Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

po kolędzie tez zostały, ale sa tak piekne, ze az zal je spalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to wez ja czym nakryj, wynies do piwnicy, lub strych w zaleznosci co tam masz i na drugi rok bedziesz miał jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu wszystko sprzątam i zdejmuje ozdoby tuż po kolędzie xD . taka mini tradycja x) taka jak i to że dom spzrzątam tydzień przed wigilią a ubieram wszystko lącznie z choinką dopiero we wigilię rano pod czas gdy mama gotuje :)) . choinka oczywiście MUSI BYĆ prawzdziwa - bez zapachu choinki to nie wigilia jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amp...ja miałam sztuczną...wiadomo że prawdziwa to dodaje uroku i tak pieknie pachnie,ale póżniej ma też swoje minusy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.. "linieje" po 5-6 dniach .. ale jak sie jej nie dotyka to sie trzyma, dopierio jak rozbieram to leci z niej jak nie wiem ;) a ile sprzątania :O hehe . ale che sie mieć ładną hoinke to trzeba cierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tu Leja, ja Cię bardzo przepraszam. Nie chciałam Cię zdenerwować tymi rzepami :) A Ty sugerujesz, że mój mózg nie funkcjonuje prawidłowo, ponieważ się zakochałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pytanie? No pisz :) Wczoraj byłam z nim cały dzień. W piątek w sumie też. Dziś tak wyszło, że nie możemy być razem cały dzień :( Ale później się zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno tak nie jestem! :P Dopiero teraz zauważyłam, że kafeteria kropkę nad i ma w kształcie serduszka. Uroczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarissa :D A tak w ogóle miałam dziś straszny sen. Gonił mnie seryjny morderca. A ja tak uciekałam po jakichś rusztowaniach i końca nie było widać. Aż się obudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli...;) dlaczego odeszłaś :( bo ja nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam dziś z Szymonem też w innych topikach. Miałam dziś spotkanie. Napadało tyle śniegu, że poszliśmy na sanki :) A Ty jakie miałaś towarzycho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×