Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucija22

STUDIO MODNEJ FRYZURY - LUBLIN, był ktoś??

Polecane posty

Gość Lucija22

Potzrebuję opinii osób, które strzygły się tam. Idę tam w piątek na strzyzeie 'skośnego" boba i się boje.... Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_lublin
jasne, poczytaj sobie w necie, jest tu wiele bardzo pozytywnych opinii o tym salonie. Sama jestem już dość długo klientką tego salonu. Osobiście chodzę do Pani Moniki. Kiedy nie przyjdę to w tym salonie zawsze są klienci, więc to też o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Byłam i nie polecam ! Kobieta zamiast pasemek zrobiła mi przy skórze wielkie plamy rozjaśniaczem, chciałam dodać negatywną opinie ale okazało się ze negatywne komentarze na Facebooku są zablokowane , wiec nie uda mi się wypowiedzieć ani wkleić zdjęcia ! Po rozjaśnianiu balejażem i zmyciu ich poinformowałam iż jestem niezadowolona i usługa fryzjerską nie została poprawnie wykonana , po czym wyśmiano  mnie , i kazano normalnie zapłacić ! Byłam w salonie na ul Okopowej , pierwszy raz w życiu potraktowano mnie w tak bezczelny sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Serio? Kometarze oraz opinie na profilu FB tego salonu nie sa zablokowane i faktycznie jest tam mnóstwo opinii zadowolonych klientów.  Coś mi się wydaje, ze ktoś tu pisze głupoty, tylko nie wiem po co. 

Jakby mnie wyśmiano w salonie to nie dość, ze bym nie zapłaciła, to jeszce zgłosiła sprawę do prawnika, a nie płakała na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Byłam w salonie :) Bardzo miła i kompetentna obsługa. Panie potrafią doradzić i słuchać klienta. Załapałam sie na promocje "wesołe godziny" czy jakoś tak i dostałam rabat 15%. Jestem zachwycona moim nowym kolorem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×