Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Jaka spacerowka-parasolka?

Polecane posty

Gość Szukam spaceróki
:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
:) Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wŁaśnie tą jedną jedyną czytałam :p a chciałabym więcej ;) ale dzięki w ogóle za odzew :) Więc przy okazji napisze że mam boldera sd eco line - spacerówki jeszcze nie używałam w terenie, stelaż solidny, zadowolona jestem bo jest "konkretny" a lekko się prowadzi ;) spacerówke dziś z każdej strony pooglądałam i jutro zakładam, wydaje się być ok, jest duża, rozkłada się całkiem do leżenia, ma wielką "budkę"... Jedyny minus jaki odkryłam to problem z pompowaniem kół :o trudno się dostać do "wentyli" Ale na tego jeepa się tak napaliłam :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też czekam na nowe wyp...
Tak patrzę od kilku dni na ten wątek i czekam na nowe wypowiedzi ale widzę, że doradztwo coś ciężko idzie, a szkoda :( bo ja też szukam czegoś fajnego :) dla dzidziusia 10 miesięcznego :) Narazie najbardziej podoba mi się baby design travel cena w miarę, chociaż jestem też skłonna ku x lander xs szkoda że nie mam okazji zobaczyć ty wózków na żywo. Dlatego tak cierpliwie czekam na wypowiedzi bo mamas papas niestety dla mnie za drogi ja mogę przeznaczyć też w granicach 300- 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _cynamonka_
o rany, tylko podnosisz i podnosisz :P moze spróbuj na forum gazety, dział wozkomania-tam ci doradza na tysiac procent http://forum.gazeta.pl/forum/w,101614,121821773,121938742,Wozkomania_nie_pasuje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzyjka
Parasolka to zabójstwo dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do góry jeszcze raz hehehe
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coneco travel
ja mam coneco travel, jest fajny poniewaz budka obniza sie maksymalnie zakrywajac twarz dziecka, obniza sie do samego ''ciala'',, rzy czym ta czesc jest przezroczysta ay maluszek widzial wszystko co sie dzieje. mozna tez ustawic to w ten sposob zeby nie obnizala sie az tak nisko, i wygladalo to jak w normalnej parasolce, malo miejsca w bagazniku zajmuje, powiem nawet ze jak jechalysmy na wakacje, to bylo tyle bagazu ze wozek zmiescil sie z tylu w nogach...ja mam kolor limonkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygyyyygy
wsadzajcie linki z ofertą wózków plissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzssxx
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Witam :) Kupiłam spacerówkę :) i nie tą, co chciałam, ponieważ po przetestowaniu jej na żywo rozważeniu wszystkich za i przeciw stwierdziliśmy, że jest to tandeta. Na zdjęciach w necie wszystko wygląda ładnie, pięknie a na żywo hmmmm. Nasze oczy były skierowane raczej na wyższy standard stwierdziliśmy, że lepiej zainwestować i kupić raz a porządnie niż później żałować, że nie dołożyliśmy. Fakt, że nie mogliśmy sobie pozwolić na wózek za 1000zł. Nasz wybór padł na Lira 4 dziś odbyliśmy długi spacer. Wózek ten świetnie sobie daje radę na podjazdach i zjazdach z krawężnika, na wertepach, na trawie, wózek jest lekki swobodnie zniosłam synka w wózku i wniosłam go z zakupami na 1 piętro (dałabym też swobodnie radę na wyższe piętro ), koszyk jest mały, ale to w końcu spacerówka i nie oczekujmy cudów mi to akurat nie przeszkadza, buda- daszek jest dość płytki, ale mamy parasolkę od poprzedniego wózka, więc na pewno świetnie zda egzamin. Maluszek ma dużo miejsca i widać, że jest mu w nim dobrze a to najważniejsze. Jak na razie jestem zadowolona i nie żałuję, że nie wzięłam parasolki, bo ten wózek mieści się po złożeniu do szafy, a w aucie można go swobodnie przewieść na podłodze w pozycji pionowej. No i powiem Wam, że chciałam kupić wózek do sporadycznego użytku, ale widzę, że ten świetnie nadaje się, na co dzień. Mam nadzieję, że kolejne spacerki będą również tak udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
ile dalas za ten wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Ogólnie kosztował 510zł ale ten sklep miał 10 % rabatu na wózki więc dałam 459 zł. Ogólnie to w mirę dobra cena po rabacie jak za ten wózek bo wcześniej spawdziliśmy na allegro ile kosztują żeby nie przepłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jim Jam
Ja mam scoonera takiego i super jestem zadowolona z niego! http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-57-Wozek-Scooner-Black-Sea-.html jest malutki po złożeniu, oparcie i siedzisko szerokie, dobry nawet dla wysokiego dziecka. Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać, no i po jakim terenie bedziesz jeździć. Ja wózka używam w mieście czasem u teściowej na wsi, ale sprawdza się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minusy nastoletniego
Cosatto Swift Lite Supa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo szukałam odpowiednej spacerówki, w końcu padł wybór na wózek Mori marki euro-cart, posiada ona 5 punktowe regulowane pasy z miękkimi nakładkami oraz automatyczna blokadę złożonego wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Easygo Nitro. Fajnie się prowadzi, łatwo składa, jest lekka i wygodna dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niecałe 9 stów znalazłam wózek Baby Merc, który mogę przerobić na spacerówkę więc jak moja córa podrośnie to za kilkanaście miesięcy nie będę musiała kupować nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza co prawda parasolką nie jest, ale to swietny wózek, bardzo dobrze się go prowadzi, dziecku tez jest w nim wygodnie, nawet wtedy gdy spi, to model Mori z euro cart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A co sądzicie o nowym modelu anex x air? Myślicie ze się sprawdzi w podróży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te wózki ogólnie są dobrej jakości, więc nie masz się co zastanawiać, bo jest to porządny produkt. Mój mały synek, który jest wiercipiętą okropnym nie "rozwalił" go - wiec jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika

Fajne spacerówki ma też x-lander, wypatrzyłam sobie x-fly u nich na insta, bardzo dużo zdjęć tam mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×