Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

nie puścili mi posta przed chwilą, ...to ja Szymonie..podszyw pisze przez I ,ale go dzis chyba nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..to ja ostatnio mało tez bywałam... a co Ty nawojowałeś z tym co amp pisze, ze "baby do garów" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wpadło to ze spamem, a taka kultura była :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klar, no tak, nasz kochany Tuleja jest zwykłym domowcem :D:P:P .. cyt. "to sie po prostu nie trzyma schematu żona powinna gotowac, siedziec w domu, prac, sprzątać, zajmować siędomem a nie szaleć na żużlu nie trzymasz sie schematu" to jest jeszcze na tej 73th stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Ty co :o TuLeja jaki Ty jestes staroświecki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja przeczytałam, ze powinna sie zajmowac sąsiadem :D ...TuLeja współczuje Twojej przyszłej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na crosie to sie jeździ w tereie a nie na stadionie, na stadionie się jeździ na maszynach xD . jak byś nie odrużniał, to sprzęt żużlowy nie ma skrzyni biegów ani hamulców/ skrzynie zastępują zębatki na wale korbowym silnika/ sprzęgle i na tylnym kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbujesz sie teraz wybielić ;) ..okej ..wierze amp... jestem pełna podziwu..dziewczyno na rumaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na serio to .. WOW .. głupi ma szczęście :P heh nie no żartuję :D ale wiesz troche mi tu bajeczka zalatuje.. no ale jeśli prawda to serio zazdroszcze takiego postępu sprawy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Żeli ;)🖐️ No czytam i to samo stwierdzam... Tuleja robi sobie szęśliwe zakończenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×