Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najlepsza ...............laska

UWAGA!!! tutaj możecie pisać o czym chcecie!!!!!

Polecane posty

Gość
lisica:classic_cool:może być lisica:P...a na wytłumacznie mam tylko tyle ,że naprawde w tedy juz późno było :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i tak jak lubisz mój języczek oscyluje wokół Twojej myszki, zatacza wokół niej kółeczka, coraz mniejsze i mniejsze i zbliżają się do środeczka... po czym przerywam na chwilkę, patrzę jak pulsuje... całuję ją delikatnie... Twoje dłonie wyrywają się z moich, bo bardzo chcą się czymś zająć ;-) mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Delikatny WoW :D...w szoku jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
delikatny :D:D..tak publicznie mam sie zajac :D...a co jak nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
megusia :D:D..lubiętę jego stanowczość :classic_cool:....chociaż delikatność tez fajna :classic_cool: i poczułam ,megusua poczułam :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia... chciałabyś nas przyłapać "w akcji"? co wtedy zrobisz? sexy rozchylam leciutko płateczki i powoli wślizguję się języczkiem do środka. jedną z Twoich rąk naprowadzam na coraz większą wypukłość w moich spodniach... wolna ręką biorę kostkę lodu i pieszczę Twoją myszkę naprzemian z języczkiemmmmm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trybusz :D..konkretnie podszedł do sytuacji :D:D..a może obraził sie za osiołka ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kostka lodu !!:Doszalałes ??!!:D:D...ale ja na pewno zaraz oszaleję :P...i rozsunę suwak w Twoich spodniach aby uwolnię...Twoja męskość :P..będę masować dłonią ...w góre i w dół...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aby uwlonic *:D:P no prosze. robi nam sie tutaj prawdziwe Zoo :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahah megusia poświeć mu czymś bo ja mam zajete rece :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i wyfrunie :-D na pewno na chwilkę uwolni się z Twojej dłoni żebym mógł dostać się do Twoich cycuszków... je także chcę rozgrzać języczkiem i ochłodzic lodem leciutko popycham Cię żebyś się położyła i wodzę kostką lodu dookoła sutków, języczkiem zaś drażnię same sutki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×