Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Jaka spacerowka-parasolka?

Polecane posty

Przymierzam sie do kupna spacerowki-parasollki. Poki co mam spacerowke quinny buzz 4,ale mimo wszystko zajmuje nie malo miejsca w bagazniku,o wniesieniu go na 4 pietro nie wspominajac. Jakie spacerowki polecacie? Mowa o takich,ktore rozkladaja sie do lezenia,maja palak i koszyk na zakupy...Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgar mcqiun
ja mam quiny zapp niby najmniejsza spacerowka swiata co prawda sprawdza sie ale tylko wiosna i latem bo jak przyjdzie zima za nic nie chce jechac po sniegu, jest stanowczo za mala jakbym miala kupowac to na pewno kupilabym stabilna porzadna spacerowke bo zaplacilam tak na serio za marke, a nie chodzi mi o to zeby sie pokazac tylko zeby maluszek mialo wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka wody mineralnej
ja mam x-landera i nie zamienilabym tej spacerowki na nic innego, super sunie po sniegu, dziecko ma duzo miejsca, swobodnie miesci sie spiworek i kocyk, obszerny kosz na zakupy czego chciec wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolek
X-lander XA. Masakra. Drogi wózek, a najgorszy jaki może być. O wiele tańsze wózki są bardziej funkcjonalne. Największy mankament, że oparcie nie podnosi się całkiem do pionu tylko prawie na półleżąco dziecko jeździ. Śpiworek wisi poza wózek bo im szkoda było kilka centymetrów plastiku. opuszczanie oparcia na paseczku, wogóle całe siedzisko z oparciem trzyma się na 4 zatrzaskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Hejka wiosna się zbliża ja też zaczynam się rozglądać za spacerówką parasolką może coś doradzicie mam 9 miesięczne dziecko, potrzebuję tej spacerówki sporadycznie. Już tak nawet myślałam żeby rozejrzeć się po super marketach, ale nie wiem czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue two
lira 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy ile planujesz wydać, ja mam lirę 4 ale to nasz jedyny wózek, syn jest juz "duzy", ma 14 msc; mieści się w bardzo małym bagażniku bo sie super składa, jest lekki, zwrotny, ma małą torbę ale w spacerówkach to standard raczej, ale kilka rzeczy upchniesz. koszt ok 500 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Tak myślałam o 300zł max 350zł, dlatego, że jest mi potrzebny sporadycznie, jako drugi wózek. Ale jak nic w tej cenie w miarę dobrego nie dostanę to będę musiała dołożyć. Myślałam o spacerówce np.: baby design, travel ale widział go tylko w necie, lub x lander xs-, chociaż ma wiele negatywnych opinii. Sama nie wiem co wybrać bo żadna spacerówka nie jest idealna hehe. Jeśli znajdę dobrą ofertę to z chęcią odkupię spacerówkę parasolkę, jeśli będzie w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Lira 3 i Lira 4 nie do końca w moim guście buda jest troszkę za krótka a rączka do prowadzenia zbyt niska (oceniam po przeczytaniu danych wózka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie za 300 zł. kupiłam Mamas&Papas Trip- bo dla mnie konieczna była jak najniższa waga, a ten ma też pasek na ramię. Z leciutkich ale zupełnie inaczej działających- i duuużo droższych- chciałam Pliko Mini Classico albo Maclaren Triumph- ale nie miałam gdzie obejrzeć na żywo. Przymierzałam się do X-landera xs, ale jak zobaczyłam zdjęcia rzeczywiste, i poczytałam że pałąk jest wysoko zamontowany i może przeszkadzać, uznałam że muszę wózek zobaczyć na żywo, posadzić w nim dziecko a na necie mogę ewentualnie kupić ten sam jeśli będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Wózek Mamas&Papas Trip bardzo mi się podoba tylko, że się nie rozkłada do pozycji, chociaż by pół leżącej. Obejrzałam filmik na you tube. Jest ogólnie w moim stylu tylko to oparcie :( a szkoda. Dziękuję bardzo za pomoc, proszę o dalsze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Wózek Mamas&Papas Trip bardzo mi się podoba tylko, że się nie rozkłada do pozycji chociaż by pół leżącej. Obejrzałam filmik na you tube. Ogólnie jest w moim stylu, tylko to oparcie odpada. Bardzo dziękuję za wypowiedzi bardzo mi pomagają przy wyborze, jednak bardzo proszę o dalsze podpowiedzi, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Widzę że dobre opinie ma wózek M&P Beat co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam spacerówki- jak pisałam, najlepiej po sklepach pochodzić, ja na Allegro bym się bała- chociaż przymierzałam się do kupienia właśnie tam Koochi Happy Dayz, tanie i właśnie rozkłada się. Na Trip zdecydowałam się bo nie pamiętam kiedy synek spał ostatnio na spacerze, od jakiegoś czasu chodzi jak w zegarku, drzemka o jednej porze i wtedy jest w domu (dla mojej wygody, przyznaję, bo mogę coś zrobić). Więc doradzę tyle- przez internet raczej tanie, albo to co mogłaś na żywo pomacać. Ja Maclarena Triuph widziałam na żywo, zaczepiłam mamę która stanęła obok w tramwaju takim wózeczkiem, i myślałam o kupnie, ale używany mi śmignął koło nosa a na nowy chwilowo kasy brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Widzę że jest niestety małe zainteresownie tym tematem a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używam teraz zimą owczej
Ja jeszcze nie potrzebuję, ale upatrzyłam zasadniczo 2, które bym ewentualnie kupiła: - Peg-Perego Pliko Mini - Cosatto Swift Light Supa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoooodkaaaa
Jestes tu jeszcze NIEBIESKA SUKIENKA? :) Kiedys tu pisalam na tym forum i zapamientalam Twoj nick :) Jestes czerwcowka/lipcowka 2010 :) Gadacie jeszcze gdzies? Jak tak to podaj namiary jestem ciekawa jak Wasze maluchy sie rozwijaja :):) Pozdrawiam cieplo! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondii1r
Podnoszę, bo temat uważam że jest na czasie, a ja jestem zainteresowana również kupnem. Jeśli ktoś ma do sprzedania używaną, a zadbaną spacerówkę dobrej firmy proszę o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki Mamas and Papas Porto: http://allegro.pl/wozek-mamas-papas-porto-navy-i2192682202.html Lekko się prowadzi, łatwo się składa, jestem w stanie wnieść ją na moje 3 piętro mając syna pod pachą. Duży kosz, budka z możliwością praktycznie zakrycia całego dziecka. Rączki z regulacją, więc i dla wysokich jak i niskich osób. Siedzisko składane prawie na leżąco, tak do 170 stopni. No i mieści się w bagażniku. Jeździłam nią nawet po lesie i w piachu - musiałam wtedy zablokować przednie obrotowe kółka, ale dała radę. Gorzej z krawężnikami. Szczególnie że przesiedliśmy się na nią z wózka na ogromnych pompowanych kołach, który bez trudu je pokonywał. W Porto trzeba podnieść ją nieco na tylnich kółkach, żeby wjechać na chodnik z krawężnikiem. Ale syn zasypia w niej na spacerach, więc musi mu być w niej dobrze. Po wizycie w sklepie z wózkami byłam załamana, że z moim budżetem nie kupię nic sensownego. W tych spacerówkach które oglądałam nie dawało się wypiąć pałąka, kółka trzeszczały, plastikowe elementy nie nachodziły na siebie, do złożenia potrzebne były dwie osoby. Masakra. W końcu z mężem wjechaliśmy do "Anglika" i patrzę jest. Od razu rzuciła mi się w oczy. Prezentuję się lepiej niż na tych zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalpki
ja mam pliko mini i jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Dziś zrobiliśmy rundkę po sklepach (nie ma ich u nas zbyt wiele bo 3 sklepy ) i spodobały nam się 2 modele zastanawiamy się nad nimi, ale też jeszcze chcemy chwile poczekać, bo sezon na spacerówki dopiero się zaczyna w zasadzie i dopiero ma być nowa dostawa spacerówek parasolek. http://wozki-dzieciece.pl/shop_item/1208/baby-design-travel-spacerowka.html http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=148 Nie wiem jak z Tako, bo nie ma w necie opinii, ale ten baby desing ma całkiem niezłe opinie (w sklepie wydawał się dość stabilny ma całkiem spore kółka jest dość zwrotny także wydawał się całkiem spoko tylko ciekawe jak na chodniku i wertepach by się sprawował). A Wy, który byście wybrały czy wogóle waszym zdaniem odpuścić sobie te modele za tą kasę. Z tego, co widzę proponujecie dużo zagranicznych wózków, ale gdzie je można zobaczyć na żywo? Dodam że mieszkam w woj. pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam spacerówki
Dodam jeszcze ze wolała bym lżejszą spacerówkę ale w tym przedziale cenowym i wagowo cieżko o coś stabilnego i wygodnego dla dziecka przynajmniej u mnie w mieście. Wogóle u nas jest wszystko na zamówienie aż nerwica człowieka bierze jak ma po coś iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×