Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adzienka86

Jaka jest najlepsza marka wózka wielofunkcyjnego??

Polecane posty

Gość ja mam coneco
spacerowkę i jest super- lekka i sklada się i rozkłada jedna ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
ja mam coneco>> jeśli uważasz ten wózek za dobry to chyba wcześniej miałaś okazję pchać dziecko jedynie w taczce:D mówię Ci to jako sprzedawca w sklepie z artykułami dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głęboki wózek maiłam polskiej firmy Adbor model ring max wózek świetny duża gondola pompowane koła i cały osprzet typu tacka pałak tacka dla mamy folia moskitiera (wbudowne w budzie) jako spacerówka też fajny dośc przystępna cena jedyny minus to jego waga bo to aż 20,5 kg no chyba ze mieszkasz na parteże hehe to wtedy nie ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justynek2009
jakbys byla zainteresowana uzywanym x-landerem to na wiosem bede sprzedawac model xa. Kolor gondoli i spacerowki grafitowo-czarny (moze smutny ale miala zielone dodatki i bylo ok). Gondole uzywalismy niecale 4 m-ce, a spacerowka jeszcze wozimy młodego. Mam jeszcze do komletu fotelik sam. tej samej firmy x-car i torbe x-bag. Jakbys byla zainteresowana to sie odezwij, a moze ktos inny. Zapraszam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mieszkam na parterze ani w bloku z winda...a z 2 pietra znosic 20 kg,to bym po 3 dniach na zawal serca padla :) chodzi mi zdcydowanie o cos znacznie lzejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
Grafitowo-szary to chyba z roku 2008???gdybyś miała kolorek szary z 2009 to już bardziej...myślałam o nowej spacerówce z 2010roku a do tego o używanej gondoli,zawsze to trochę taniej-akurat na fotelik by starczyło i wymieściłabym się w 1500zł ale używany też byłby ok tyle że musiałby być w dobrym stanie i najlepiej z 2009r ah ale jestem maruda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynek
Przy 3 dziecku jestem pewna -Wózek najlepsz na jaki cie stac.Jezeli mieszkasz na partrrze lud w domu X-lander .Wygoda bezpieczeństwo funkcjonajnosc minus spora waga . a to w moim przypadku rzecz najważniejsza bo mieszkan na 4 pietrze bez windy.rozpatrywałam zakup CHICCO ENJOY EVOLUTION plus jest leciutki 7,5 kg minus tandeta wykonania. Chałasliwe składanie budki -odudzi dzieciatko ze nie wspomne o hamulcach które spadaja z takim impetem ze wózkiem szapnie. za chiny nie pogłam potem tego chamulca odblokowac sprezyna trzymała jak licho, musiałam sie schylic i oburącz podnosic hamulec zeby go odblokowac.nie polecam.Postanowiłam ze jedynym wozkiem o którym marzę jest bugaboo waga stelaża 6 kg gondoli 3 kg tak jak i siedziska do spacerówki amortyzowane przednie kółka,tylne duze pompowane, zakreca w miejscu ,mozliwosc montazu fotelika samochodowego super wykonanie jedyny minus CENA- nowego pełnego zestawu ponad 3000.zł ale na allegro mozna kupic uzywany za 1600-1900zł . to i tak spory wydatek ale wózek ma mi słózyc 2,3 lata wiec juz oszczedzam na jego zakup i nie am sie męzowi namowic na zaden inny.Bo potem z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justynek2009
zgadza sie to model 2008, ale gondola w idealnym stanie, a fotelik tez super, moj synek jeździł w nim niewiele ponad 5mcy, bo to kawal chlopa (kolor fotelika zielony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
Ja mieszkam na 3 piętrze ale na wagę nie patrze bo stelaz będzie zostawał w bagazniku ewentualnie mąż będzie tachał..a bugaboo też są fajniutkie ale 2 tys za używany wóżzk bym nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynek
To niezła propozycja, cena tez ok ale mimo wszystko te 3 kg różnicy to sporo bo trzeba dolączyc ze po paru miesiacach na piętro bedziesz wnosic nie tylko wózek ale tez coraz więcej warzące dziecko i zakupy. Ja niestety nie mogę zostawic wózka na parterze ani na chwile bo nie działa domofon i nim bym zostawiła w mieszkaniu maleństwo i zakupy i wróciła po wózek to mogładym sie z nim juz pozegnac,niestety u nas kradna .musze wnosic wszystko za jednym razem a wtedy kazdy kg.ma znaczenie.SORRY za byka ort.w poprzednim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
Opinie ma ten allegrowicz dobre ale wystawia się je tuż po kupnie wózka a nie po pół roku.Proponuje napisać do ludzi którzy już go kupili jakiś czas temu to się dowiesz co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten tylko zieloną wersję http://www.allegro.pl/item890035489_3w1_wozek_baby_design_espiro_wozki_vector_4_air.html miałam go już w lecie, na jesieni i teraz i póki co jestem zadowolona. Dobrze się prowadzi, nic się nie rozpada. podobają mi się te http://www.allegro.pl/item889483648_mutsy_urban_rider_joey_sand_ellegance_gwarancja.html widziałam go w wersji czarno-pomarańczowej i zakochalam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
Fajne te bugaboo..tylko żeby dało się kupić taki wózek za 1500zł z wszystkimi dodatkami i maxi-cosi...uff marzenia...i żeby nie był zajechany i długo posłuzył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pyszne sniadanie
A ja zastanawiam się na zakupem wózka Roan Marita. http://allegro.pl/item888736835_roan_marita_z_hurtownii_3_lata_gwarancji.html Potrzebuję wózka który przejedzie przez kartoflisko bez większego wysiłku. Wokół mam pola i lasy i tam zamierzam spacerować. Wnosić go na piętro nie będę, więc waga jest istotna tylko jako element utrudnienia w pchaniu:) Chcę, aby wózek się bujał stąd muszą być wahacze lub paski. Kosz na zakupy jest metalowy więc po ubrudzeniu w deszczowej pogodzie wystarczy go przerzeć szmatką. Pozatym dziecko ma dużo miejsca. Jeszcze gdyby miał całą oś skrętną byłoby super. Skrętne koła mnie nie przekonują. Obawiam się, że po kilku jazdach po kartoflisku te zabezpieczenia przed obracaniem się kół połamałby się zwyczajnie. Co o tym sądzicie doświadczone mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
Do jazdy terenowej bardzo dobry wybór,podobny do roana jest jeszcze jedo bartatina a oba wzorowane są na emaljundze(nie wiem jak to sie pisze) skrętną tylką oś ma Mutsy Urban Rider ale jest duzo droższy ,ma niewielką gondolę i płytką spacerówkę-takie moje spostrzeżenia po obejrzeniu na żywo.Z Roana będziesz pewnie zadowolona i sporo widzę tych wózeczków na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pyszne sniadanie
Właśnie mutsy też biorę pod uwagę. Tzn. brałam dopóki nie zobaczyłam na żywo dziecka w spacerówce. Ledwo się dupką w siedzisku mieściło. Także ten roan wydaje mi się super rozwiązaniem. No i kolorystykę mają piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek2009
No właśnie ja widziałam mutsy w sklepie i spacerówka na oko jak dla lalki,mała i płytka,a W Roanie dziecko ma mnóstwo miejsca i wygodnie może i siedzieć i leżeć.Poza tym cena bardzo atrakcyjna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna30
a ja polecam atlantica. mój syn ma 7 miesięcy i śmigamy wózkiem na okrągło. gondola jest duża i wygodna, nic w plecki nie uwiera. po zmianie na wózek spacerowy gondolę idzie złożyć. spacerówkę dopiero będziemy zakładaći to na dniach, bo synek nasz duży jest i się mieścić przestaje. w kompleach sprzedają w torbą i śpiworkiem. ma pompowane, duże koła. przednie się obracają wokół własnej osi360st co sie sprawdza genialnie np na spacerze w lesie. mąż mówi, że to niezła terenówka. jest blokada tych kółek co się sprawdza w "bujaniu" malucha w przód i w tył przy próbach usypiania. jest ogromny koszyk, któy niby 2 kg pomieścić może a wierz mi, że i 10 kg tam wpakowałam i nic się nie stało. jedyny minus tego wózka jaki zauważyłam to szeroki rozstaw kół od strony matki. do windy wjeżdża na styk. no i dla Ciebie minusem może być zły chwyt by samemu móc go wnosić po schodach. przyznam się, że mi ten zły uchwyt nie przeszkadzał bardzo, bo po porodzie nie miałam siły sama targać, a potem mały był już za duży i jescze wypchany koszyk. Mąż sam radzi sobie znakomicie. Jak dła mnie się wózek sprawdza. Wersja spacerowa jest szeroka, rozkładane oparcie nawet na płasko i rozkładany podnóżek. Wiem, że to my prowadzimy wózek i powinien on być wygodny, ale szczerze mówiąc nie patrzyłam na siebie przy wyborze tylko i wyłącznie na wygodę dziecka. w końcu ono jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugaboo fajnie wyglada,ale jak dla mnie minusem jest to,ze nie mozna wpiac fotleika maxi cosi. ja patrzylam przede wszystkim na fotelik,bo duzo podrozujemy,a maxi cosi sa podobno jednymi z bezpieczniejszych. chicco faktycznie sa kiepskie,nawet w sklepie mi odradzali,fajne sa tez wozki abc design i ceny nie takie wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynek
Alez ocywiscie, ze mozna wpiąć fotelik Maxi cosi cabrio fix .sa tylko potrzebne dodatkowe adaptery tak jak i w wielu innych wózkach . Ja zstanawiam sie nad tym samym połaczeniem bo według badań ten fotelik jest najbezpieczniejszy na rynku. jak bugaboo to własnie z maxi cosi.A tu link z prezentacja mozliwosci technicznych tego wózeczka.http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&pver=6&ar=CLinks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m/www.allegro.pl/item892692425_bugaboo_mega_zestaw_maxi_cosi_z_baza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisalam wczesniej ze jednym z wozeczkow oprocz bebecar mialam Mutsy,spacerowka wcale nie jest mala,jest tam regulacja glebokosci siedziska,wiec moze akurat widzialyscie ustawione zle,ja wozilam synka do 3 roku zycia,nie bylo problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o fotelik swietne sa i maja wszystkie atesty bebeconfort iseos z wkladka dla noworodkow,polecam,boki regulowane,pozycje do lezenia i siedzenia,mnostwo poziomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×