Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleocochodzi

do samotnych facetówgdybyś dostał dokładne instrukcje jak ją zdobyć ....

Polecane posty

Gość sirius
Właśnie nie jestem brzydki,może zabrzmi to nieskromnie,nie jąkam się,składnie buduję zdania,ubieram się ok,jak normalny facet.Problem jest taki,że nie często mam gdzie Ją poznać,moi znajomi mają już swoje życie i sprawy a z większością po rozpoczęciu pracy straciłem kontakt.W mojej pracy jest wiele kobiet ale związek w pracy to nie najlepszy pomysł.Mam tak że na początku kiedy trzeba zrobić ten pierwszy krok jestem okropnie onieśmielony,ale potem jest zazwyczaj ok.Lecz to bardzo mnie ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
To jest jakos tak że jak ktoś za młodu nie był obiektem porządania to potem nawet jeżeli nie jest najgorszy to nie ma tego przeświadczenia że może mieć szanse. I już mu tak nie zalezy jak by mu zależało kiedyś gdyby miał szanse. Pary się już potworzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja 3 lata temu jak miałem 25 lat to wtedy właśnie myślałem najwięcej że chciałbym mieć dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirius
kolega wyżej dobrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
no to jutro w pracy podejdziesz do kobiety , ktora Ci sie najbardziej nie podoba i sprobujesz ja zbajerowac na probe. A od poniedzialku zaczniesz bajerowac nastepna, taka ktora Ci sie troche mniej nie podoba i tak codziwennie ina. na koncu sprobujesz zabajerowac te co ci sie podoba najbardziej. do tej pory powinienes miec na tyle wprawy, ze nie powinno Cie to stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
kolega wyzej bredzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirius
Kiedyś tak zrobiłem,ale narobiłem tylko nadziei,nie wiem czy to dobry pomysł by w taki sposób coś sobie udowadniać.Jednak delikatny stres zawsze odczuwam na początku,potem już light.Dziękuję za te miłe słowa wszystkim.Człowiek lepiej się czuję jak z kimś pogada.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Człowiek który się nie podobał a był wręcz obiektem drwin potrzebuje działania z drugiej strony. Nie ma takiej siły która by pchnęła do działania. Bo niby po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
czlowiek ktory sie nie podoba musi najpierw wiedziec co w nim sie nie podoba i dlaczego. a potem musi to zmienic albo wyrobic cos co sie bedzie podobalo i zrekompeensuje wade. czekac az sie ktos mna zainteresuje ? czekac to mozna na emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja jednak czekam nawet jeśli to nie nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooonnnnnnnnnnn
A z jakiego jest miasta/regionu Polski ? Możesz zdradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka_piwa
aleocochodzi Jest dziewczyna. 27 lat,ładna, mała, szczupła (nie żaden chudzielec), ciemne kręcone włosy, brązowe oczy, fajna poręczna, kompaktowa, miła, sympatyczna niczego jej nie brakuje Jest sama. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że jest nieśmiała, niedostępna. Nie jest przebojowa, nie narzuca się nikomu. Jest niezależna finansowo. Nigdy desperacko nie potrzebowała faceta. Nie ma dzieci ani żadnej burzliwej przeszłości. Żadnych problemów. Idealna kandydatka na kobietę Twojego życia. Problem w tym, że zawsze interesują się na faceci, którzy nie potrafią jej zdobyć. Część nie wytrzymuje jej niedostępności, poddaje się, dla części jest "za dobrą partią" nawet nie odważą się podejść. Częśc jej nie zauważa, szuka jakiejś gwiazdy, nie widzą co tracą. Inni mysla ze jest zajęta. Gdybyś zdobył ją, miałbyś najcudowniejsza dziewczynę, wymarzoną, wierna oddaną, tylko Twoją. Chyba każdy facet potrzebuje kobiety. Tej jedynej. Ona mogłaby być Twoja Jedyną. Wiem dokładnie jak możesz ją zdobyć. Wiem co musiałbyś zrobić, żeby wybrała Ciebie. Mogę Ci zdradzić jak masz po raz pierwszy się z nią umówić, żeby się zgodziła. Wiem jak powinieneś się zachować, żeby Ci nie odsunęła na wstępie. Wiem jak możesz ja oczarować. Pytanie, czy dla faceta takie wiadomości są pożyteczne? Chciałbyś ją zdobyć? Nie mogę patrzeć na samotnych ludzi, boli mnie to, że ciągle się mijają, a tak niewiele trzeba żeby się odnaleźć. Opisałeś dziewczynę, z którą byłem, którą kocham, która mnie zostawiła, ale też z której nigdy nie zrezygnowałem. Może to ta sama historia, a może nie... Napisz, co wiesz... Może mi pomożesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_ mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_ mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tylko szkoda, że oni chcą tych instrukcji właśnie od tej osoby, od której nigdy ich nie dostaną, czyli właśnie od obiektu swoich uczuć. Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego tak bywa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×