Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

Gość persona non grata 38
Cześć MS dawno Cię tu nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało Stanowczy - dostrzegam zainteresowanie Twoim monitorze" - a masz ikonkę "Twój komputer"? Napisałem "Twój" bo jak przeczytasz to pomyślisz, że chodzi o Twój komputer a nie o mój. Tak samo z monitorem - Twój monitor to tak naprawde mój monitor, zdziwiłbym się, gdybyś nie dostrzegał/a nic na moim kmonitorze, który przecież masz przed nosem. Moim oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowa Moc
MS - pozory mylą :) Internet rozwija złudzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie udało się sprzedać, zamienić i zezłomować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persona non grata 39
"Tu" było taką maleńką prowokacyjką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'akceptacja lub stopery' Nie wiesz, że kobiecie nie powinno się dawać zbyt wielu możliwości wyboru? Tu jest o jedną za dużo. Mówiąc wprost - załatwiłeś mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz, że kobiecie nie powinno się dawać zbyt wielu możliwości wyboru? Tu jest o jedną za dużo. Mówiąc wprost - załatwiłeś mnie sukienko litości dajesz mu broń do ręki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS - pozory mylą Internet rozwija złudzenia" - Pseudo! :O ""Tu" było taką maleńką prowokacyjką" - Sprawdzałaś moją czujność? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odtwarzanie coś cieniutko dzisiaj......... i żeby sprawdzić twoją prawdomówność kim jesteś ? podaj swój stały nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dajesz, wam trzeba wszystko wyrywac a próbowałeś prosić "oddaj" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persona non grata 40
MS - sprawdzałam Twoje możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałeś prosić "oddaj" widzisz ike, trafilas w sedno, ty nawet nie wiesz co znaczy slowo "prosic" wiec jak mozesz oddac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ike, trafilas w sedno, ty nawet nie wiesz co znaczy slowo "prosic" wiec jak mozesz oddac to , że nie jestem w stanie go wyartykułować, to nie znaczy, że nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo zaczęło się zdobywanie topu! Jestem gotowa do walki;) ps zimno jak(ocenzurowano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podawaj swojego
stałego nicka "odtwarzanie z pamięci" :D Wszyscy to wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike akurat nie to słowo mialam na myśli,ale ma podobne znaczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanFar
Mało_stanowczy "Uprasza się czarnego nicka Mało Stanowczy o powściągnięcie się od obrażania wirtualnego mojego pomarańczowego nicka" - a co to, koncert życzeń? Mnie można prosić na kolanach. Tylko i wyłącznie. Jak jestem w dobrym humorze to rozpatruję taką prośbę. Poza tym widzę, że mnie nie w ogóle znasz, skoro tę towarzyską i uprzejmą pogawędkę już uznajesz za obrażanie. M_s o to chodzi :) rowny facet z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'dajesz mu broń do ręki' Ktoś musi się nad nim zlitować raz na jakiś czas. Jak widzisz, nawet to co dostał za darmo będzie uparcie nazywał "wyrwanym". Taki typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaję stałego nicka
odtwarzanie z pamięci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy konkurs na coś nowego dla ZSa już nie został zamknięty, ale spróbuję: To najlepszy topik, jaki widziałam na kafe!!! - - w ciągu ostatnich 10 minut - (że jedyny chyba nie trzeba dodawać, ale dodam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia wychwalanie przez ciebie tej wredoty (niepojęte zresztą dla mnie) to naprawdę nic nowego:P może spróbuj odwrotnie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, Ty megalomanko, to ZS czekał na coś nowego, nie Ty! :P poza tym od jakiegoś czasu zaniedbałam swój zapasowy, czylli obecny nick, więc w tym wydaniu tym bardziej nowość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×