Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Hej dziewczynki. Ja juz siedze w domciu z wypiekami na buzi. Dzisiaj juz tylko odpoczynek, a jutro wolne. Juz sie nie moge doczekac zrobic tesciku. Nie nastawiam sie na nic w sumie, choc latam siku jak oblakana, ale jakos i tak nie do konca chce mi sie wierzyc ze sie uda w tym miesiacu. Naprawde nie chce sie nakrecac, ale fajnie by bylo :) Majeczka nie martw sie wszystko bedzie ok, idz spokojnie do lekarza i posluchaj jak bije serduszko twojego niunia. Ale ci fajnie i wam wszystkim ciezaroweczkom. Beacik nie moge sie doczekac zeby uslyszed dobre wiadomosci od ciebie trzymam mocno kciuki zeby sie udalo. @ nie ma to moze zrob jeszcze raz tescik jutro i daj nam szybciutko znac. A ty haga gdzie jestes? Jak tam z nasza umowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to wklejam tabeleczke zeby nam sie gdzies nie zapodziala. No a wy ciezaroweczki moze byscie uzupelnily dane dotyczace waszych dzieciatek NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ..........5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? .............5 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 Beacik26..............26........ 20.02...........24.02.............4 anitia..................28.........28.02...........28.02 ............2 haga...................28.........02.03...........02.03. ............1 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. ...........10 FeBe...................27.........13.03..........14.03.. ............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ..........3 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27........?................... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia dziekuje za pocieszenie :) Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, pragnę tego tak bardzo :D Kochana a jak tam u Ciebie samopoczucie masz jakies objawy przed @ (a najlepiej nie przed nią tylką przed czym innym :D ) Ja tabeleczke uzupełnie jutro jak wszystko powie mi ginek który tydz. itd :) A reszta ciężaróweczek gdzie? Laseczki odzywać się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majeczka, sama nie wiem. Naprawde nie chce sie nakrecac. Pobolewaja mnie jajniki tak jak przy pierwszej ciazy i latam siusiu non stop, ciagle wypieki na twarzy jakby byl stan podgoraczkowy. A i przy pierwszej ciazy zdarzaly sie krwotoki z nosa no i teraz tez mi sie zdarzyly, ale tak naprawde,to mysle ze kazdy objaw ja sobie przetlumacze w tym momencie ze to ciaza , tak bardzo ja chce. Wiec podchodze to tego wszystkiego bardzo spokojnie, i wole sie mile zaskoczyc niz rozczarowac. No wiec sama nie wiem. Trzymaj mocno kciuki, mysle ze w sobote rano zrobie test. Mam kupiony taki ktory wykrywa ciaze niby do 6-ciu dni przed @ no wiec powinien juz wykryc w sobote, w niedziele powinnam dostac@ ale mam nadzieje ze nie przyjdzie. A jak przyjdzie to ja tak pogonie ze sie nie pozbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Jak tam u Was?Co slychac? Bo u mnie ta @jakas slaba byla z sluzem jak w dni plodne (sorki za ten opis) ..i juz koneic jej! w sumie to przez dwa dni cos tam jej bylo a wczoraj i dzis juz ledwo co..takze chyba cykl mi sie skrocil.. nie wiem, moze dlatego ze lykam ff...? A jak tam u Was kochane staranka? no i jak nasze mamuski przyszle sie czuja? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, @ przylazła wczoraj.... NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ..........5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? .............5 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 anitia..................28.........28.02...........28.02 ............2 haga...................28.........02.03...........02.03. ............1 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. ...........10 FeBe...................27.........13.03..........14.03.. ............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ..........3 Beacik26..............26........ 23.03...........23.03.............5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27........?................... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik jak mi przykro. Wiem jak sie to przezywa jak ta malpa przychodzi. I nawet jesli powiem nie martw sie, za miesiac sie uda, to tak naprawde te slowa na nic. Rozumiemy cie tutaj wszystkie. Ale bedziemy sie tu wspierac nawzajem. Wierze ze juz wkrotce wszystkie przeniesiemy sie do drugiej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny...Beacik:(....musimy dzialac dalej:(....jak do mnie przyszla w tym miesiacu @ to poprostu nastroj masakryczny,musialam sie nawet z pracy zwolnic...dlatego tak strasznie boje sie kolejnych porazek...a jestem z natury osobą bardzo radosna ,rozesmiana i wieczna optymistka ale tak sie boje:(:(:(nie wiem jak przezyje kolejna @...to sie chyba dla mnie źle skonczy..... dzisiaj 8dc...i nic poza tym:) Wracam do sprzatania kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Troszkę nie pisałam bo w weeken byłam u teściów a wczoraj miałam przymusowy urlop i tak jakoś nie miałam czasu. wczoraj robiłam badania które lekarz polecił mi profilaktycznie zrobić zobaczymy co tam wyjdzie bo m. in. hormony też badałam. Anitia też tak mam że każde zakócie w brzuchu czy zmęczenie ospałość tłumaczę sobie ciążą hehehe to wszytko przez mojego męża on mnie tak nakręca ... tzn nie nakręca on poprostu twierdzi że wie to na pewno że się udało. Ja staram sie nie wariować ale przy tymm wariacie moim nie da sie. Niedługo chyba zacznie gadać do brzucha głuptas. Anitia kiedy testujesz??? Ja mam zamiar troszkę wcześniej tj w piątek (chyba) bo wieczorkiem mamy małą imprezę i wolałabym wiedzieć czy mogę pić alkohol czy nie... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co haga. Nie jestem pewna kiedy testowac, okres powinnam dostac w niedziele to mysle ze moze w sobote rano sprobuje juz powinno byc. Boje sie ze wczesniej moze nie wyjsc, choc najchetniej ja juz bym sprobowala :). Ale zobacze moze w piatek wieczorem sproboje tez, no bo w sumie w piatek wieczorem czy sobota rano to mala roznica, choc w porannym moczu ponoc wiecej hormonow i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Widze ze przez chwile na naszym topiku powialo spadkiem entuzjazmu. Heh to pewnie przez epidemie @. Powiem wam, ze ja przez ostatnie dni poczulam sie wreszcie wolna od tych natretnych mysli o ciazy. Podobnie jak wiele z wasnie mam sily znosic tego napiecia, czekania i wyszukiwania objawow. Zdalam sobie sprawe, ze stracilam mnostwo czasu na bezsensowne przemyslenia typu " jestem czy nie jestem w ciazy", "zrobic test zisiaj czy dopiero jutro". Daje na luz. Dzisiaj mam wolne i zaplanowalam sobie male porzadki. Chyba zabiore sie za mycie okien, bo tutaj juz czuc wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja juz po malych porzadkach, teraz sie zastanawiam co tu upichcic, a moze by jakies ciastko upiec mojemu :) Szczerze mowic, jakos tez bardzo nie mysle o objawach teraz, bo raczej nic z tego nie bedzie w tym miesiacu. Czekam spokojnie na @ i co bedzie to bedzie. Mysle ze ktos tam na gorze jest i wie co bedzie dla mnie najlepsze. Wiec dziewczyny uszy do gory. U mnie za oknem ponuro i deszcz. Dobrze ze przynajmniej cieplutko. Zaraz wybieram sie na zakupy. Do zobaczenia pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a ja zdążyłam już posprzatac....już albo dopiero...zaraz jade tylko odebrac jakis specyfik do podlogi...M zamawial i nawet nie wiem co to jest:)...a potem jeszcze muszę zdążyć matkę odwiedzić bo teściowa już była....no i do pracy na 14.00...:(dzisiaj dyżur więc będę się męczyc do 21.00 i M w domu sam od 18.00.....tzn.mam nadzieje ze sam:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Dziewczyny kochanie :) ja tez melduje poslusznie, ze oficjalnie sobie odpuszczam starania :) nic na sile - naprawde tak jest!!! Mam teraz mlyn w pracy i maz tez i ogolnie nie mamy juz sily sie na tym skupiac, stresowac - przeciez sex to ma byc przyjemnosc, a nie jakas czynnosc fizjologiczna!! Jestesmy mlodzi, mozemy korzystac z zycia a nie ciagle czekac na cos i chcec czegos czego nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Głowa do góry zadne mi sie tu załamywanie. Tak jak juz kiedys pisałm jak mozecie to kupcie sobie testy owulacyjne mi w pierwszym miesiacu z testami sie udało a były to takie tanie z allegro ale robiłam je codziennie od ostatniego dnia @ Czuje sie z dnia na dzien gorzej mdli mnie coraz bardziej i nie tylko rano a w czwartek ide do lekarz Majeczka a Ty jak po wizycie melduj mi tu koniecznie :) pozdrawiam Was goraco i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Beacik nie martw się, wiem jak to boli gdy jest maluteńka nadzieja bo @ się spóźnia a tu nagle przychodzi:( Ja też tak miałam to aż się poryczałam, ale wiedziałam że musze próbować dalej i nie dać za wygraną. Teraz nowy cykl i nowe szanse a może teraz akurat się uda :) Główka do góry i próbuj dalej, a zobaczysz że się uda. Trzymam kciuki jak zawsze:) Wypróbuj teraz z testami ow. tak jak radzi agaz, ona wie co pisze :) Agaz po wizytce wszystko dobrze :) Widziałam mała istotkę i bijące serduszko:) Cudowny widok:D:D Tak bardzo się bałam, aż ginek zobaczył mój strach w oczach i powiedział że mogę być spokojna. Założył karte ciąży, dał skierowanie na ogólne badania, a następna wizyta za 3 tyg. Mnie też mdli codziennie i jest mi nie dobrze, tak przeważnie rano i wieczorem w ciągu dnia jest ok. Kochana a Ty już zrobiłas badanka? Miałas tez narazie tylko ogólne tak? Pozdrawiam i trzymam kciuki za nasze staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Widzę że kolejna odpuszcza może to dobrze zamiast się stresować zajmiecie się innymi sprawami a w tzw międzyczasie uda wam się dziecko zmajstrować. Ale widzę też, że jak narazie u mnie nie ma takiego parcia jak u was. Na pewno nie kocham się z mężem na komendę tylko wtedy kiedy mamy ochotę. szczerze dziewczyny mam wrarzenie że to właśnie te staraczkowe topiki i cała ta wiedza z internetu tak bardzo was nakręca. Wczoraj odebrałam wyniki badań które zalecił mi lekarz i wyszło że prolaktyna po obciążeniu trochę za wysoka i wynik toxo i cytomegali dodatni jak poczytałam to aż się przeraziłam> na szczęście mój mąż upokoił mnie tak: czy nasze matki badały się tak przed ciążą i podczas ciąży. Czy nasze matki chodziły na usg co chwila i sprawdzały bije czy nie bije serduszko??? Nie!! Moja mama urodziła 4 mama męża 5 dzieci. Nie kochały się na komendę a jakoś tyle dzieci miały. Myślę że najgorsza jest ta blokada psychiczna. Tak więc dziewczyny bez nerwów wszytkim nam się uda a na informacje wypisywane w necie patrzeć z przymrużeniem oka. Pozytywne myślenie to podstawa!!! Pozdrawiam!!! Ciężarówkom życzę zdrowia i siły!!! hehe ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny cos z tej 29 strony nie mozemy uciec:) Majeczka super ze wszystko ok. Ja badania juz zrobiłam bo jutro mam wizyte i juz zaczynam sie denerwowac mam nadzieje ze tez zobacze bijace serduszko A powiedział Ci który to tydzien ciazy bo ja juz sama nie wiem jak sie to oblicza ??] pozdrawiam goraco nasze wszystkie staraczki i ciezaróweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, robię porządek u mnie w tabelce. A raczej robię sobie przerwę w staraniach. Postanowiliśmy z M, że odpuszczamy staranka, bo to na pewno na nas źle wpływa. Poza tym, bardzo bym chciała urodzić dzieciątkę tak w marcu, kwietniu, więc narazie będę Wam gorąco kibicować :D NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ..........5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? .............5 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 anitia..................28.........28.02...........28.02 ............2 haga...................28.........02.03...........02.03. ............1 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. ...........10 FeBe...................27.........13.03..........14.03.. ............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ..........3 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27........?................... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam mam mały zonk
Okres spóznia mi sie juz 3 dzień od miesiąca brałam kwas foliowy zeby pomóc troszke naszym staranią boli mnie brzuch na miesiączke i tutaj jest pytanie czy wziasc tabletke przeciwbólową.Na wkladce mam jedynie biały sluz a moze lepiej poczekac i najpierw zrobic jutro z rana test a pózniej myślec o zmniejszeniu tego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Wpadłam na chwilkę:)Ostatnio ciężko mi znaleźć trochę wolnego czasu ponieważ zakładam własną firmę i trochę pracy przy tym jest. Co tam u was słychać???? witam mam mały zonk lepiej najpierw zrobić test ponieważ tabletki mogą zaszkodzić dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maly zonk, najlepiej zrob test jesli mozesz, ale jesli bardzo cie boli mozesz wziac paracetamol. to nie szkodzi dziecku, albo codeine,w zadnym wypadku nie wolno brac ibuprofenu, nurofenu itym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaz tydzien ciazy liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, wiec tak naprawde jak jestes tydzien od zaplodnienia to mniej wiecej dla lekarza jestes w 4 tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prystelka
Witam, mogę się dołączyć??? Staramy się i staramy i nie wychodzi cosik. Nie chcę sama się z tym borykać, zwłaszcza, że mój przyszły mąż jest taki milczek i dużo myśli a mało rozmawia. Nakręcam się tylko sama, że nigdy nie zajdę itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prystelka oczywiście,że możesz do nas dołączyć!Witam cię serdecznie:)Dopisz się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny blagam was,nie robcie tych testow za wczesnie,i tez sie tak nie nakrecajcie.Ja ostatnio tez myslalam ze sie udalo poniewaz do toalety biegalam co 15 minut,jakos mi slabo czasem bylo,duzo jadlam.Test zrobilam 2 dni przed @ i co?I nic@ przylazla,stresujemy sie i same na sile szukamy tych pierwszych objawow ciazy a jakis sie zawsze znajdzie bo normalne jest ze czlowiek czasem zle sie czuje:)a moja@ juz powinna niebawem zniknac i znowu nadzieja:)ale juz na luzie nie licze nie kombinuje,i co najwazniejsze kochamy sie kiedy mamy na to ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam nową koleżankę :) Dopisuj sie do tabelki, z nami będzie Ci o wiele raźniej :) Agaz mi ginek powiedział że jak licząc od @ to jest u mnie 6 tydz. 6 dzień, a według USG wyszło że 6 tydz. 1 dzień. Bo to zależy od tego kiedy doszło do zapłodnienia jajeczka. Także różnica minimalna. Zapewne u Ciebie będzie tez coś koło tego czyli 6 tydz. x dzień. A Twoje badanka dużo Cię wyniosły? I jeszcze mam jedno pytanko masz już założoną kartę ciązy? Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prystelka
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ..........5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? .............5 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 anitia..................28.........28.02...........28.02 ............2 haga...................28.........02.03...........02.03. ............1 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. ...........10 FeBe...................27.........13.03..........14.03.. ............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ..........3 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 Prystelka.............29.........07.02................?................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam poprawioną tabelkę:) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ..........5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? .............5 myszka2028..........22.........14.02..........14.02..... ........4 morelka22............24........18.02............16.02... ..........8 Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 anitia..................28.........28.02...........28.02 ............2 haga...................28.........02.03...........02.03. ............1 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 xellkaa.................29........13.03...........14.03. ...........10 FeBe...................27.........13.03..........14.03.. ............5 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ..........3 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................. samosiaGosia.........27........?................... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Hej Prystelka....:)Tutaj bedzie Ci z pewnością raźniej:):)Miewamy dolki ale wspólnie się podnosimy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×