Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Slicznotka powyżej mojego wpisu 'goscc' pisała, że niedługo się musi wybrać na poprawkę a z tego co widzę, to operację miała w 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztynowa - masz racje. lepiej jest kierować się umiejętnościami niż ceną. Wolałabym żeby jakiś tani lekarz nie zniszczył mi piersi nieudana operacją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe B
Dzisiaj byłam na konsultacji w klinice Mazan, o której pisałam wcześniej. Planowana operacja odbędzie się w listopadzie i kosztuje 15.000 zł. Ja miałam do wyboru 2 lekarzy. Jeden z 10 tys. i Mazana (znanego fachowca). Wybrałam jednak tego drugiego bo również myślę że lepiej dołożyć i oddać się w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała zabieg na początku listopada - w Niemczech. Koszt około 8.000€ (bardzo znany chirurg, specjalista od deformacji piersi). Prawie połowę pokrywa w moim przypadku kasa chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddssa
Musze Wam powiedziec ze powaznie rozważam poddanie sie zabiegowi macrolane .A to dlatego ze po porodzie mój biust nie jest już taki jędrny. Ale ja z kolei szukałam sprawdzonego specjalisty i przy tym nie wygórowanej ceny za zabieg.I znalazłam dr Wiatroszaka we Wrocławiu ,cena od 7tys. Czy myślicie ze to naprawde dobra cena jesli chodzi o Macrolane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddddssa ale Macrolane da efekt tylko na jakiś czas i to liczony raczej w miesiącach...później znowu trzeba zabieg robić....i kolejne koszta! nie lepiej będzie jak poczekasz np. rok i pozbierasz kase i zrobisz sobie implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonitttka
No własnie, to jest tez rozwiązanie, zwłaszcza ze taki efekt zabiegu utrzymuje sie po prostu przez 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominieka8
Ja też uważam ze jesli juz zrobić taki zabieg to na pewno w sprawdzonym i polecanym przez innych miejscu. Takim chociazby jak wspomniana Klinika Wiatroszak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Ile teraz kosztuje w ogole taki zabieg powiększenia piersi ? Sama sie teraz nad tym powaznie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie warto oszczędzać na operacji. W sensie ze ciąć koszty, tylko żeby było taniej. nasze zdrowie i bezpieczeństwo jest ważniejsze. Ale trzeba liczyć niestety ok 15 tys za operację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy gdzie, ale w większości miejsc to jest kilkanaście tysięcy, ja w lasermedzie zapłaciłam 12, ale też myślę, że lepiej się zastanowić nad tym, żeby dobrze było zrobione a nie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmika
Ja bardzo długo zastanawiałam się na operacja, analizowałam za i przeciw, pozostało mi zebrać odpowiednią kwotę, jak się okazało istnieje możliwość wzięcia zabiegu na raty, trwa to dokładnie 1 dzień i pomaga w tym doradca Open Finance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest racja nie ma co się kusić niskimi cenami, bo można się nieźle naciąć u potem się do końca życia będzie żałować swojej decyzji, lepiej jest dokładnie przemyśleć to, do jakiego lekarza się mamy udać, ja byłam u Osucha i myślę, że to jeden z lepszych chirurgów plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmika, zaintrygowałaś mnie, aż się umówiłam na spotkanie z doradcą open finance, przez tel. powiedzieli mi, ze tak mają teraz takie opcje kredytów na różne zabiegi i bardzo szybko to załatwiają :))) jutro mam spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, najtansze operacje chyba nie są gwarancją jakości. ale to jak się wybierze najdroższą to też nie mamy 100% ze bedzie super ekstra :) najważniejszy rozsądek. i wiadomo, czasami kredyt to jedyne rozwiązanie w spełnieniu takiego marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade w listopadzie do czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade w liostopadzie do Czech doktor Furmanek .Czy ktos wybiera sie w listopadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którego listopada jedziesz i na którą godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś nie ma innej opcji, to według mnie kredyt nie jest takim złym rozwiązaniem. tym bardziej, że to też nie jest jakaś taka kosmiczna kasa, której się nigdy nie spłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeleczkaaaaaaaa
no w sumie jak komuś zależy a nie ma pieniędzy to i można kredyt wziąć. Jednak kilkanaście tysięcy na taką operację to nie jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tu reklamą śmierdzi. Było chociaż uzasadnić a tak . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eska82
Cześć dziewczyny. Co myslicie o dr Ibrahimie? Czy ktoras z Was robila u niego piersi? Chce powiekszyc biust i nie wiem na kogo sie zdecydowac? Myslalam jeszcze o dr Giedrojciu. Poradzicie coś? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za miast placić kolosane pieniądze bo takie sie placi za operację powiększenie piersi to może warto spróbować np kremu http://tnij.com/mtbze który powiększa ujędrnia biust i jeżeli to nie pomoże to dopiero na operację ja taki9e mam zdanie bo ogolem mam miseczkę c moj jest zadowolony i ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×