Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość Gosia**
Blokers czerwony moherowy beret i czerwone szpilki.. ;-) i długie ciemne rozpuszczone włosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
"Gaal" masz figurkę kobieto no no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Gaal Twój mężczyzna nie był zazdrosny o te zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Blokers,pojechałeś po mnie z tymi moherami... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudofeministyczny bełkot,hmm,interesujące porównanie...jednak nietrafione! Temat tego tobiku brzmi "jeśli chcesz coś powiedziec",wieć mówię to co myślę i nie ma to nic wspólnego z feminizmem. bbb-w którym momencie Cię obraziłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
siema anouk86 , buziaczki co by nie było ze tylko blokers rozdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokers pytanie nie związane z tematem: przedawnienie długu następuje po 3 latach tak? ale jesli w tym czasie wierzyciel na pismie upominal sie o swoje to zatrzymuje to bieg przedawnienia z tego co pamietam... jak to się później liczy? bo mam mały problem z tym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a string...mówiąc ze jestesmy naiwne i ze blokers trzyma nas w garsci. poza tym nie okreslaj mnie ptaszkiem czy innym gatunkiem bo nie zycze sobie tego. w ogóle jestes irytujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
A string of pearls, abc101.... czy jak Ci tam... obrażasz nas wszystkie pisząc o naszej naiwności..zakładasz topik o kobiecej solidarności a sama szydzisz sobie z nas...tylko dla tego,że darzymy sympatią Blokersa. Zamiast przyznać,że jakimś fenomenem to On jest skoro tak przyciąga na tym forum. Z tego co się orientuję,również Panowie(na tym forum) lubią Blokersa.(w tym jeden gej ;-) ) Wchodzisz na ten temat i cały czas ciągniesz swoje wywody... Dziewczyno ileż można ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna_dziura, dług sie nigdy nie przedawnia ;) Przedawnieniu ulega ROSZCZENIE o zapłatę (termin zależy od źródła zobowiązania i wynosi od roku do 10 lat). Wezwanie do zapłaty nie przerywa biegu przedawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokers no to ja nie wiem jak mnie uczą :o chyba,ze ja taka niekumata, bo bylam swiecie przekonana,ze 3 lata :o chodzi o to,ze sadiadka dostala wezwanie do zaplaty niby z firmy windykacyjnej juz za niezapłacony rachunek za książkę z 2003 roku... napisali jej tam, ze jak sie z nimi skontaktuje, to umorzą jej 100% odsetek...no i przyleciała z tym do mnie :o coś mi tu śmierdzi,bo to jest któreś już upomnienie, a oni cały czas piszą,że jak sie skontaktuje z nimi, to jej umorzą wszystkie odsetki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna_dziura, przeczytaj art. 118 kodeksu cywilnego ;) Roszczenia o świadczenia okresowe i związane z prowadzeniem działalności gospodarczą przedawniają się z upływem lat trzech. W tej sprawie zastosowanie znajdzie jednak przepis szczególny - art. 554 kc, stanowiący, iż roszczenia z tytułu sprzedaży dokonanej w zakresie działalności przedsiębiorstwa sprzedawcy przedawniają się z upływem lat dwóch. Firmy windykacyjne "żyją" ze ściągania wierzytelności przedawnionych. ;) Koleżanka może pismo spokojnie skierować do kosza i olać nadawcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na Slub do siostry mojego love i na małe przyjątko.... a ty relaks mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Blokers, ostatnio sam stwierdziłeś...że jeśli powiem nie to będzie ok.. ;-) Jakoś nie jest :o Dostajesz ode mnie więcej niż fotkę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×