Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a powinnam byc juz kims

Jaki zawod kobiety najbardziej imponuje

Polecane posty

Gość gość
Może nie studia, ale warto sprawdzić jeszcze Studium Dziewulskich. Oczywiscie jesli takie kierunki jak wizaż , charakteryzacja Ciebie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jest ok, mozna wybrać taka szkołe policealną ale jednak nie sądze zeby Żak był jednak dobrym rozwiązaniem. Tu niestety płaci sie za nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz .prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra poszła do takiej szkoły - sama sie dziwiłam , ale wazne ze ma motywacje i też miała dłuuuugą przerwę. I podziwiam ja za to- a chodzi własnie do Cosinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest szkoła na poziomie. Zresztą widac jak sie rozwijaja i ile jest ciekawych kierunków. Ja na pewno polecam, bez wzgledu własnie na wszystko i nie ma co szukac w innych szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy za taką szkołe trzeba płacić ? Jak to wyglada w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka ew. dziewczyna na telefon. Ma forsę i umie d*******y, dla faceta to ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby tylko jeszcze wiedziec własnie która ze szkół policealnych wybrac. To bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co patrzec na mode tylko wybierac taki zawód po którym tez nie bedziemy mieć problemów ze znalezieniem dobrej pracy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooolska23
Jesli też bedziecie sie zastanawiac nad wyborem szkoły, zwlaszcza wlasnie policealnej to na pewno bardziej idzcie w strone Cosinusa niż Żaka. Jednak ta pierwsza jest zdecydowanie bardziej profesjonalna i nastawiona na ucznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno taki zawód który sprawia nam przyjemnosci i nie wykonujemy go za kare. I takie zawody to ja rozumiem, i szanuje... Ale to tez wszystko zalezy od nas. Czy decydujemy sie na szkołe policealną czy moze studia. Chociaz to pierwsze jest zdecydowanie bardziej popularne wśród moich znajomych. W przewadze jest Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz rzeczywiscie przedłużanie rzęs jest jak najbardziej na czasie, bo coraz wiecej kobiet korzysta z takiego zabiegu. A poza ty po takim kursie mozna też od razu dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medyk dr
kobiety naukowcy z branży medycznej są zawsze bardzo szpetne:( Nie znam nawet jednej ładnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej imponuje ładna pani inżynier, która ZNA się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz juz konkretnie wybrana szkołe, czy tylko tak celujesz, gdzie bedzie miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie własnie jesli chodzi o Cosinus to bedziesz bardzo zadowolony. Do tego masz pewnośc ze nauka za darmo, bez dodatkowych opłat, bez kar, bez ukrytych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz przemianowany na premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stewardesa . Stewardesa Stewardesa smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif czyli kelnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdzialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a czy ktoś z Was moze zapisał sie w Warszawie na florystykę ? Teraz ruszył tam pierwszy semestr... mam kilka pytań, bo sama mysle ze tym zeby sie własnie teraz nie dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarowaaa
To moje koleżanki już pokończyły tą szkołe.Kazdy wiadomo ma inne odczucia co do szkoły, ale nie da sie ukryć że jest to nadal jedna z najpopularniejszych szkół wizażu i charakteryzacji. Prace się po niej dostaje bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, teraz zdecydowanie najlepiej jest wybrac taka szkołe, niz starcić 2 lata i czekać na cud. Przynajmniej bedziesz miala co wpisac w CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie na stronę Cosinusa. Tutaj na pewno nei bedzie brakowac pomyslów na kursy zawodowe. Wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz spróbowac w takich szkoła jak Cosinus. Na pewno zapłacisz mniej niż jak jakies firmy organizują szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są takie czasy ze pójscie do takiej szkoły policealnej wcale nie jest złym rozwiązaniem, wiec nie ma sie co stresowac, tylko wybierać taki kierunek jaki nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbleble
Przestańcie z tą chamską reklamą cosinusa!!!!bo to jest wręcz antyreklama jesteście żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię panie inżynier od razu się podniecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy wybiera taka szkołe jaka jemu odpowiada. Moja siostra postawiła na Studium Dziewulskich bo od dawna interesował ja temat charakteryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×