Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a powinnam byc juz kims

Jaki zawod kobiety najbardziej imponuje

Polecane posty

Gość exxxtrasna
Ja mysle ze nasz zawód trzeba wybrac zgodnie z tym co sie teraz liczy na rynku. Myśle ze na to na pewno powinniśmy też patrzeć oprócz naszych zainteresowań zeby zdobyc dobry zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronnnelka
Teraz to trzeba szukać takiego zawodu który da nam prace. I tak naprawde dosyc szybko mozemy to uzyskać po skończeniu szkoły policealne. Tu po 2 latach juz mamy zawód i mozemy mysleć o kolejnym przy jednoczesnym szukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharrrska
Moze potem imponuje najbardziej to aby jednak pieniadze przynosił do domu :)A tak naprawde, powinno sie wybierac takie kierunki dzieki którym uda sie nam znalezc prace i dadza zadowolenie. A szkola policealna wcale nie musi w tym przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajjda
To niech kobieta po prostu idzie do szkoły, wybierze takie kierunek albo chociazby kursy w policealnej szkole które będą dla niej odpowiednie. To chyba nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleelleelelelelel
prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrruśka2222
A do kiedy mozna zapisać sie do szkół policealnych ? Czy oni tez maja tam jakąś wewnętrzną rekrutacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielsska8
A czy jesli komuś z Was nie udało sie zdać matury to wybieraliście taką właśnie szkołę, czy moze czekaliscie ten rok czy dwa i znowu podchodziliście do nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co dzień mam sposobność pracy z dziewczynami z logistyki i spedycji, dział kadr, rachunkowość i "inżynierki..." a dawno nikt mi tak nie zaimponował swoim profesjonalizmem i pasją jak młoda pielęgniarka która pracowała na oddziale na którym wylądowałem. Zauroczyła mnie tym i zaimponowała, z urody przeciętna także możecie na wstępie wykluczyć pobudki seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako że kobiety to w dużej mierze korwy zalecam zawód-businessman.Import-Export i pełna wypłacalność.To dziś jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem informatykiem i chciałbym kiedyś poznać dobrą, ogarniętą informatyczkę. Niestety znam tylko facetów tej profesji. U mnie w pracy niby jest około 20 kobiet, ale to są informatyczki tylko z nazwy, czyli działy kadr, PR, przedstawicielki handlowe itp. Oczywiście każda z dumą mówi na siebie pani informatyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imponuja mi kobiety, ktore sa naukowcami, fachowcami w swojej dziedzinie (np. projektantka, architekt, informatyk), imponuja mi rowniez artystki (malarki, pisarki). Imponuja mi kobiety, ktore sa dobre w tym, co robia. Jesli chodzi o jakies tam wizazystki, stylistki, fryzjerki czy kury domowe, to zupelnie mi to nie imponuje, co za sztuka siedziec w domu, kobieta pracujaca tez musi wychowac dziecko, ale nie chodzi i sie tym nie chwali naokolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela234
A czy ma to jakies znaczenie kiedy kobieta po prostu nie idzie na studia, z róznych przyczyn, np. miedzy innymi dlatego ze jej nie stać i wybiera szkołe policealną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaskka
Charakteryzacja, wizaż, stylizacja - ja teraz postawiłabym jednak na takie kierunki, szczególnie może patrzać pod katem kobiet. Sa dobre szkoły, więc spokojnie mozna pomyslec o takich kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dyrektorem zarzadzajacym w firmie o bardzo meskim profilu. Jestem mloda a wygladam jeszcze mlodziej I powiem Wam ze faceci to straszni szowinisci, patrza na mnie jakbym spadla z ksiezyca a poniewaz jestem zwykle jedyna kobieta w towarzystwie to zakladaja z góry ze jestem sekretarka. Ostatnio jeden z kontrahentow powiedzial do mnie 'kochanie' a nie dalej jak trzy dni temu inny zwrocil sie do mnie 'mloda panienko'... Dno i trzy metry mulu... Dyrektorzy facetom nie imponuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezzzkowa
A czy to nie powinno byc tak ze wybieramy taka szkołe dzieki której też bedzie nam łatwiej znalezc prace ? Chyba tak to teraz działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stewardesa . Stewardesa Stewardesa :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden :P I każdy bo imponuje gdy jest dobra w tym co robi. A strasznie lubię panienek inżynierek, które chcą się przypodobać chłopakom, że są"takie twarde i oryginalne" Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość od "panienek inżynierek" pewnie nie dopuszcza do siebie faktu, że na polibudę idzie się w dzisiejszych czasach nie po to żeby znaleźć męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiochaczycosinus
Na litość boską, jesteście żałośni z ta kryptoreklamą cosinusa, przecież to widać jak na dłoni, żal.pl Czyli mam rozumieć, że musicie już się uciekać do takich chwytów, bo nikt normalny nie chce iśc do tej durnej szkółki, kryzys was ciśnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klunklara
K****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lesie obok metropolii
mi imponuje zawód wykształconej kurtyzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest własnie chyba taka jedna z najbardziej znanych szkół policealnych i spokojnie mozna sie tam wybrać nawet jesli mamy ponad 40 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozesz tez matury zrobić chociazby w Cosinusie ??? No kurcze to wszystko jest takie proste, a przy tym jeszcze nie płacisz za naukę. A to chyba najwazniejsze…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ze za tą szkołe sie nie płaci... ? A co z ZUSem , legitymacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi imponują prostytutki. Przyjąć na siebie kilkudziesięciu obrzyganych i zaszczanych klientów dziennie to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego ze temat jest ciągle aktualny i coraz wiecej kobiet własnie decyduje sie teraz na taki kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutka to zawód wymagający olbrzymiej wytrzymałości fizycznej i psychicznej. to prawie jak komandos albo kaskader! w każdej chwili ktoś może cię zabić, pobić, zarazić chorobą! trzeba mieć nerwy ze stali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jest własnei bardzo dobry kierunek, zwłaszcza jesli decydujemy sie własnie na studia policealne. A sama szkoła Dziewulskich cieszy sie naprawde bardzo dobrą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×