Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Dziewczyny,powiedzcie mi czy kupić sobie wibrator lateksowy czy lepiej szklane dildo? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno,tu nie chodzi o feministyczne zapędy,o szufladkowanie, czy też o wrzucanie wszystkich do jednego worka... Interesuję się osobą Pana Blokersa,to czym sie kieruje stwarzając swój własny harem. Osoba,która przesiaduje całymi dniami przed monitorem komputera,na damskim forum i dyskutując ze swoimi Paniami, musi,chcąc nie chcąc,mieć coś z psychiką. Chcę poznać w jakimś stopniu jego myślenie... i także Wasze. Może ktoś go kiedyś skrzywdził lub w życiu realnym nie czuje się dowartościowany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a string of pearls, przyślij foteczkę na adres email blokers@onet.pl i przedstaw się, to odpowiem na każde Twoje pytanie. Zapewniam Cię jednak, że nikt mnie nie skrzywdził, nie czuję się niedowartościowany i nie mam żadnych osobistych problemów w świecie rzeczywistym. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, zastanawia mnie co ty robisz z tymi fotkami? Kolekcjonujesz?Jeśli tak to ile już ich masz? :) Ciekawa jestem Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Blokers foty masz z karteczkami? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers Wiec powiększyłam twoją kolekcje. A masz fotki mężczyzn? :) Z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko dwie na ponad 300? To mało.Skąd wiesz czy to nie są ściemy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Do aktualnej foty Blokersa jest już kolejka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Blokers, Ty nie ściemniaj tylko sesję sobie zrób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kometaaa, w uznaniu Twoich walorów estetycznych odesłałem nawet dwie :classic_cool: Gosia**, hmmm... może to nawet dobry pomysł... Profesjonalną sesję strzelę po upiekszeniu przez wizażystę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam z niecierliwością, bo chyba mi poczta zamula. :) Ale mam nudy dzis w pracy. Na szczęscie już prawie weekend. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**
Blokers, w takim razie jak długo muszę czekać na to upragnione zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
blokers, ja moge ci makijaż zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers Dochodzę do wniosku ze ty jesteś jakims fnomenem i musisz mieć coś w sobie lub wiesz jaki powinienes byc zeby dziewczyny wysyłaly ci fotki. Cos niespotykaego w sumie, albo ja sie nie orientuje .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×