Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Anusia....ale Ty masz pecha.... mam nadzieję, że teraz już Ci się nic nieciekawego nie przytrafi:) świetnie, że tak znakomicie się czujesz i że Toje cycuszki pięknieją z dnia na dzień! tylko Ci pozazdrościć bo ja sama trochę gorzej i dłużej dochodziłam do siebie:) buziaki dziewczynki i miłego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alissa85
Czy jestem zadowolona?? to mało powiedziane :) jestem wniebowzięta :) :) już kilka dni po operacji mimo że ciężko było mi się ruszać, musiałam wypróbować wszystkie bluzki które już teraz mogę nosić bez stanika :) szczerze to myślałam że wyjdą większe, bo jak tak na nie patrzę to nie wydaje mi sie że to jest aż miseczka D, pod ciuchami praktycznie za dużej różnicy nie ma, bo wiadomo zawsze były push-up więc oszustwo wychodziło :P ale jak się rozbiore to różnica maksymalna :) ja mam 163 i 50kg więc myślę, że Dr J jednak zna się na rzeczy i proporcjonalnie wszystko wygląda. Tylko, że sutki mam baaaardzo wrażliwe, myślę że chyba aż za bardzo, ale mam nadzieję że się z czasem unormuje. Kiedy teraz wybierasz się na konsultację?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
sylwik dzięki, jestem trochę przeziębiona (lekki katar), dzwoniłam do doktora i trochę mnie uspokoił, mam przyjechać, jestem tak nastawiona psychicznie na operację, że zwariuję jak coś pójdzie nie tak alissa fajnie, że też jesteś zadowolona z jarlińskiego, mam nadzieję, że do was dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
cześć dziewczyny, dzięki za wsparcie, jeszcze jestem w domu w klinice mam być o 16:00, noc przespałam spokojnie, trochę męczy mnie przeziębienie, mam nadzieję, że jest na tyle ok, że to nie będzie przeciwskazaniem do narkozy dodatkową dobę po zabiegu zostaję we wrocławiu w hotelu ze względu na odległość, więc pewnie odezwę się w czwartek wieczorem pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia..mam nadzieję, że opuścił!:) już dość Ci się przytrafiło ;) No a teraz niech mężulek się stara,adoruje zabiega.....zwłaszcza jak inni faceci się ślinili...;) Belinea trzymam kciuki! na pewno będziesz należeć do grona zadowolonych i cycatych :) Daj znać jak już będziesz po operacji:) Jesteśmy ciekawe jak się czujesz i jakie są Twoje pierwsze wrażenia :) Buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja wam zazdroszczę
ja tylko mogę pomarzyć o powiększaniu piersi. Mam marne A wyglądam jak matołka, kretynka, debilka. Ja w ogóle nie mam piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieraj na operacje, pomału do celu, wiele dziewczyn zbiera kase lub poprostu bierze Emi fajnie ze maly kryzys za Wami:) grunt, że chłop Cie wspiera....jakis termin masz na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dobrze, że jakoś się dogadaliście. Nie ma co pochopnie podejmować decyzji...zwłaszcza takiej, która dotyczy rozwodu lub separacji :) Cieszę się, że chcecie raz jeszcze spróbować :) "ale ja wam zazdroszczę"...zbieraj powoli sobie kasiorkę na operację! wiesz, wiele dziewczyn albo zbierała albo brała na kredyt.... heheh to nie jest tak, że my po prostu wyjęłyśmy kasę z kieszeni:) Także nic straconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzialyscie program "Chce być piękna" ... ? leciał w 2005 roku......ogladam 7 odcinek:) ale sie nakreciłam, teraz to chyba zmieniłabym wszystko;P....następne po cyckach będę chyba zęby robić...wiecie może ile kosztuje takie dobre wybielenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
cześć dziewczynki już jestem po hurrrrrrrrrrrrra, czuję się dobrze, jestem w hotelu z mężem, bardzo o mnie dba, właśnie pojechał wykupić receptę powiem wam że nie boli tak bardzo, myślałam, że będzie duuuużo gorzej jestem mega zadowolona ze mam to już za sobą pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belinea super!! ciesze sie, że wszystko oka:)... syl.wik..czytasz w moich myslach..ja dzisiaj z moim już rozmawiałam o nosie...generalnie to mój myśli, że zwariowałam kompletnie.... ...."Chce byc piekna" oglądam na ipla:)..mówie Wam laski...no takie paszczury tam przychodzą a jakie "dupy" z nich robią:) szok!...cycki nos i zęby....potem fryza...make up i jesteś laska jak marzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik oglądałam Łąbedziem byc:) owszem tam rzeczywiscie poprawiali im wszystko , dosłownie wszystko i było to z większą pompą....ale i tak uważam, że polska wersja też jest fajna, kobiety są o niebo ładniejsze i jakby była możliwość sama wziełabym w czymś takim udział:P..... ...zmienił Ci się po ciązy...no ciekawe:) czubek chyba nie kosztuje dużo..ja bym musiała miec korekte całego a to spore koszty:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik a powiekszenie ust orientujesz sie ile kosztuje? może na 30 urodziny ale teraz napewno mnie nie stać na tyle zabiegów:(:(:(.....już z nosem myśle skąd szmal wytrzasnąć:(:(:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo......i tylko 5 tyś-toż to gdzieniegdzie cycki kosztują 8 tyś a jaka różnica;/........ ...usta moga poczekać ale widze, że zęby tez sporo kosztują... ...chyba bez napadu się nie obędzie:P:P:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odkladacie wszystkie
teraz na powiekszenie waszych malych tepych i pustych mozgow czy tez wolicie byc i pozostac tak tepe jak poprzednio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwcie sie
za pare lat nawet z tymi wystajacymi wielkimi sutami nikt na was nie spojrzy bo bedziecie staaaaaaaaaaaaaaaaare!!!!!!!!!!!!!!!!hahahhahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia okazało się, że to był dermatolog;/...kurcze ale dziewczyne oszpecił.... ...zrobiłam sobie symulację nosa, no wygląda całkiem całkiem hehe... do pomarańczy - .będę machać bimbałkami na plaży przed Twoimi oczyma :P.... ..wydaje mi sie ze po każdym nowym poście temat pojawia sie na ogólnym stąd te tępaki tu sie czasem pojawiają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego zawsze odradzam jak ktos chce sobie robic gdzies za granica, chocby w Czechach... zawsze lepiej w kraju, w razie komplikacji zawsze lepiej miec lekarza pod reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj..ja bym nie ryzykowala za granica... co jak co ale lekarz plastyk musi byc godny zaufania. nei chodzi o to ze ktos jest z zagranicy, wiadomo ze nap. amerykanscy lekarze sa super itd., ale jakos tak kwestia zaufania...jak sie siedzi na poslkich forach, slucha o polskich lekarzach to jzu lepiej wybrac kogos w Polsce. zwlaszcza ze chyba i tak jest taniej...nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia na stronce "Rozmów..." jest materiał do obejrzenia o wstrzykiwaniu tłuszczu z np. pośladków w piersi...w TV było o małolatach co lubią balować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×