Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość Kasia90
Co myślisz o puszystych, większych dziewczynach, blokers:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers Ty w ogóle blokersa nie przypominasz. :) :) Ale w sumie czy ja przypominam Komete? Albo czy czarna dziura przypomina czarną dziurę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna_dziura :) A co wy ogólnie myślicie o Blokersie? Bo ja go nie znam za bardzo. Wiem tylko ze ma coś wspólnego z prawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia90, nie podobają mi się dziewczyny większe ode mnie :P Poka fote- pogadamy o konkretach :classic_cool: czarna_dziura, jak zawsze :classic_cool: Kometaaa, trochę przypominam- też mam ręce i nogi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie znam blokersa, nie widziałam go ani on mnie, wiem tyle co wyczytałąm na kafe,a ten temat podczytuje, bo zaskakuje mnie to z jaką łatwością przychodzi mu przekonanie dziewczyn do wysłania foty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie górę wzięła ciekawość jak wygląda Blokers , dlatego wysłałam. Pozatym chyba można mu ufać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dziuro,mnie to fascynuje! Jak bardzo muszą być naiwne,żeby po kilku słowach,typu "poka fote,bejbe", wyskakiwać ze swoich zdjęć?! Widzę,że są tu jeszcze osoby,które cenią swoją godność! Blokers umie ładnie pisać na forum,nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a string of pearls ja nikogo pod tym względem nie osądzam, ale właśnie zastanawia mnie co tak naprawdę jest powodem tego,że dziewczyny tak szybko dają się przekonać...może faktycznie ciekawość... a co do reszty to się nie wypowiadam, bo nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a string of pearls Nie rozumiem gdzie widzisz problem. Dla mnie wysłanie fotki , gdy ten ktos odsyła ci sprawiedliwie swoje zdjęcie to nic złego. Równie dobrze ktos może wejsc na jakis potral społecznosciowy i skopiowac sobie twoje fotki i sobie je mieć. Miejcie trochę dystansu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co te gorzkie żale:( wysłałam fotke dawno temu i nic złego mnie nie spotkało...może macie baaaaaaaardzo niską samoocenę? nie jestem naiwna wiec darujcie sobie takie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie się jednak wydaje że większość tych fot to są nie prawdziwe,parę tylko z karteczkami a reszta z NK :-D.Nie myślałeś o tym blokers? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z resztą to jest każdego indywidualna sprawa,jeden wyśle drugi nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moje fotki moze ogladac kazdy, jesli sie wie gdzie szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie nigdy nie skrzywdził. Jestem kochana z wzajemnością, spełniam się zawodowo i w wolnej chwili oddaję się swojej pasji... Obserwuję ludzkie umysły. W tej chwili skupiam się na osobie Pana Blokersa,gdyż niewątpliwie zafascynował mnie jego sposób myślenia i działania na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×