Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olenia91

Odchudzanie 25kg +

Polecane posty

Witam :) Znowu cisza!!!!! Czy tylko ja tu zaglądam? Nawet nasz jedyny rodzynek zamilkł. Widocznie macie swoje obowiązki i brak czasu nie pozwala wam na udzielanie się na kafe. Liczę na to, że niedługo to się zmieni :) A u mnie z dietą ok. Teraz ładna pogoda była, więc codziennie z dziećmi na spacerek :) Więc odzywajcie się bo od trzech dni to tylko moje wpisy są a samej sobie nie będę pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam tu codziennie i nic :( Oleniu nawet Ty tu nie zajrzysz?? A tak się do Was przyzwyczaiłam a nikt się nie odzywa :( Chyba będę jedyną, która będzie odwiedzać ten topik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolaa
Witam, Nie wiem czy w ogóle ktos przeczyta to co napisze ale w głeb serca mam taka nadzieje.. Na wstepie pragne przeprosic za swoja dosc dluga nieobecnosc, z poczatku byla ona spowodowana w tym ze wyjechalam na tygodniowy urlop i odcielam sie od swiata technologi i techniki. Chcalam miec czas tylko dla siebie. Po powrocie ku memu zaskoczeniu odwiedzila nas siostra ze szwagrem, a ze mieszkaja na stale za granca to tym bardziej bylo to mile zaskoczenie, ktorego nikt z nas nie mogl przewidziec... Najgorsza czesc jest taka ze zrezygnowalam z diety. nie wiem czemu, patrzac na moje zycie osobisie nic sie takiego nie przytrafilo ze dieta poszla na drugi plan.. konsekwencje byly (są) tragiczne, nie bylam w stanie odmowic sobie niczego, jadlam co chcialam nie patrzac na kalorie ani zawartosc tluszczu. Potrawy gotowane na tluszczu, slodycze itp jadlam codziennie, bez wyzutow sumienia.. Teraz wyszlam na osobe, ktora nie umie powiedziec sobie "nie" boje sie zaczac od nowa,, bo w glebi czuje ze bedzeie to samo.. moze nie jest mi pisana dieta ani wymarzona waga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik umarł a razem z nim moja dieta :( Olciu odezwij się jak będziesz mogła nawet na meila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno Małgorzato dziękuję bardzo za zaproszenie :) Już się dopisałam do topiku Mamuśki na diecie :) gratuluję postępów, bo u mnie niestety waga stanęła w miejscu ale idzie lato i trzeba się zmotywować :) Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wracam. Wróciłam tez do wagi 87. A wszystko przez to ze przestalam siedziec na topiku. I przez jednego rodzynka tutaj ktory mnie zirytował. No dobra to wracam do diety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×