Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna Hindusa

Mam chłopaka Hindusa

Polecane posty

Gość rybka3991
ale nie ktore dziewczyny maja juz dystan do polakow,z turkami to juz w ogole,prosze cie,jest coos w nich takiego w hindusach cos pociagajacego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
ok 170m no wlasnie i to jest to ten ich jezyk kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ten indianiec ma wzrostu
ja nie trawie indianców, lenie smierdzące, a jak zaczynaja gadac po ang to nóz ni sie w kieszeni otwiera. i podrywaja wszystko co sie rusza, wystarczy jasniejszy odcein skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
kwestia przyzwyczajenia,kazdy ma inne na to poglady heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.. Sa w związku to szukaja kobiet na boku.. Nie są to szukają na stałe... paranoja:P Osobiście Indie uważam za naprawdę świetny kulturowo kraj, jednak sama nie zaangażowałabym się w związek ..w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I każdy normalny facet szukałby kobiety ze swojego kręgu kulturowego.. Te modele które sa w PL są leniwe.. i szukają takiej któa na nich będzie tyrała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
o popieram nadie,oni maja w glowach poprzewracane.chociaz na pewno nie ktorzy chca zalozyc rodzine tak?ten moj marzy tylko tym.to nie prawda ze oni sa leniwi,wiem bo mieszkalam z jego rodzina przeciez,wiem jak sie zachowuja,co robia itp na nie ktorych forach czytalam o zwiazkach z kilkuletnim starzem przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
sadze ze jezeli jest sie juz z partnerem z innej kultury to trzeba zaakceptowac jak i jego i jego kulture,jego wady jak i zlety a co do polakow to sa fleje,cpuny i pijusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
No właśnie, dostosujesz się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
i jeszcze katuja kobietyy jak i dzieci a hindusi nigdy nie podniosa reki na kobiete ani na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
mam taka nadzieje,heh jezeli sie do mnie zadzwoni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko!!!!!!! jak ja bardzo ci zazdroszczę :( Hindusi są jak dla mnie najprzystojniejszymi męzczyznami świata!!!!! pewnie naoglądałam się za dużo filmów z bollywoodu he he :) nawet w mojej stopce mam hindusa :P Jak to się stalo ze się poznaliscie???? Czy może juz napisałaś to tu bo nie przeczytalam do konca postow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko moj maz jest turkiem tez nam nikt dobrze nie zyczyl a jstesmy zajebsicie szczesliwi od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, bo jak Polacy mówią po angielsku to miód na uszy...już Niemcy mają lepszy akcent. W każdym razie która kultura jest lepsza to już głębszy temat - Polacy jakby się dobrze przyjrzeć wcale nie są łatwiejsi do życia niż Hindusi, różnica polega na tym, że do rodaków jest się przyzwyczajonym. Jeżeli akurat ten konkretny facet jest dobrym partnerem to ostrożnie, z poprawką na różnice kulturowe, ale można związek stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
z tego co czytam to kazdy ma inne zdanie na tenmat hindusow.poznalam sie z nim w londynie.pojechalam na wakacje do mamy i zaczelam pracowac tam gdzie ona i wlasnie w przcy sie tak to zaczelo,oj sa bardzo przystojnima kumpli moze chcesz numer skoro ci sie podobaja hindusi hehe.do ostatniej-nastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
ci polacy lepiej nie mowia jak hindusi.wiem po sobie ja nic nie gadalam po ang,tylko dzieki mojemu cos podlapalam ale do perfekcji duzo brakuje mi...do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic do polakow jest sie przyzwyczajonych no bo na codzien mamy z nimi stycznosc,ja bym niigdy nie pomyslala ze zakocha,m sie w chlopaku z indii i ze bede nawijac po angielsku kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko pewnie nawet dogadać bym się z nim nie umiała :P moim marzeniem jest poznać przystojnego Hindusa :) kiedyś mam zamiar wyjechac na wycieczkę do Indii :) ach te marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech. Nie mówię, że wszyscy.. Wielu z nich nie nadaje się do związku z Polką. Każdy szanujący się Hindus/Turek szuka swojej rodaczki, dziewczyny z tej samej kultury. Znam wielu Turków, którzy sa w PL tylko po to aby złapać kobietę Polkę.. Bo Polka za Turka wszystko zorbi, jeszcze zarobi i podziękuje królewiczowi, obiadek dwudaniowy itd. Tak... znam taki przypadek. Nawet konkretnie mnie jeden Turek sobie upatrzył.. Do czego się posuwał to masakra.. To, że mam faceta mu nie przeszkadzało.. Nie znam dobrze akurat Hindusów, nie z autopsji.. Wiem jedynie, że różnice kulturowe zabijają wiele związków. Jak Wam fajnie - to świetnie. Jednak wielu w PL jest facetów, którzy są zbyt leniwi aby pracować na swoje mieszkanie, by miec szansę na posiadanie zony. . . Tak, Turczynki się szanują i swoją cenę znają:D Powodzenia, uważaj.. Hindus Hindusowi nie równy..to samo z Polakami.. Jednak przy azjatach jest jeszcze trudniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
dobrze ze za marzenie nie karaja hehe. moze iedys cie zaprosze do indii sobie je zwiedzisz,a z jezykiem dalabys rade :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coriolis
Autorka musiala by sie najlepiej przejechac do Indi i zobaczyc jak zyja rodacy jej chlopaka i w ogole jak ich cala kultura wyglada. Bo mysle ze wtedy by sie jej troszczeke zdanie odmienilo i nie popatrzyla by swojego kolege juz tak samo. To juz nie chodzi o traktowanie kobiet ale o cala reszte. Jak tylko otworza drzwi od samolotu to juz czuc ze sie jest w Indiach i ten zapach zostaje przez tygodnie w walizkach. Ale mniejsza z tym...faceci lubia sie trzymac za raczki, obejmowac i dotykac. Kiedys jak jechalam do pracy zorobilam zdjecie jak chyba z 20 facetow siedzialo jeden kolo drugiego na barierce przy drodze z gazetami w rece i sralo na druga strone. Moj kierowca to zauwazyl, zatrzymal sie i kazal mi wykasowac zdjecie i powiedzial ze nie ruszy puki nie usune zdjecia. Jak zapytalalam sie dlaczego to powiedzial ze jak takie zdjecie bedzie pokazywac Indie w zlym swietle a to przeciez nie prawda... Pare razy wdeplam w kupe (ale nie PSIA ani zadnego innego zwierzecia) jak szlam 'chodnikiem'. Mam takich historyjek pelno i naprawde mam takie obrzydzenie do tego kraju ze powidzialam moim menadzerom ze jak jeszcze raz mnie wysla tam to zrezygnuje z pracy. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ten indianiec ma wzrostu
no właśnie, my pracownicy korporacji wiemy co nieco na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka3991
jak to sie mowi w zyciu trzeba ryzykowac.prawda niektorzy szukaja swojej rodaczki bo rodzice ich innego zwiazku by nie zaakceptowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka3991 kochana jestes ;* :P umiem powiedzieć tylko hal ho naa ho i main hoon na :P :P :P:classic_cool: nadia ---> w sumie to ja nie tylko z tego powodu :P ciekawi mnie ich kultura, zachwycam się tym krajem po prostu!!! Taki kolorowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydaje czy do bólu generalizujecie? Pomyślcie jakie wrażenie ogólnie sprawiają polscy mężczyźni? Dużo piją, przeklinają, cwaniakują, są leniwi, zaniedbani i uważają, że wszystko im się należy. Gdyby to było zagraniczne forum i jakaś kobieta pytałaby co jej rodaczki sądzą na temat Polaków Turcy wypadliby naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjjvghjudcvbgdjh
do " hinduska ala" rzeczywiscie czysty jak lewa reka dupe sobie podciera, cywilizowani ludzie podcieraja sobie dupe papierem,niezle musi mu graba walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ten indianiec ma wzrostu
niestety na codzien wsółpracuję z hindusami i zastanawiam sie skąd wzięła się opinia o ich rzekomej inteligencji? To lenie, nieroby i w dodatku niezbyt lotni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ten indianiec ma wzrostu
i to ich upierdliwe "kindly"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coriolis
Moorland - prosze nie porownuj zadnej narodowosci z Hindusami bo chyba nie wiesz o czym mowisz tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×