Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

ja sie dorzucam, ale chyba bedziesz sama musiała ja zjeść, bo ja też dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amp...a skąd T wiesz czy kurczak się wcześniej umył :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli co np. ? pytam, bo siorka(33l) właśnie dostała i nie wie skad to sie wzieło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A była u dermatologa? Ja już jestem od kilkunastu lat. Na pewno od nikogo się nie zaraziła. Ktoś kiedyś musiał mieć w Waszej rodzinie. Ja nie mogę pić alkoholu, coli, jakichś napojów energetyzujących, kawy. Nie mogę palić papierosów, ale z tym akurat problemu nie ma. Wszystko musi być mało słone, ostre, a najlepiej w ogóle. Nie mogę też jeść czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była i wiem, ze nie zarazliwe...ona to dostała na na wewnętrznych i zewnętrznych stronach stóp i na wewnętrznej stronie dłoni... do lekarza nie poszła zaraz i teraz ma takie zaczerwienione miejsca po maści, a co dziwne nic naam nie wiadomo o kims w rodzinie... siorka nie pali, ale kawę pije, alkohol to od święta, raz w roku... ja myslałam ,że jej miesa nie wolno.. Własnie do niej dzwoniłam i mówiła, ze smaruje nadal maścią "dermowate"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie tylko ja mam. Wszyscy lekarze mówią, że to geny. Ja mam na kolanach, łokciach, kostakch, brzuchu i na głowie. Kiedyś miałam na całej szyi, ale w końcu zeszło. Od tamtej pory z szyją jest spokój. Czasem coś pojawi się w uszach. Ogólnie to od czasu jak zaczęłam się stosować do tej niby diety jest nieźle. Dermovate też stosowałam, ale nic nie pomogło. Jest to steryd, więc tylko zniszczyły mi się włosy. Teraz używam maści i płynu Delatar i Elocom. Wszystko na receptę. A poza tym witaminy. Doustnie miałam też inne proszki, ale źle się po nich czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam też w takiej klinice w Warszawie na Chałubińskiego. Jakieś 4-5 lat temu. Mają tam preparaty z morza śródziemnego itp. Też nic mi nie pomogło, ale może Twoja siostra będzie zainteresowana. Wtedy wizyta kosztowała chyba 60 zł, a same leki 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona moczyła nogi w soli z morza martwego (sama jej kupowałam) ale to drogo wychodzi... Tuleja przestań latać po innych topikach, tylko wyslij zdjecie ŻEli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy się orientujecie, ale jest też coś takiego jak łuszczyca stawowa. Czarny scenariusz. Poza tym każdy lekarz mówił, że istotne jest, żeby mieć zdorwe zęby. A jak jest się chorym to do końca trzeba się wyleczyć. Miejsca zauszczycowane chronić przed mrozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli to masz troche przerąbane, siora to wariowała dosłownie bo nie mogła chodzić w spódniczce i rybaczkach, a z obuwia japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja, naprawdę postaram się coś zrobić z tym zdjęciem. Tylko ja się nie znam i to może potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba to samo co wysłała mi amp. Żeli... jej sie pojawiła kilka krostek na boku nogi i potem jak już zaszło za daleko (zwlekała 2 lata) to poszła do dermatologa, a leczenie miała trudne, bo ma wysoki cholesterol , a te tabletki coś nie tak z cholest. miała skierowanie az do szpitala i doopa...tak ze leci tylko na masci tej i jakiejś natłuszczajacej ( w niebieskawej tubce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeli ...czy Ty zauwazyłaś że Tuleja w ogóle mnie nie zauważa ?! Co jest grane ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ona tego nie zaniedbuje, bo sama widziałaś jak z tym jest. Ja skierowania do szpitala nie miałam, ale cholera wie co będzie. Staram się nie drapać, bo wtedy wszystko szybko się roznosi. Najgorzej jest z głową. Jak będę bardzo zdesperowana to ogolę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pisałam na kafe z jakimiś dziewczynami na temat łuszczycy. Poleciły mi olejek pichtowy i do mycia żel Emolium. Sama jeszcze tego nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no we włosach to chyba nic przyjemnego :o ja odpisze te nazwy co napisałaś to moze ona wypróbuje tylko czy aby nie sa na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×