Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grzaworok

dobre biuro rachunkowe w Warszawie

Polecane posty

Gość Grzaworok

Prosze o porade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruken
Witam, Jeżeli poszukujesz niedrogiego biura rachunkowego w Warszawie to mogę polecić biuro GaBafi. Biuro to oferuje szeroki wachlarz usług związanych z rachunkowością i księgowością umożliwiający prowadzenie firmy od początków jest powstania po pełną księgowość. Usługi są tanie i konkurencyjne. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gabafi.pl lub pod numerem telefonu +48 22 875 20 10 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbvvvbf
Od kilku lat polegam tylko na http://www.adamus.net.pl/ wiec nie bardzo mam rozeznanie, ale moim zdaniem bardzo rzetelna i godna polecenia biuro rachunkowe, szczególnie, ze na terenie warszawy takich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ode mnie na ursynowie to zdecydowanie http://www.adamus.net.pl/ bez dwóch zdan, maja marke od tylu lat na rynku, ze trudno o lepsze polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ma ktoś księgowość w QualityDot? Od 1.01.2016 potrzebuję nowego biura rachunkoowego a oni za przejście dają rabaty. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvintec
Polecam Państwu Najlepsze moim zdaniem Biuro Rachunkowe w Warszawie firmę M&M Ksiegi Rachunkowe Sp. z o.o. Młody , doświadczony i co najważniejsze uczciwy zespół ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jedź tam do nich i pogadaj o tych zniżkach, jak to wygląda w praktyce. Natomiast jeśli tak faktycznie jest to myślę, że warto zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane macie jakieś swoje sprawdzone biura rachunkowe? Polecicie coś? Moja znajoma podrzuciła mi CKD Hetman, coś ktoś wie? Może ma któraś z Was tam księgowość co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli w tym Hetmanie maja dobrą księgowość jak mówi jakaś Twoja znajoma to nad czym sie zastanawiasz? weź umowę na rok i sama zobacz jak dzialają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem młodym przedsiebiorcą i potrzebowałem solidnej pomocy na początek. Namiar do delty dostałem od znajomego, udałem się na spoktnia, wyjaśniłem wszystkie kwestie podatkowe i luz. Teraz spokojnie prowadżę biznes. Zerknijcie sobie na http://www.delta.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na spotkaniu w tych Hetmanie i chyba od 1 maja będę miała tam księgowość. Na razie do końca roku, a póxniej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakie stawki masz zaproponowane? Ryczałt czy od dokumentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neee, ja mam stałą opłatę i tyle. Ale nie wiem jaką bo to jeszcze będzie kwestiią ustalenia. Myślę że w tym tygodniu się ogarnę i skoczę wtedy na Ostródzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobitka która pisała o Quality dot to w końcu tam poszła czy nie? Jak tu zaglądasz to daj znać jak to u nich wygląda o ile masz tam papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to kogoś interesowało to ja od maja zaczynam współpracę z tym ckd hetman. rozmowa była konkretna i rzeczowa. Oby współpraca była taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miałbym polecić dobre biuro rachunkowe z Warszawy to tylko http://bilansy.pl/. W pełni odpowiadają za księgowość i rachunki w mojej firmie, a co najlepsze świadczą usługi online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miałbym polecić dobre biuro rachunkowe z Warszawy to tylko http://bilansy.pl. W pełni odpowiadają za księgowość i rachunki w mojej firmie, a co najlepsze świadczą usługi online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po pierwszym miesiącu wrzuć jakią merytoryczna pcenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Embrik
Bardzo dobre biuro rachunkowe z Warszawy, którego usługi stoja na naprawde wysokim poziomie to http://www.ksiegowosc-grazyna.pl/ polecam, sam korzystam i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić E-Tax z Warszawy, mieszczą się na Sokołowskiej 9/549. Tu masz do nich szybki namiar: 501 094 760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś już wspominał, ale z warszawskich biur rachunkowych dobrym jest Quality Tax. Zobaczcie, popatrzecie i zdecydujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttzzz
Pozytywne mam doświadczenia z biurem rachunkowym o nazwie Sastax (www.sastax.pl). Cennik mają konkurencyjny i są przy tym rzeczywiście rzetelni w swojej robocie. Zawsze mam dokumenty opracowane na czas, wszystkie potrzebne rozliczenia, kadry i płace, nie muszę wydzwaniać i się dopytywać na kiedy coś będzie gotowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertaaa
Ze swojego doświadczenia jakbym miał polecać jakiegoś doradcę od podatków to człowieka z Sastax (strona biura jest pod adresem www.sastax.pl). Duża wiedza, rozsądna cena, sympatyczny kontakt i rzeczywiście muszę przyznać, że optymalizacja jest wyraźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie biuro które kompleksowo będzie w stanie was obsłużyć to polecam zajrzeć do CKD Hetman na Ostródzkiej. Robią praktycznie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat prowadzę sklep odzieżowy zatrudniający kilka osób i na co dzień korzystam z usług Biura Rachunkowego RESPIRO ( www.podatkiwesola.pl ). Firma prowadzi książkę przychodów i rozchodów, rozlicza składki ZUS i umowy z pracownikami, zaliczki na podatek dochodowy itp. Plusem jest bardzo dobry kontakt, pomoc w razie problemów podatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ksiegowość dobrze robi Quality Dot z Warszawy. Firma sprawdzona, kompetentna i dobra. Nie ma co kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od lat współpracujemy z Librox. Nie miałam nigdy z nimi żadnego problemu, a dokumenty dostarczali zawsze na czas . Cenowo też to wygląda bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×