Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a powinnam byc juz kims

Jaki zawod kobiety najbardziej imponuje

Polecane posty

Gość gość
Polecam Wam jednak wybrać Studium Dziewulskich. To bardzo polecana i prestiżowa szkoła. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz chce sie zapisać do Cosinusa. Tylko jestem ciekawa czy nie ma sie potem problemów z podejsciem do matury ? Czy w ogole po takim liceum dla dorosłych mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Wy też zauwazyliście ale jednak teraz coraz wiecej osób wybiera własnie szkoły policealne... W sumie cieszą sie one naprawde bardzo dużym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda ze na kierunku kosmetyka wszystkie kosmetyki na tym kierunku sa darmowe i dostepne w szkole ? To by przemawiało jak najbardziej za ta szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cosinusie co jest taką fajną sprawą jest to ze nie trzeba płacić za naukę. Ja na kosmetyce miałam tez od szkoły wszystkie kosmetyki. To dla mnie było mega wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie co wstydzić takich szkół bo tez wiadomo ze nie trwaja one tylko co studia, ale daja konkretną wiedze i papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze w takiej szkole sa takie ciekawe kierunki. Jak widać kazdy może własnie tutaj znalezc coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem mechanikiem i idealnie sie w tym odnajduje Ps. Oczywiscie jestem kobietą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem mechanikiem :-) ps. Tak jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus to marna szkoła nie idzcie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz wybrac dobra szkołe policealną jak Cosinus i zdobyc odpowiedni zawód. Mysle ze to jest zdecydowanie najlepsze ze wszystkich rozwiązan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plusem np. szkoły Cosinus jesli wybierzesz ten kierunek jest to ze nie trzeba kupowac do szkoły swoich kosmetyków :) teraz po prostu masz to wszystko w ramach nauczania i nie ma sie co martwic i wydawac jeszcze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zawód kobiety najbardziej imponuje?Ten najstarszy niewątpliwie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam Cosinusa i pewnie wiekszość z Was powie ze to nauka, ale połączona dla mnie ze studiowaniem i zdobywaniem jak nawiekszej ilości wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam ze czasami jako taki dodatek do studiów to na pewno plus dla Ciebie , i atrakcyjność Twojej osoby dla pracodawcy. Tylko mysle ze tu jeszcze kwestią jest wybranie własciwego kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz wybrac dobra szkołe policealną jak Sinus z 30 stopni i udawać że ma sie zawód. Mysle ze to nie jest najlepsze ze wszystkich rozwiązan, ale będziemy mieli kasę, więc przyjdz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale mam pytanie- jakie sa fajne takie kosmetyczne kierunki w Cosinusie ? czego mozna sie tam uczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybierzesz policealna to też szybko mozesz znalezc prace. Tylko trzeba wiedziec jaki kierunek jest przyszłościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie własnie w takiej policealnej jak Cosinus spokojnie mozna wybrać taki kierunek a po skończeniu jej już mozna pracowac w zawodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze, mój tata w wieku 45 lat robił Liceum dla dorosłych w Cosinusie. Wiec wszystko jest mozliwe. Wazne tylko zeby były chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki w tej szkole wybrały tez kursy takie jak stylizacja paznokci czy przedłużanie rzęs. To tez takie bardzo przyjemne rzeczy dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księgowego albo recepcjonisty ... to dopiero imponnujący zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie patrząc na to co sie dzieje na rynku to jednak coraz wiecej osób własnie decyduje sie na szkołe policealną. A potem jak juz sie jakoś wszystko w życiu pookłada decydują sie na studia.I ja uwazam ze to nie jest złe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety na studia nie poszłam moze za dwa lata. Teraz zdecydowałam sie na kierunek hotelarstwo, jako kontynuacja tego czego wczesniej nauczyłam sie w innej szkole. Ale jak wiadomo Cosinus to bezpłatne szkoły, wiec łatwiejsze jest to dla naszej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja postanowiłam ze nie bede tracic az tyle lat na naukę , wybrałam pokrewny kierunek ale w szkole policealnej Cosinus i po prostu już teraz ucząc sie pracuje. Jak przyjdą lepsze czasy pójde na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostykrótki !!!oczywizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie masz racje, chyba jednak takie szkoły jednak cieszą sie powodzeniem bo tu nie ma co ukrywac taka nauka jest po prostu za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest tak ze jestesmy nie dokońca zadowoleni ze szkoły,ale przeciez własnie dzieki temu ze jest ich duzo na rynku mozemy wybrac ta która spełnia w 100% nasze oczekiwania.Ja chodziłam do Dziewulskich na dwuletnie Charakteryzator-Wizażysta-Stylista w tyrybie zaoczym.Myslałam ze tryb dzienny bedzie lepszy,no ale trzeba z czegoś miec opłacic szkołe.I ja mam wrecz odmienne uczucia niz Ty.Owszem był makijaz dzienny,wieczorowy,ale uczylismy sie tez tego wszystkiego z efektów specjalnych rany,przeciecia itd...Po pierwszym roku juz dostałam prace.Wiec narzekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×