Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Siwa no moja piersiątka mają się świetnie! :) są już miękkie....chociaż nie wiem czy nie mogą być bardziej miękkie ? ;) cięcie miałam pod piersią i już jest prawie niewidoczne, zresztą ja już tego nie zauważam. blizna ma już normalny odcień skóry także jest super :) Siwa a Ty już jesteś po operacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, jeszcze nie. ja jeszcze karmie-mam 4 miesieczna corcie-karmienie zakoncze dopiero w styczniu, bo wtedy wracam do pracy. później 6 m-cy przerwy, wiec op. dopiero na przyszła jesień. ale zbieram wszelkie info, zalezy mi na jak najmniej widocznych bliznach - mysle o cieciu pod pacha u Niemkiewicza-najblizej mam do niego, a z tego co sie dowiaduje to dobry lekarz. Tylko przeraza mnie info o Vacie - jesli koszt op. 12500+Vat to wyjdzie jakies 15000!! Masakra. Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podniecajcie sie
z tym vatem to jeszcze nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Anarchy skąd Ty bierzesz te wszystkie artykuły.....hehehe musisz nieźle buszować po necie ;) Monis to całkiem sporo płacisz za operację...z tym, że dla Ciebie tak wygodniej jest:) widzę ze termin masz całkiem niedługo :) to teraz czeka Cię intensywne smarowanie cycuchów żeby rozstępów nie było!!! będę trzymała kciuki! no i niedługo będziesz w gronie szczęśliwych posiadaczek pięknego, jędrnego biustu!!! pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tak siedze w biurze, to czasem sobie zrobie przerwe i cos poczytam, na szczeście moge. najgorsze ze jak czlowiek sie przyzwyczai to potem jak ma wolne to tez siedzi w necie, np. caly czas na forum H)) hahaha Monis- gratulacje, czekamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to masz szczęście, że możesz tak sobie swobodnie smigać w necie. ja tak luźno nie mam ;) Siwa - u Niemkiewicza biust robiła Ślicznotka...z tego co pisała i pisze to jest zadowolona. Tylko chyba nie miala cięcia pod pachą...ale nie jestem pewna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby mi bylo wolno tak smigac...czasami tylko w ramach odpoczynku sobie cos poserfuje po necie ;) lubie byc poinformowana, z reszta co mam inego robic...;) o Niemkiewiczu same dobre rzeczy slyszalam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak - zgadza się. Robiłam operację u Niemkiewicza. Powiem Wam, że jestem zadowolona z efektów. Biust jest taki jak chciałam. Mam wkladki eurosilicony - spisują się całkiem fajnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam sobie powiększyć biust! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam te wkladki! moja pani dr bardzo zachwalała erosilicone jesli o to chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he .... to jest nas już dwie :) A coś tutaj się zrobiły pustki....u Was też tak sypie śnieg od rana? Aż zachciało mi się na narty jechać!! :) Pozdrawiam gorąco w ten mroźny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym posmigała w sniegu, ale tam wyjechać gdzies na wieś a nie w tym zatłoczonym mieście ciagle siedzieć. i ten szał przedświateczny - nie podoba mi sie to... chce odpocząć aaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, znowu napadało full śniegu.....właśnie zastanawiam się czy nie wyjechać gdzieś w góry ....może na sylwestra? na narty... Laseczki a Wy jakie macie plany na sylwka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie wiem jeszcze ale tez bym gdzies pojechala, musze pogadac ze znajomymi jakie maja plany. pojechalabym w gory i tam zaimprezowala w grubym swetrze i ogniu kominka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie z jednej strony pojechałabym gdzieś żeby poszusować na stoku...a z drugiej strony tak mi tęskno za słoneczkiem...:)Pojechałabym gdzieś w ciepłe kraje żeby się wygrzać...w końcu przed nami jeszcze dobre 2,5 miesiąca zimy:) a przy okazji zaprezentowałabym swoje piękne przody w bikini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
dziewczyny, mam pytanie, po jakim czasie zaczęłyście nosić normalny stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/181 Zobacz zdjecia z zabiegu. Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ? Sprawdź czy ta metoda jest dla Ciebie. Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam op. 29 X i jeszcze nie nosze normalnego..roznie to chyba bywa 2 a nawet 3 miesiace, zalezy od cycuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Belinea ...ja zaczełam nosić po ponad 2 miesiącach...dokładnie nie powiem Ci kiedy bo nie pamiętam:( niestety skleroza nie boli...) powiem Ci, że jak pierwszy raz założyłam normalny staniczek byłam zachwycona! Pamiętam, że wtedy to najchętniej chodziłabym w samym staniku i chwaliła się pięknymi przodami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi no to moje gratulacje! Rozmiarek już bardziej konkretny:) He...he... a przypomnij mi kochana ile ty masz wzrostu:D Moje 400 setki nie są wcale takie wielkie ale ja mam 176cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik wiem, że czekanie boli, ale pociesz sie tylko tym że im dłużej na coś czekasz tym lepiej smakuje :)) bedziesz miała takie sliczne cycuszki, że ci to wynagrodzi całe oczekiwanie :))) bądź dobrej mysli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anarchy a kiedy Ty miałaś operację? bo jakoś mi to wyleciało z główki.... Pewnie już w normalnych staniczkach śmigasz, co? Sylwik....zobaczysz...zrobisz tą operację! nie możesz tak myśleć "a jak za rok nie będziemy mieć pieniędzy?"...myśl, że wszystko się ułoży i że zrobisz sobie biust!! Anarchy ma rację - im dłużej na coś się czeka tym lepiej to smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupkooos
ja robilam u dr Pawla Szymanskieog jedyny lekarz wart zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ty sie absolutnie nie przejmuj !!! gdybym ja sluchala rodziny i znajomych to bym nic nigdy nie zrobila. Tata cie kocha i martwi sie o ciebie, wiec boi sie ryzykowac, to milość i ostrozność. Gdybym sluchala mamy to bym nigdy nic sobie nie zrobila, począwszy od tatuazu a konczac na piersiach. a z moimi cycuszkami juz prawie dobrze. Zabieg mialam 29 X. Boli juz nie mam. Śpie w staniku specjalnym a tak poza tym to cudownie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi...Anarchy ma rację. To o tej szwedce...to już mówią od dwóch tygodni....Twój tato na pewno się martwi - jakby nie patrzeć jest to ingerencja w Twoje ciało i jest to operacja. Po prostu myśl o tym, że za miesiąc będziesz miała piękne cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak cała ta sprawa z tą dziewczyną ze Szwecji jest niefajna i przerażająca. Co do narkozy to tak - po to wcześniej ważą, żeby dobrać odpowiednią dawkę dla naszego organizmu. Emi nie martw się. Zobaczysz ze Twoja operacja się uda :) Przecież ta operacja Szwedki była robiona nieoficjalnie (czy się mylę). Wydaje mi się, że teraz, po aferze będą pilnować żeby wszystko było dobrze jak nigdy dotąd!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnkzkekz
jak mozna byc tak egoistycznym i wydawac szmal na cycki? Kurwa pomozcie biednym jak nie macie co ze szmalem robic glupie cipy byle cycki miec wieksze zal mi was dla kogo to wogole robicie egoistki jebniete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr....
co za i...... to są nasza pieniądze i nasza sprawa pewnie pisze to dziewczyna bez piersi i pieniędzy lub odwagi na operacje w dodatku wchodząc na inne fora wypisuje takie same obelgi . Coś Ci napisze czepiaj się właścicieli mercedesów , luksusowych domów, sklepów z dopalaczami, dilerów oni nie narzekają na brak pieniędzy. a te 10.000 to nie jest niewiadomo jaka suma. a zresztą całego świta nie zbawisz. Zrób rachunek sumienia ile ty pomagasz innym. Zamiast pić i palić daj na dzieci zamiast na nowy samochód daj na biednych. Każdego można się przyczepić a tobie brak kultury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×