Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość marysia_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_x
ups miala byc jeszcze tresc postu :O : widze, ze tu sobie ucinacie interesujace, kontrowersyjne i niebanalne pogawedki... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_x
blokers, foteczka jest przepustka do tego swiata? ;) juz bez niej nie mozna? ehh co za czasy, nie ma bezinteresownych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_x
tak, wiem :) i wlasciwie byloby z mojej strony bardziej w porzadku, gdybym wyslala, ale w obawie o Twoj spokojny sen tego nie uczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers, kotku zapomniałeś kwiata, ust i czego tam jeszcze. No i tekstu, poluzuj kucyka. Swój, żeś chyba poluzwał i "pifko" działa.Taka jestem kontrowersyjna dla Ciebie, że wymyśliłeś to abc1o1. No i jakie teksty przy tym rynsztokowe. To na pewno więc Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_x
moze i to jest rozwiazanie, ale wyobraz sobie: wstajesz rano, wiadomo jakie czlowiekowi przychodza mysli do glowy, gdy musi sie rano zrywac do pracy, odpalasz kompa, a tam m.in. moja fota :p wymarzony poczatek dnia :D a powaznie wysle Ci kiedys, gdy tylko opanuje photoshopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_x
blokers tyle ich juz masz, ze jedna wiecej niczego nie zmieni :) aktualnie na dysku nie mam swoich zdjec ( cudze tylko :p ), musialabym zrobic, w stanie w ktorym pisze jest to co najmniej niesmaczne, wiec... cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_x
ciesze sie :) chyba musisz byc w podobnym stanie, to tlumaczyloby te mile "Laleczko, maleńka", ale nie wnikam oczywiscie :D kiedys napisales mi cos odnosnie kobiet, co mnie zainteresowalo, ale rozmowa sie urwala ( z przyczyn technicznych :D ) moze kiedys, gdy bedziesz mial czas i ochote... a tymczasem dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_x
a ja tylko skromne dobranoc... dzieki za kwiatka i wirtualnego buziaka ;) i juz mnie naprawde nie ma 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
cześć i czołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
ej czemu nic sie nie zmieniło czemu nadal na pomarańczowo, no kurde... wczoraj jakis madry inaczej dostał weny i pisał za mnie , ale sie odwdzięczyłam wieczorkiem i mam z tego satysfakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×