Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stradivariuska

zapach w sklepach stradivarius

Polecane posty

Gość a ja także ...
A ja także zauważyłam ten zapach, wraz z moim narzeczonym odwiedziliśmy ostatnio masę sklepów i zapach w hallu CH zaprowadził nas do Stradivariusa właśnie, tak więc obojgu nam bardzo się ON SPODOBAŁ i postanowiliśmy ( ponieważ niektóre sklepy są perfumowane perfumami, które można w owych sklepach nabyć ) zapytać co to za perfumy, odpowiedź brzmiała : są to specjalne perfumy do wnętrz, PRODUKOWANE W HISZPANII. Pozdrawiam wszystkie zastanawiające się osoby. Ps. wiecie dziewczyny, można się zachłysnąć niektórymi zapachami ( jak i innymi produktami ), niestety jednak nie wszystkie są dla nas dostępne, tak abyśmy mogły mieć je na własność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgon4
ten podobny zapach to ABERCROMBIE FITCH, poszukaj w Dauglasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze .. przeciez to jedzie !!! Ja po minucie zaczynam sie dusic i musze wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzieeee, czy wy szkoły jakieś kończycie wogóle? nie wiecie jak się odmienia rzeczownik: perfumy Polskim słowem określającym alkoholowo-wodne roztwory kompozycji zapachowych o określonym stężeniu jest słowo PERFUMY a nie perfum czy perfuma!!! Perfumy - słowo pochodzące z jęz. francuskiego. NIE POSIADA LICZBY POJEDYNCZEJ !!! (podobnie jak drzwi, skrzypce,spodnie czy rajstopy). Odmiana: M - te perfumy, D - tych perfum, C - tym perfumom, B - te perfumy, N - tymi perfumami M - o tych perfumach, W - PERFUMY!!! Kupię perfumY! Podobają mi się TE perfumY! http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madan
sliczny jest zapach ze sklepu stradivarius wynalazłam bardzo podobny bynajmniej do Wrocławskich sklepow to playboy fioletowa buteleczka serio identyko sprawdzalam ck summer nawet nuty nie wyczulam z tego co daje na 6 playboy meski fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeezu
abercrombie&fitch-fierce(najblizszy sklep chyba w londynie) i playboy new york

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytuladyt
Jak dla mnie to perfuma Abercrombie & Fitch. I nie kłócić się ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeeeeeeeeeeeeeny
Nie wiem, ale też kocham zapach w tym sklepie! I nowe rzeczy kupione w Stradivariusie wącham ciągle :D:D Ostatnio widziałam jak ekspedientka psikała sklep takim zwykłym rozpylaczem jak do oprysków albo zraszania kwiatów. Cudowny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venusik83
Rzeczywiście coś jest w tym zapachu ładnego. W każdym razie zapach ten ma pobudzać do zakupów i walsnie po to się go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaadddddddddddddas
ja go uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jest to zapach produkowany przez firmę adearoma z hiszpani i jest on niedostępny dla zakupu:) podobny bardzo zapach to perfum Abercrombie&Fitch Fierce Cologne ale w polsce oryginał jest bardzo słabo dostępny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest bardzo podobnty
do meskich perfum egoiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mont Blanc
Zapach z tego sklepu to Mont blanc - legend w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machi
te perfumy sa bardzo podobne do perfum amerykańskiej sieciówki Abbercrombie&fitch a perfumy nazywaja sie FIERCE (męski zapach). U nas do kupienia na allegro chyba ze ktoś ma znajomych w usa. Zapach jest niesamowity, długo się utrzymuje. Wydali tez zapach do pomieszczeń. Jak byłam w usa 5 lat temu to w tym sklepie tak pięknie pachniało i wszystkie ubrania, kupiłam je mojemu facetowi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic is fantastic.....
przypadkowe odkrycie. kupilam chlopakowi najtanszy dezodorant w kulce z avon Pro Energy poszukajcie w katalogach w ktoryms na pewno trafi sie pachnaca strona, bo ja tak go wywachalam :) jakies perfumy szkoda mi bylo kasy i wzielam kulke, wlasnie wysmarowalam sobie delikatnie nadgarstki. wiedzialam ze te zapach w stradi jest meski ;D ale i tak go lubie. zreszta ciuszki w stradi jeszcze bardziej, kupilam sobie koszulowa bluzke jasny jeans z perelkami na kolnierzu i do tego pasek waski pleciny bardzo mi w tym ladnie posmaruje sobie ta kulka jak zapach wywietrzeje z poczatku wkurzal mnie ten zapach ale teraz mnie do niego ciagnie pewnie o to chodzilo producentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic is fantastic.....
teraz go tak wacham na rekach i jest IDENTYCZNY jak w stradi. dobrze ze tani. od konsultantek avon nie oplaca sie brac, bo sama chcialam zostac. one zarabiaja na jednej rzeczy po 10 zl minimum jesli dobrze licze.zawyzaja ceny w katalogach nie wiem czemu normalnej sprzedazy nie ma... w kazdym razie tanie kulki warto brac. jak nie wierzycie powachajcie w katalogu perfum dla faceta Pro Energy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6zmysl
A chciałby panie taki zapach w domu ? koszt na miesiac to nie całe 150 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczeks
Zapach w stradivariusie, hmm, miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-klasą
Omijam szerokim łukiem ten sklep, głównie z powodu opisywanego tu smrodu. Nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka10011
Kupiłam ten zapach Anti Tabac w Rossmannie i jest identyczny jak w Stradivariusie!! Jest to olejek zapachowy do pomieszczeń. Mała buteleczka i 5 patyczków. Firma: Pachnąca Szafa. Opakowanie jest zielone z drzewem a jego pień to papieros. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa09090
ja tez mam anti tabac ale w aerozolu 50 ml , nie polecam bo szybko przestaje pachnieć! W pomieszczeniach po godzinie 0 śladu po nim, psikalam w szafie ale tez szybko znikl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satc13
A wiecie może jakie wartości mają karty podarunkowe do Stradivariusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczk
podobny to amnercomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysonervous
Jestem uczulona wręcz na ten zapach bo mój były miał identyczne perfumy. Playboy New York. IDENTYCZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abercrombie & Fitch FIERCE... Podobny zapach jest w A&F tylko że znacznie intensywniejszy. Fierce dostępny na portalu aukcyjnym. DROGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PEWNE!
Ten zapach to ABERCROMBIE & FITCH FIERCE. To amerykańska marka, w Polsce brak sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO PIERWSZE: - to nie Abercrombie ma podobny zapach do Stradis**tu:) tylko Stradisvario szmateks, zrobił patent który zakosili z amerykańskiego Abercrombie... w Nowym Jorku na piątej aleji, hostessy chodzą i psikają to po sklepie, a także za zgodą na ludzi:) - Hiszpański "Stradivariusz" jakościowo jest bardzo nisko względem Abercrombie, czy chociaż ich tańszej marki Hollister, swoją drogą w Hollister, można kupić za niecałe 230 zł 50 ml zapachu o nazwie BREAK LINE, który jest odrobinę subtelniejszy od Abercrombie Fierce no i tańszy, ale i tak jest to zapach ciekawszy niż ten oferowany przez hiszpański lumpex i psikany na styl ich zamożniejszej konkurencji. i drogie panie możecie się kłócić, ale moja koleżanka który również ubierała się w hiszpańskiej Bershce, Zarze, Stradi, po odwiedzinach w Hollisterze w galerii Mokotów w Warszawie, zrozumiała jak niegodne swojej ceny są oferowane rzeczy sprzedawane przez hiszpanów, ciuchy A&F i Abercrombie są tak dobrej jakości że kobiety tulą się do nich jak rzep do ogona, a w połączeniu z najlepszym zapachem A&F Fierce, czy BREAK LINE, to dzieje się znacznie więcej:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje
Abercrombie są tak dobrej jakości że kobiety tulą się do nich jak rzep do ogona>>>>no to tak dobra firma odzieżowa ze została number one wśród bezdomnych w LA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś rok temu miałem perfumy męskie kupione w Zarze, były identyczne jak te ze stradivariusa. Niestety Zara wypuszcza chyba serię perfum a potem kolejną inną wiec to chyba nie da się już kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AXE Apollo jest zbliżony do zapachu w sklepie Stradivarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×