Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Venus..moze nie z Milo

Jak wplywa na was wyglad partnera?

Polecane posty

Hmmm..czy ja wiem czy to tak dobrze mieć takie ciacho na które wszystkie lecą ????? A może " lepiej mieć gówno dla siebie niż cukierek do spółki " jak to mówiła moja babcia ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan...
nie chce gowna!!! wole cukierek...biedna ta twoja bacia...ja lubie przystojnych i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limonetki
to zalezy od tego faceta czy się "podzieli" Co z tego że sie podoba jak on bedzie wierny. Ja tam wole tego cukierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LULUNIAAAA
witam ja byłam w związku z przystojniakiem i co z tego jak więkrzośc panienek śliniła się na jego punkcie aż doszło do tego że po 5 latach tak go jedna omotała że zostawił mnie...teraz myśle już inaczej nie patrze na wygląd lepiej wziążć brzydszego który będzie traktował mnie jak księzniczke...po za tym najważniejsze jest to coś a wygląd nie gra roli...jest takie przysłowie że z ładnej miski się nie najesz albo ładny facet jest nie tylko dla ciebie ale i dla innych, i coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ważny był wygląd zewnętrzny mojego obecnego męża w momencie zawierania znajomości. Oczywiście chwilę potem liczyły się zalety umysłu i osobowości, ale gdyby nie spodobała mi się Jego fizyczność - nie zwróciłabym na Niego uwagi. Teraz, po latach, gdy zdarzy nam się parodniowe rozstanie - także po nim na nowo spostrzegam - jaki On przystojny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×