam zasnąć ( co mi nigdy nie wychodzi ) i już prawie spałam i kumpela zadzwoniła...Więc uruchomiłam lapsa na chwilę.:D Idę sobie zrobić kawę choć bardziej na nogi by mnie coca-cola postawiła...A tyle roboty mam...ehhhh Jak nie padnę to zajrzę wieczorem.:) Ewelina wiesz, że ja kiedyś też myślałam że jog nat to głównie białko.;) Udanej imprezki.:) Super spacer zaliczyłaś więc spokojnie możesz pokosztować pyszności urodzinowych.;) Ewelina Naked co dziś macie na podwieczorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, brak snu na pewno dla mnie przemawia na niekorzyc przy podejmowaniu decyzji o potencjalnym potomku ;) Mam nadzieje,ze kawa Ci pomoze i troszke postawi na nogi :) Ja nie jem podwieczorku jako takiego, bo nie dosc,ze sniadanie zjadlam o 9 to jeszcze o 19 dopiero wychodzimy na obiad wiec u mnie to wyglada dzisiaj tak : s: dwa jajak (teoretycznie mialy byc na miekko,ale nie wyszly)dwie kromki razowca z odrobina masla IIs: duza miska owsianki z jablkiem i cynamonem p: serek wiejski z nerkowcami No i pozniej zjem obiad. Na pewno skladajacy sie z przystawki i dania glownego wiec nabije mi to sporo kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- o 6.30 w sobote pila motorowa :-0 przeciez to pod kryminal podchodzi :P A tak przypuszczalas ze Maly bedzie szalal..Bidulo Ty:( Ewus- to bedziemy obie studentkami od pazdz :D ja zaczynam od nowa ..uzbrojona w pewnosc ze to TO :D Oj tez bym sobie taki spacerek zafundowala-extra:) Alvinku- duzo lepiej :) DUZO:) i napisz jak imieninki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- o 6.30 w sobote pila motorowa :-0 przeciez to pod kryminal podchodzi :P A tak przypuszczalas ze Maly bedzie szalal..Bidulo Ty:( Ewus- to bedziemy obie studentkami od pazdz :D ja zaczynam od nowa ..uzbrojona w pewnosc ze to TO :D Oj tez bym sobie taki spacerek zafundowala-extra:) Alvinku- duzo lepiej :) DUZO:) i napisz jak imieninki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- o 6.30 w sobote pila motorowa :-0 przeciez to pod kryminal podchodzi :P A tak przypuszczalas ze Maly bedzie szalal..Bidulo Ty:( Ewus- to bedziemy obie studentkami od pazdz :D ja zaczynam od nowa ..uzbrojona w pewnosc ze to TO :D Oj tez bym sobie taki spacerek zafundowala-extra:) Alvinku- duzo lepiej :) DUZO:) i napisz jak imieninki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tego co bym chciała robić to chciałabym być mamagerem ds sprzedaży (moje marzenie), albo analitykiem finnsowym, ale wątpię bym dała rady siedzieć na tyłku cały dzień:/ bym się werciła i kręciła, z reszta jakbym pracowała w księgowości to też bym się wierciła:) a pewnie własnie tam wyląduję, albo może w banku o ile bedę miała szczeście. bo znalezienie dobrej pracy, albo nawet jakiejkolwiek graniczy z cudem. Juz się martwię co bedzie ze mną za te pare miesięcy. a bal mam w połowie kwietnia. dziewczyny postanowiłam, że będę sie odżywiała zdrowo i będę dalej chodziła na siłownię. nie będę sie już nastaswiała głownie na schudnięcie, gdyż baaardzo chudo wyglądam na buzi teraz - każdy mi to mówi. waże dalej 59kg. Jeśli będę chudła to ok, ale jeśli nie to świat się nie zawali. co z tego, że będę mega wychudzona jak będę jeszcze chudsza (brzydsza) na buzi. dodam, że niestety zawsze mialam dość chudą buzię, ale przy 63kg nie wyglądała aż tak źle. dziewczyny ma może któraś z was suchą cerę?? bo ja taką mam właśnie. ona sie szybciej starzeje niż inne. i mimo tego, że nie mam jeszcze nawet 24 lat to już zaczynają robić mi sie zmarszczki. kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na imieninach ok, zjadlam salatke, i pol dewolaja z serem.... ehhhh jakos mam dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko:) analityk finansowy z mojej ostatniej pracy malo co siedzial;) ciagle gdzie biegala..i przez to malo co jadla...poza tym w takiej ksiegowosci mozna wstawac milon razy po segregator :D ja CI juz dawno mowilam zes chudzina ...za rzezbe sie bierz a nie spalanie;). Mam nadzieje, ze jesz ladnie i tyle ile trza bo na silce pewnie sie nie oszczedzasz;) ja nie mam suchej cery..raczej mieszana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wrocila mama z niemiec wiec skusze sie na winko - jestem juz w domku... a tak to nic ciekawego...od poniedzialku biore sie ostro za siebei, wracam do cwiczen itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku a daloby rade zebys dwa dni pojadla wg zapotrzebowania swojego?- tak zeby rozbudzic meta i pozniej od tego obetniesz troszke, dodasz cwiczenia konsekwentnie i bedzie pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku a dalabys rade przez dwa dni jesc wg zapotrzebowania? -pozniej ucielo by sie troszke, dodalabys cwiczenia konsekwentnie i byloby cudnie :) pewnie znowu sie wklei 10razy:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×