Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

Gość czekolladka
ale ja sie nie denerwuje... czasem sledze dyskusje, w ktorych sie udzielasz i uwazam , ze jest wrecz przeciwnie-jestes cholernie dziecinny. kolejnym przykladem moze byc to jak sie zabierasz do tej karoliny. i zeby nie bylo-nic do ciebie nie mam szymusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amp..gdzie sie podziewałaś, bo ja czytałam potyczki "ewangelicznego siewcy i" ale ze mnie sucz" Tuleja ...czy Ty nie masz jakiś problemów? ' '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Tuleja...ja czasem mam takie cos... to sie nazywa przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się podziewałam wszedzie po trochu :P rano pojechaliam do lekarza bo jestem przeziębiona/ potem pojechalam do Krystiana na herbatke i zeszły 4 godzinki ;p a godzinke temu mnie przywiózł do domciu i sie kimłam.. no i jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli...a mnie dzis swędzi twarz, poczytałam o roztoczach i teraz drapie sie cała...pościel przebrałam, choć to dopiero 2 dni ,lezy na balkonie, .. nie myślcie, ze wcześniej nie wietrzyłam itp, ale jak przeczytałam i zobaczyłam tego stworka (a są ich miliony) zwłaszcza w materacach, poscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam pewna, że to na twarzy nie występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli nic nie poradzisz :o jedyne co może byc pocieszajace to to ,ze jest zima , tak że szalik i kaptur troche przysłonią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zrobię sobie maskę którejś z bohaterek "Mody na sukces". One wszystkie są takie piękne i bez skazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiesz ile one maja tapety na sobie ?... ja pitolę..i osobiście nie uznaję pudrów itp. używam tylko kredki i błyszczyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie uznaję pudrów i fluidów. Nawet nie potrafię tego nałożyć. Ale jakby taka Tejlor przeszła się po mieście to by było coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możesz jedno_razowo wypróbować :D, obcas na 10 cm i iw drogę tyłeczkiem kręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ci zależy,tylko potem wejdzie w nawyk i co dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×