Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truten posylwestrowy

pytanie do singli i singielek . ile wydajecie miesiecznie

Polecane posty

Gość truten posylwestrowy

chodzi mi o oplaty ,wyzywienie , poprostu ile wam srednio wychodzi miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truten posylwestrowy
1900 wliczajac obrzydliwe papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
nie wliczajać opłta za mieszkanie i opłat, bo na to rodzice mi daja jeszcze, czyli tylko na moje zachcianki, telefon i sieciowke jakies 700 zł,a jestem niepracującą studentką, dorabiam na korkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 1150,00 Czynsz - 255,00zł Internet - 40,00zł Energia - 60,00 Gaz - 50,00zł Wyżywienie i wszystko inne - 750,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciowa
1500 z mieszkaniem, z opłatami i jedzeniem. Bez papierosów, samochodu i przyjemności - bo na więcej nie starcza. Obecnie jestem bez pracy i nie mam pojęcia jak zapłacę za następny miesiąc. Nie wiem jak żyć już. żeby się utrzymać - tez zależy od miasta, ale trzeba zarabiać min, 2 tyś by jakoś żyć. Z tym jest różnie, bo pracodawcy nie chcą nawet płacić minimalnej stawki, bo uważają ze to za dużo jest. Eh życie jako singiel jest droższe niż życie we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ok 7000 tys mieszkanie-1300 benzyna-2500 telefony-1000 jakie rachunki net i tv 200 e reszta to juz jakies jedzenie i wydatki..przewaznie jak wychodze z domu ok 100 zl dziennie wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 1200 zł miesięcznie bez opłat za mieszkanie (mieszkam w akademiku a ten opłacaja mi rodzice). Plus 100 - 800 zł miesięcznie drobnych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to są wydatki wliczone w koszty prowadzenia firmy, telefon i benzyna, bo na pewno nie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 31 latka
oj stary albo zmyślasz, albo szpanujesz 2500 na benzynę? 5 telefonów? przepraszam na każdy dzień tygodnia? sam mam duży (wypasiony) wóz, dużo jeżdżę, dużo pali, ale 2500 to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat spada na psy i kropka
a ktos pomyslal ze ten koles moze miec 5 komorek bo ma zone i dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samodzielna i zaradna
Utrzymuję 5 komórek za niespełna 200 zl i wszyskim kasy jeszcze zostaje. Przy obecnych stawkach za min gada chyba nawet przez sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaula
ja także utrzymuję 4 telefony i 5 samochodów - ale sama korzystam z jednego - rozmawiamy o wydatkach na siebie - jako singla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam taranta
bez oplat za mieszkanie (polowe placi wspollokatorka) wydaje miesiecznie 900-1500 zl (ale czesc tej kasy sama zarabiam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma ty tak liczysz..to sobie policz mam auto z motorem 2.7 bi turbo benzyna pali 16 l to mozna tyle widac na benzyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelisławo
a ja nadal nie wiem, co jest we mnie takiego denerwującego przecież jestem kochana. --------------------------------------- jak spisz to tak jest :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelisławo
3400km to zadna odleglosc w ciagu miesiaca co dzien do pracy 35 km X 2 w wolna sobote czy niedziele wyjazd gdzies tam i co da sie i wiecej zrobic wcale nie na przymus , a ot tak normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukupuku
dużo kredyt mieszkanie 200franków czynsz 400 prąd 100 kablówka 50 telefony 200 studia 400 rata za TV 200 ciuchy, kosmetyki,wyżywienie (wieczna dieta) 1200 płakać się chce! Aaa... pracuje w agencji reklamowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelisławo
ojej nie fochaj sie tak masz tu chabaź 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ktoś z Was mi powie
A jak wyżyć za 1200 samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×