Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a powinnam byc juz kims

Jaki zawod kobiety najbardziej imponuje

Polecane posty

Gość gość
A to prawda ze tutaj wszystkie kierunki sa za darmo ? czy rzeczywiscie nic sie wtedy nie płaci za naukę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyk, architekt, kucharz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tak dużo tych wszystkich szkół policealnych ze tak naprawde nie wiadomo na którą z nich sie zdecydować. A moze słyszałyście o Cosinusie ? Wiem ze maja tam kosmetyke i tak powaznie o tym mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znacie moze szkołe Cosinus ? U nich też w ofercie edukacyjnej jest Liceum dla dorosłych, a mój brat (35lat) własnie teraz postanowił wreszcie dokończyć średnie wykształcenie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalac z ta reklama cosinusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka-chce mieć żone fryzjerkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie o Cosinusa, czy po takim liceum dla dorosłych, normalnie bez problemu mozna potem podchodzic do matury ? Ile trwa nauka w takim liceum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... a jakie to ma znaczenie? Bardziej chodzi o zarobki. A patrzcie - http://www.gowork.pl/praca/radom;l Widzicie gdzieś warunek, że szukają tylko facetów? Raczej czegoś takiego już nie ma. 10 lat temu np. nie widzieliśmy kobiet prowadzących autobusu, a teraz jest ich mnóstwo. Rynek pracy się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina412
Tutaj http://lodz.sei.edu.pl macie namiary na szkoły, w których mają innowacyjne metody nauczania. Warto sobie zerknąć na ich stronę i poczytać. W ten sposób można się rozwijać, zdobyć konkretny zawód i oczywiście w przyszłości mieć intratną posadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×