Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grzaworok

dobre biuro rachunkowe w Warszawie

Polecane posty

Gość Tshaka
Serdecznie polecam biuro rachunkowe Grażyna, które prowadzi Pani Beata Baliszewska. Księgowość prowadzona bardzo sprawnie, bez najmniejszych potknięć czy problemów. Finanse można spokojnie powierzyć w jej ręce i spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reppen
Tyle osob nie moze sie mylic. Ja rowniez naleze do grona zadowolonych klientow biura grazyna pani Beaty i musze przyznac, ze podjecie wspolpracy bylo strzalem w dziesiatke. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Warszawy niestety nie znam, ale w Dąbrowie Górniczej siedzibę ma http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ i oni sa rzeczywiscie swietni. Porozmawiaj z nimi, może uda Wam sie wspołpracować zdalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Firma Qvestum jest prowadzona przez młody i dynamiczny zespół z doświadczeniem, który poprowadzi księgowość dla każdego rodzaju działalności. Sama korzystam z ich usług od jakiegoś okresu, wszystko na czas jak potrzeba. Polecam Serdecznie Qvestum Sp. z.o.o. tel: 22 618-20-98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze biuro rachunkowe znajdziemy na Powsińskiej BKliczydlo. Super obsługa na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda90e
Tylko Tax360 na Lindleya. Zaliczyłam w Wwie parę biur z różnymi rezultatami, ale tylko w tym ogarniają tak na serio optymalizację podatkową i kosztową, i faktycznie potrafią doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam macaccounting.pl dzialam z nimi juz od 2 lat - bez zastrzezen. wybierasz sobie pakiet i dookreslacie zakres dzialania. Poza tym sa bardzo elastyczni, nigdy nie mialem klopotow z roliczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczaniem wszystkich płac i prowadzeniem ksiąg zajmują się dla mnie w biurze rachunkowym http://akro.waw.pl/oferta/ w Warszawie. Dostałem do nich kontakt z polecenia innego znajomego, który założył działalność gospodarczą i bardzo chwalił, że działają bardzo sprawnie, co mogę od jakegoś czasu potwierdzić i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki89
Nie znam biura Pani Beaty, ale jak widzę na tym forum mocno się napracowała wypisując te wszystkie komentarze. Ja ze swojej strony szczerze mogę polecić biuro Help na Ochocie. Z Panią Anią bardzo dobrze się współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedno biuro rachunkowe w Warszawie na Powśinskiej 106. Bardzo miła i sprawna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobre biuro, to tylko www.frux.org.pl mi przychodzi na myśl :) jak prowadziłam działalność, to właśnie oni w tym temacie bardzo mi pomagali. Mam przyjemne wspomnienia ze współpracy, stąd też serdecznie polecam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebujesz dobrego biura rachunkowego w warszawie to polecam na woli. Nie zedrą z Ciebie wszystkich pieniedzy, a do tego wywiążą się z umowy szybko. Nawet jak pani księgowa była na urlopie to bez problemu był z nią kontakt. Ich strona: http://www.agencjarr.waw.pl/ albo dzwoń 602 373 060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od kilku dobrych lat jestem klientem biura Gama z Warszawy. Są niezastąpieni w trudnych sytuacjach. Dokładnie wtedy widać ich duże doświadczenie i profesjonalizm. Do tego mają bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Mieszkam bardzo blisko ich siedzimy i wiem, że zawsze mogę wpaść w razie jakiś pytań czy problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Piasecznie koło w-wy będą prowadzić biuro dwie doświadczone księgowe. Z jedną z nich współpracuję już trochę czasu i polecam. Zna się na sprawie i nie tylko poradzi w kwestii podatkowej . Biuro Ratio ratio@biurorachunkowe-wk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, właśnie dużo dobrego słyszałem o tej Gamie. Moi znajomi są klientami i polecali. Podobno mają fajne podejście do klienta i są bardzo profesjonalni. Właśnie też zastanawiam się czy sie do nich nie przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z rozwiązań jest kontakt z firmą http://www.bkliczydlo.com.pl/ to bardzo dobre, pilnujące terminów biuro księgowe. Mam 3 pracowników, to bardzo dużo różnego rodzaju papierologii, więc dobra księgowa jest niezbędna. Polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ja sie już dobrego o tej Gamie nasłuchałem to ja nie wiem. :D Moi znajomi też są klientami i polecają bardzo ich usługi. Ja właśnie teraz jestem na etapie zamieniania księgowej właśnie na biuro i skłaniam się coraz bardziej ku ich usługom. Potrzebuję kogoś kto poogarnia te wszystkie błędy, które ona narobiła i myślę, że oni powinni sobie z tym bardzo dobrze poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecamy: AP Tax Doradcy Księgowi , znajdziesz ich tutaj : http://aptax24.pl/ rzetelnie i terminowo, ceny bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie godni polecenia są http://www.adamus.net.pl/ . Moja firma korzysta z ich usług już od bardzo dawna - nie wiem kto by w porę i tak szybko ogarnął wszelkie sprawy związane z rachunkowością gdyby nie oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro rachunkowe www.erachuba.pl mogę polecić wszystkim, którzy chcą powierzyć swoje rozliczenia zaufanej firmie. W sprawach księgowych nie znalazłem jak dotąd lepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam rewelacyjne www.frux.org.pl. Bardzo mile mnie zaskoczyli rzetelnością i dobrym kontaktem, polecam z całego serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaMak
Od lat współpracuję z biurem Gama. Pani Maria to świetna kobieta, doradza mi w kwestiach podatkowych i księgowych (a raczej co mojej firmie bardziej się opłaca), a czasem znajduje dość innowacyjne rozwiązania, o których wcześniej nie słyszałam. Razem z nimi udało się przejść przez dość nieprzyjemną kontrolę z urzędu skarbowego, zleconego przez dość nielubianą w branży konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam wyżej polecał http://akro.waw.pl - moim zdaniem jedne z lepszych biur rachunkowych w stolicy. Naprawdę rzeczowi, profesjonalni i pomocni - warto rozpocząć z nimi współpracę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rozliczanie Fundacji czy też prowadzenia dobrej księgowości razem z kadrami i płacami to polecam sprawdzoną firmę Sygnum w Warszawie http://sygnum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług firmy Qvestum. Prowadzą mi nie tylko księgowość, ale także kompleksową obsługę prawną. Zdecydowanie ich polecam! www.qvestum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić tylko jedno biuro, bo tylko z jednym współpracuję :) To M&M Księgi Rachunkowe które mieści się na Warszawskich Włochach, tuż przy Okęciu. Zajmują się księgowością, kadrami ale też doradztwem finansowym, podatkowym, kredytowym. Dają darmowe konsultacje. Rzetelni, elastyczni i mają bardzo miłą obsługę. Jeszcze ani razu się nie zawiodłem także i Wam polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz1975
Ja korzystam z pomocy Pana Maćka Grabowskiego z biura Gama. Solidne biuro rachunkowe. Ludzie tam znają się na przepisach, mam pewność, że moja księgowość jest prowadzona rzetelnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracuję już prawie 5 lat z biurem Renoma z Radomia i nie narzekam. Terminowi, uczciwi, nigdy nie było jeszcze problemów z kontaktem. Biuro jest na Bóżnicznej nr lokalu 117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziesięciu operacji księgowych zapłacisz niecałą stówkę w atroks.pl. W sumie bardzo podobnie do księgowości internetowych, hybrydowych, a tutaj masz kontakt stacjonarny dodatkowo z księgowym i można naprawdę dłużej pogadać o optymalizacji podatkowej. Niedawno nawet pomogli mi z kwestiami kredytowania nowego przedsięwzięcia, więc dość bogate kwalifikacje. Rzetelnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×