Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adzienka86

Jaka jest najlepsza marka wózka wielofunkcyjnego??

Polecane posty

Gość echo serca
ja kupiłam używany 3 w 1 TAKO WARRIOR i jestem zadowolona, używam go juz 4 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka_56
A ja mam Orbit Baby G2, ostatnio można go zobaczyć w serialu na tvn, mecenas dorota gawron ma go dla swojego dziecka. Wózek spodobał mi się bo poza wózkiem głębokim, spacerówką mam jeszcze fotelik do samochodu, bujaczek i kołyskę. Muszę wam powiedzieć że uwielbiam zakupy i ten wózek doskonale się nadaje na większe i mniejsze zakupy, jest bardzo zwrotny, zakupy bardzo też ułatwia obrotowe siedzisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbit to tragedia na kolkach w
porownaniu z jakas porzadna emmaljunga albo teutonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretinka
polecam Adbor RING MAX. pOZA WAGĄ (15 KG) ma same plusy. córka ma 1,5mroku i ciągle z niego korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkodliwe wózki
Emmaljunga albo teutonia z toksynami i rożnymi rakotwórczymi świństwami w materiałach z jakich je wykonano sa niby lepsze od Orbita? To sa dopiero tragedie a nie wózki ! odsyłam do badań i testów wózków, ja bym takich wózków w życiu nie kupiła Orbit Baby był też testowany i jest ze zdrowych i dla dziecka i dla rodzica materiałów i tkanin, jest BEZPIECZNY! zresztą zobacz sobie w Stanach jaki jest Orbit popularny wśród celebrytów - aktorek, piosenkarek , oni tam mają fioła na punkcie zdrowia i bezpieczeństwa , wieć odpowiedź jest jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liw34
Stokke mega wygodny ,praktyczny nic dodać nic ująć poprostu ideał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam i polecam graco symbio, gdy go kupowałam w 2011r. zapłaciłam 2500zł, teraz przy drugim dziecku sprawdza się równie dobrze-dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stokke wcale nie jest taki ideał jak na nasze chodniki i stokke nie jest taki lekki więc już minus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam xlanderów,oparcie w spacerówce nie ustawia się do pionu,dziecko siedzi jak przykurcz,porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele, ale ja tam bym kupiła coś tradycyjnego bujanego na pompowanych nieskrętnych kołach z wygodnym szerokim siedziskiem, dużą budą i dużą długą gondolą. Innych wymogów nie mam. (No może poza tym, że byłoby miło gdyby nie był uwalony naszywkami, napisami nie był pstrokaty. Moje preferowane kolory to czarny i szary - jednolite, bez wstawek.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie nie wyobrażam jeździć wózkiem bez skrętnych kół. Oszalalabym w sklepie :-) Dla mnie extra jest swallow bema q nie wiem czy jest w pl ale wozek ten jest nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażasz sobie bo nim nie jeździłaś :) a one są bez porównania lepiej wyważone od tych ze skrętnymi kołami i przez to że mają prawdziwą amortyzację (są bujane) to bardzo łatwo je podbić, dlatego nie potrzebne im skrętne koła. Te ze skrętnymi są sztywne i słabo amortyzowane, dlatego muszą mieć skrętne koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego te bez skrętnych są stabilniejsze i nie wywrotne jak się zjeżdża i podjeżdża na chodnik, schody czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zdecydowanie za nie skrętnymi w pierwszym wózku miałam skrętne ale też nie było wówczas wyboru wózków bo było to kupę lat temu jeździłam na zablokowanych ,teraz kupiłam z nieskrętnymi ,wózek super się prowadził do tego miałam piankowe duże celowo także wybrałam piankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga 02
do gosc z 21:20: Jaki teraz kupilas wozek? Podaj marke I model. Ja szukam wozka I tez uwazam, ze skretne kolka sa bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem gościem, ale z 07:53 i chciałabym coś takiego jak klasyczna prosta czarna (ewentualnie ciemno szara) Emmaljunga, ale tańszy ekwiwalent (nie mam też nic przeciwko polskim producentom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga 02
Tez mi sie podoba Emmaljunga, ale uwazam ze jest troche za droga, tym bardziej ze tego wozka nie bedzie sie uzywac dlugo. Myslalam o wozku polskiej firmy Roan Marita Prestige. Niestety mieszkam za granica I nie moge go zobaczyc na zywo. Co o nim myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Inglesine Classica Balestrino, super, mam głęboki i spacerowy. Korzystam z głębokiego 8 miesiąc a dziecko mam raczej z długasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym używała takiego wózka właśnie długo. Nie wymieniałabym na parasolkę po niespełna roku, bo mieszkam po pierwsze w domu, po drugie okolica ma tragiczny chodnik, a po trzecie w pobliżu jest las i jezioro, więc parasolką niewiele bym zdziałała i tylko się zmachała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roan ma dobre recenzje, ale nie ma moich kolorów niestety. Wszystko ućkane na kolorowo. Nie mój klimat. Ale poza tym mankamentem to kształt, funkcje i stelaż super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANEX!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam wozki jane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek Anex i dla mnie on najleprzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie -Anex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy okazał sie Anex model Sport. Lekki z dużą gondolą i spacerówką. Bardzo funcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czego kto oczekuje od wózka. Dla mnie żeczywiście Anex Sport okazał się tym najlepszym. Komplet 3w1. Duza gondola i spacerówka. Fajny atestowany fotel i co fajne ze do fotela mozna dokupic baze isoFix do samochodu. Polecam. Zadowolona mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień dzisiejszy to zdecydowanie Anex Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska4
Jak szukacie wózka wielofunkcyjnego, sprawdźcie sobie firmę Adamex, bardzo dobre wózki robią, z dobrze wentylowanymi gondolami, materacyki są kokosowe. Poza tym wózki są bardzo eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo ważne było czy wózek jest funkcjonalny i bezpieczny. Postawiliśmy z partnerem na wózek 3w1 Barletta od Adamexu i jesteśmy z tego zakupu bardzo zadowoleni, bo wózek spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Jest bardzo wygodny w prowadzeniu, dobrze zamortyzowany i lekki. Adamex robi rewelacyjne wózki na lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×