Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

JA bym już była verryy hapyy jakby było 65kg.No ale wiadomo że nie tylko o wagę chodzi a o ciałko ogólnie.;) Odchudzaczko ja na mż schudłam te 7 kh ale głodowałam często więc nie chciałabym znów do tego wracać.Kiedyś jadłam na II Śn np jabłko czy pomarańczę i myślałam, że wytrzymam 3h.Albo kolację jadłam lekko i głodna szłam spać i zasnąć nie mogłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, czyli na zdrowym ile zjechalas?? ok ja juz uciekam, dobranoc i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pisałam w sobotę, ale mi posta wcieło:/ Trochę wczoraj poszalałam na tym roczku; obiad, sałatka i makaron zapiekany na kolację - jeszcze ok, ale było do tego jeszcze dużo ciasta (ko. 5 małych kawałków - różne rodzaje:P) i pysznej czekolady z orzechami:P. Nie wiem co się stało - ostatnio mdliło mnie na samą myśl o słodyczach, a tu takie obżarstwo. Pewnie dlatego, że byłam zamknięta w jednym pomieszczeniu bez możliwości rozruszania się. Dziś pół kilo do przodu, ale przeżyję. Wieczorem idę biegać, a jutro...pierwszy trening Krav Maga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk jest tu Ktoś ? Ja mam dziś kiepski dzień. Chyba jakieś przesilenie wiosenne , w dodatku deszcz pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Doti, prosze Cie nawet nie mow nic o deszczu. U mnie dzisiaj padalo bez przerwy do 17 wiec siedzialam przez caly dzien w domu z dzieckiem i obydwu nam z nudow odbijalo :P Jutro, na szczescie ,juz nas umowilam na randke z 19sto miesiecznym przystojniakiem ;) Dostalam okres wczoraj w nocy i bol brzucha byl tak intensywny,ze mnie obudzil i musialam wstac po tabletke a i tak minelo 40 minut zanim tabletka zaczela dzialac. Dzisiaj tez bralam nurofen. Niewatpliwa zaleta antykoncepcji hormonalnej jest nieodczuwalny okres. Nie ide na moje zajecia dzisiaj, bo nie dam rady biegac, skakac na skakance przez 15 minut i robic brzuszki. Pojde na spacer z S i powinno byc ok. W ogole jakos tez mi sie okropnie kreci w glowie dzisiaj i nie wiem dlaczego. No to sobie ponarzekalam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Doti, prosze Cie nawet nie mow nic o deszczu. U mnie dzisiaj padalo bez przerwy do 17 wiec siedzialam przez caly dzien w domu z dzieckiem i obydwu nam z nudow odbijalo :P Jutro, na szczescie ,juz nas umowilam na randke z 19sto miesiecznym przystojniakiem ;) Dostalam okres wczoraj w nocy i bol brzucha byl tak intensywny,ze mnie obudzil i musialam wstac po tabletke a i tak minelo 40 minut zanim tabletka zaczela dzialac. Dzisiaj tez bralam nurofen. Niewatpliwa zaleta antykoncepcji hormonalnej jest nieodczuwalny okres. Nie ide na moje zajecia dzisiaj, bo nie dam rady biegac, skakac na skakance przez 15 minut i robic brzuszki. Pojde na spacer z S i powinno byc ok. W ogole jakos tez mi sie okropnie kreci w glowie dzisiaj i nie wiem dlaczego. No to sobie ponarzekalam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) ja wlasnie skonczylm myc drzwi wszystkie w domu:P... i kolo 20stej bede jadla kolacje, jajecznice z dwoch jaj plus kromka zytniego:).. mialam isc biegac ale nie wypalilo, bo niestety u mnie ciagle leje deszcz:(... cos cisza tutaj dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) ja wlasnie skonczylm myc drzwi wszystkie w domu:P... i kolo 20stej bede jadla kolacje, jajecznice z dwoch jaj plus kromka zytniego:).. mialam isc biegac ale nie wypalilo, bo niestety u mnie ciagle leje deszcz:(... cos cisza tutaj dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiepsko się czuję po wczorajszym przejedzeniu:/ Brzuch spuchnięty...Ale jutro basen, pilates i dużo wody, więc będzie OK:) Dzisiejszy jadłospis...Nie ma się czym chwalić: 7.30 -śn. - 2 kromki razowca z serkiem homo i łyżeczką dżemu; w pracy kawałeczek tiramisu 11.00 - II śn. - serek w . z nerkowcami i pomarańcza 14.00 - banan 18.00 - zupa ogórkowa i jajko sadzone; sałatka z pomidorów i ogorków 21.30 - wafel ryżowy z serem bialym i ogórkiem do tego ze 3 kawy...Nadal mam hipersomnię:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu pusto:/ Ja już po śniadanku (pieczywko z serem bialym i dżemem, 1 racuch jabłkowy z wczoraj:P). I po pysznej kawce:D Fajnie, że już w tym tygodniu święta:) Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa opowiem Wam coś smiesznego:P Wczoraj chodzilam po domu w koszulce-bokserce. I moja mama pytala mnie, czy biorę jakieś odżywki, bo mi się mięśnie takie porobiły...Odparłam, że niestety nie stać mnie na odżywkę...Mam powiedziała, że w takim razie za dużo jem (bo na śniadanie zjadłam AŻ 135 g serka homo:P) i mam nie pływać tak intensywnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti 🌼 ekhm, ekhm- czy Ty maj Dir, uwazasz, ze 'odeszlabym' bez slowa? ee-ee, zem wierna jak pies (lepszy pies niz s**a w tym wypadku chyba, co?) :D:D nie mialam jak w Wami popisac ale ciagle jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacked no wlasnie!!!! czekama na Ciebie tutaj i ciagle zagladam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alvinku- Dzieciaku Młody :D...- powinnas miec zabroniony dostep do 'diet' a w kreskówkach siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty nie mialas sie obrazać na moj zarcik ;) wrocilam do tego co pisalyscie tylko i nadrabiam zaleglosci tylko, tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazilam sie, no cos Ty... po prostu wrocilam dzis wczesniej z pracy bo sie wkurzylam i mam jakos zly humor:/... nom, odpisuj nam, odpisu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo moje Kochane :):):):) (to ja czesciej bede znikac zeby miec takie powitania hehe:P) co tam u Was? jak samopoczucie? Alvinek cos wkurzona (komus sprzedac kopniaka w Twoim imieniu?:) ), a reszta?:) Doti, wrocilas no normy jesli chodzi o sen?;) Aga Ty pakerko :) zajrze do Was wieczorkiem bo mam dzisiaj kartkowke (:D) i sie pouczyc musze :P do spiania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sen, to ze mną jest coś nie tak...CAŁY DZIEŃ chodzę śpiąca, usypiam na stojąco, a w pracy...lepirj nie mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked to masz trochę do doczytania.:D A z czego ta klasówka ? Z aktywów i pasywów ? Pisz Winien lub Ma.:D Aga - myślę, że to przesilenie wiosenne bo ja w domu mimo, że się dziś wyspałam:P to chodzę słaba taka jakaś....Zastanawiam się czy sobie jakiś witaminek nie zakupić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, Wn dobra ocene bo Ma kartkowke:D Latwe to wiec nie powinno pojsc zle..:) z utesknieniem czekam na trudniejsze kwestie :P A w ogole to jesli chodzi o jakiekolwiek udzielanie rad Tobie w kwesti pracy/jej szukania, to ja milcze i odnosze sie do Ciebie 'per Pani Doti' :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako, ze mozna Nasz topic potraktowac jak bloga - uroczyscie chcialam zaznaczyc, iz 30.03, mniej wiecej o godzinie 20 jestem w domu :D ..to tak bardziej dla mnie..zeby moc kiedys wrocic do tej szczesliwej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×