Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...XYZ...

On mi się strasznie podoba a on kocha byłą....

Polecane posty

Gość 3k
Nie ma za co, stwierdziłem ze moge sie przydac ;] Pytaj jesli mas zjakie watpliwoscie jeszcze, co bede umiał to pomoge aha i zeby nie było nie mam ani 13 ani 50 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie no spoko. W tym momencie nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć bo on mi się zwierza że kocha swoją byłą że chce do niej wrócić ale ona niby nie chce bo się boi itp. No chyba by tak nie kłamał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czymaj i nie puszczaj
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czymaj i nie puszczaj
nie-tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet daje Ci jasno do zrozumienia, ze KOCHA byla, ze nie MOZE bez niej zyc a Ty wciaz sie ludzisz, ze bedzie z Toba? a nawet jesli (w co nie wierze) to w charakterze kogo bys byla? pocieszycielki? zapchaj dziury? balsamem na zranione serce po stracie ukochanej? I na co Ci to? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivia chyba masz rację" wiec topik czas zamknąć :D inne pytania są chyba juz tutaj zbędne .... jeśli autorko tego nie zrozumiesz to niestety ale okażesz sie tzw "tepa szczałą" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ja cie przepraszam :( wiem , wiem ... ale wczoraj w domu nie spałem , wiec nie było okazji odpisać bo nie miałem dostepu do netu ... dzisiaj to zrobie na 100% obiecuję 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś ,to Ike mi może Twe lico pokazać(za twoim przyzwoleniem)chyba że wolisz wysłąć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ... ja ci wyślę meila sam :) ike lepiej niech nie rozsyła nic z moim wizerunkiem ... chyba wytrzymasz do wieczora ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wytrzymam ,choć mnie trochę zawiodłeś :P ide nie przeszkadzam w rozmowie=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami tutaj nie ma żadnej rozmowy :P zawiodłem ? sami noc u narzeczonej była extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam niku
Oj nie martw się jakoś to będzie... Może specjalnie tak mówi żeby zobaczyć twoją reakcję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrison
cos Ci powiem na pocieszenie, jak poznałem moja byłą to ciagle mówiłem o wczesniejszej ale z casem mi przeszło podziwiam ta ostania za cierpliwosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×