Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

Ta kobita to jedna wielka tragedia :O Coś mi się wydaje, że ona na tej medycynie jedyne co robi to czyści szkieletory. amp, to dobrze :) tu Leja, więcej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja, ja może jestem zakochana :P Ale on o tym nie wie. Myślisz, że po jednej rozmowie o nas powiedziałam to? A może się domyśla? W każdym razie pierwszy krok zrobiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Szymon, że to długi proces? :) Muszę go dokładnie poznać ze wszystkich stron :P Byliśmy wczoraj na imprezie u koleżanki. Wzięłam go na boczek i zaczęłam rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że też mu się podobam. Byłam w tej dobrej sytuacji. Ale on jest raczej nieśmiały. Zrobiłam więc podobny manewr jak kiedyś w szkole. Odbiłam mojego byłego chłopaka od kolegów po lekcjach. On był kujonem, a ja niby nie rozumiałam czegoś z matmy. I tak się zaczęło. A wczoraj ulotniłam się z moim nowym amantem do drugiego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam, że chcę porozmawiać. Ale przecież nie przy wszystkich :O amp, jak możesz traktować to po przyjacielsku. A jak coś przegapisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono mam nadzieje ze w tym pokoju nic nie robilicie!!!! hehehehehe :PP a powiem Ci że dość podobna sytuacja jak u mnie.. u kumpla na domówce trzy miechy temu podchodzi do mnie gościu którego pierwsze widze i mówi " chej słuchaj słyszałem że szkolisz sie na mechanika a mój brat potrzebuje materiały do szkoły na referat mogła byś podrzucić pare pomysłów?? " ja "oczywiście noo nie ma sprawy tylko teraz troche niebardzo " wymieniliśmy sie nr kom miał zadzwonić zeby sie umówić na te notatki a on prosto z mostu czy nie poszła bym znim na kawe xD .. i tak sie trzyma od 2 miechów. Urodą chłopak sie moze pochwalić trzeba mu to przyznać :D:D hehe . a temat referatu dziwnym trafem sie rozpłynął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, amp :) Bo to tak właśnie bywa :P Ktoś musi zrobić ten pierwszy krok. A wychodząc z pokoju widzieliśmy na sobie wiele twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no traktuje to po przyjacielsku/i ja i on wiemy ze sie sobie podobamy ale nie całujemy się ani nie chodzimy za ręke czy cos :P .. jak on stawi kolejny krok [ a na nieśmiałość narzekac nie może ] i jak stwierdzi że jest sens i szansa na coś więcej to kto wie :P ;) mnie tam sie do niczego nie spieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymuś, wtedy powiedziałam, żeby się nie wystraszył, ale wiem od kogoś, że mu się podobam. Zapytałam czy to prawda i poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do odważnych świat należy, a jak się upijesz to może Ci nie uwierzyć i Twoje szanse zmaleją :) Wiem, że miał szczęście przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że miał aż szczęście niemożliwe? :) Wczoraj rozmawiałam z Grill. Żałowałyśmy, że nie będzie nas miał kto rozebrać :P amp, ja powiedziałam na luzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiecie co mi sie dzisiaj śniło :O .. że miałam trening i rozwinęłam max prędkość i kierownica mi się zablokowała nie mogłam się złożyć w wirażu i wleciałam w bandy a bandy nie były nadmuchane i złamałam kręgosłup .. matkooo takie sny .. wiecie jaka byłam zeshizowana w tym snie jak nie mogłam tej kierownicy ruszyć!!.. obudziłam sie miałam łzy w oczach normalnie pierwszy raz mi sie takie coś zdarzyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zmarła moja babcia to śniło mi się, że wyszła z grobu. Weszła do domu i powiedziała, że wróciła. To było traumatyczne przeżycie. A tak to nie miewam strasznych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a mój pies też czasem szczeka na ścianę. Okazuje się, że na przykład na ścianie była mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×