Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

...no i na tym koniec wydawania pieniedzy na buty i torebki (przynajmniej na jakis czas).Musze sie zaopatrzyc w rzeczy ze swojej listy przed narodzinami drugiej pociechy,bo z jednym dzieckiem zakupy nie sa znowu taka latwa rzecza,a co dopiero z dwojka...;) (widzialam duzo mam z dwojka malutkich dzieci na zakupach.Musialy bardziej skupiac sie na dzieciach,niz na zakupach-wiadomo:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski-> fajna torebka:) cena początkowa ohoho :P dla mnie stanowczo numer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
zakochalam sie w tych butach :D czarnych i czerwonych no i widze ze moja biala wersja do pracy jest nawet przeceniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja -> baletki najs. te gumowe wstawki są bardzo ciekawe. strasznie podobają mi się lakierowe ale wszędzie gdzie widzę lakierowane to albo cena albo fatalna jakość. dla mnie 100 zł za baletki to max ale i tak za dużo bo mogła bym mieć w tej cenie szpilki w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mam czasu naarzie przeczytac wszystkiego, powiem tylko ze bylam dzs w h&m i dostałam kociokwiku :| nibys- nie odnalazlam tej szarej ramoneski, wydaje mi sie ze byla taczarna na guziki/kabsle ale z tego wszystkiego zapomnialam ile kosztoala... a sukienek anxi nie widzialam wcale ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam-tez lubie baletki,ale nie przepadam za gumkowymi wstawkami. nibys-pelne buty kupie chyba te drugie,bo sa bardziej w moim stylu.Zreszta-poprzymierzam i sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
nibys - mam czerwone lakierowane baletki z zary, kupilam je na przecenie z chyba 119,90 czy 129,90 juz nie pamietam bo to rok temu na 49.90 i sa swietne do tej pory :) Mialam szczescie, byly ostatnie 2 pary w tym jedna moj rozmiar. Uwielbiam je za kolor i polysk. Sa takie proste, bez zadnych ozdob. Nie niszcza sie bo nie nosze ich codziennie, wiadomo, na zmiane z innymi parami ale i tak stwierdzam ze dlugo wytrzymaly. Po tym jak je kupilam i w ogole nowa kolekcja weszla patrze na allegro a tu one - ze nowa kolekcja i cena chyba ze 150 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze że tu zlot nie tylko babek ciuchowych, ale tez pokręconych :) bo ja tez mam włosy kręcone :) ma to swoje zalety - jak coś nie halo to lekko podtapirowac, spryskać lakierem, pognieść w dłoniach - i mozna wychodzic. ja standardowo wstaję ok. godziny przed wyjściem. przez te godzine zdążę sie umyć, zrobić włosy (umyc i wysuszyć albo tylko uczesac) i walnąć makijaż - PEŁNY... no dobra, ust nie maluję ;) ). śniadanie jem w pracy. ale zauwazyłam że niezależnie ile mam czasu do wyjscia - cały czas przeleci mi na przygotowywaniu sie do niego :D jak wstane trzy godziny wczesniej to i tak przez te trzy godziny bede sie przygotowywac, serio. dlatego nie wstaje wczesniej niz godzine przed wyjsciem. mi sie podobaja bardziej te buty matowe. lakierki uznaję tylko na wyjścia, do strojów wieczorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja-> mi także podobały się jedne w zarze ale mój rozmiar nie dotrwał do promocji. teraz na allegro widziałam takie jak moje czerwone co pokazywałam tylko baletki i cena nawet znośna tylko bez sensu kupować aż tak podobne buty. teraz ponad połowa ciuchów to kupione na wyprzedaży z podaną ceną w sklepie i tu standardowa... najbardziej rozwalił mnie jeden z sprzedawców u którego często kupowałam miał ciuchy kookai a teraz patrze bluzki z reserved które były po 20 zł sprzedawał za 60 zł. pokazała bym je ale już aukcje zakończone. ;/ frufru-> ja też kręcone:p ale prostownica bo mam krótkie. na boba mi najlepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi -> dla mnie ani tak ani nie. jest okej ale nie zachwyciła mnie taka w porządku. wzór podoba mi się fason też ale czegoś mi brakuje. przestrzegę cię przed tymi "Włoskimi" rzeczami na allegro kupiłam dzianinową bluzkę/sweterek strasznie rozciągną się w praniu. chyba bardziej opłaca się h&mowa bo z wysyłką wyjdzie ta sama cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzialas takie w h&m? mi sie podoba szczegolnie ta kokarda i czerwone guziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi -> no właśnie h&m są gładkie bez kokardy i guzika;/ ja się nacięłam kupiłam 2 sweterki jeden z ciężkiej dzianiny drugi z grubej. ten z grubej jest ok nie zachwyca ale przejdzie. mechaci się ale golenie to załatwia:P za to ta cienka poszła na szmaty po 2 praniach;/ może miałam pecha:P a patrzyłaś na clicka? bo tam bym się spodziewała takiego stylu. oj znalazłam sweter z hexeline za którym szalałam oczywiście m;/ i bez fotek. najgorsze jest to ze cichłam go kupić w cenie sklepowej ale nawet jednego nie znalazłam w Krakowie babki mówiły ze sprzedały się w momencie. http://moda.allegro.pl/item969575659_jak_nowy_hexeline_golf_w_kol_czarnym_rozm_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski-> nie było nawet l wszystko się sprzedało .zostawiłam numer nawet żeby dzwoniły jeśli będzie znów ale nie zadzwoniono:( w aukcji jest 350 zł w sklepie wydaje mi się że był tańszy ale nie pamiętam już. to było 2 lata temu. kocham hexeline ale nadal mnie nie stać na ich ciuchy:(:( to samo deni cler;/ możecie polecić mi jakieś mniej znane marki z super jakością. wiadomo na allegro najdrożej sprzedaje się to co jest znane. byle bluzeczka z zary, solara czy h&mu kosztuje swoje. a jak firma nie jest znana to używane rzeczy można kupić tanio:) ja odkryłam kiedyś kookai francuskie kompletnie nie znane w polsce ale odkąd ten sprzedawca przestał je mieć jest sam badziew na alegro. sam kolekcje sprzed x lat albo używane i zniszczone. a spójrzcie na ich kolekcje: http://www.kookai.com/flash/fr/?collection kotek może ty coś znasz z australijskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- no wlasnie dawno nie bylam w cliku bo kolekcja zimowa mocno mnie zawiodla no i te ich chore ceny... co do kolekcji kookai to podoba mi sie kilka rzeczy, ale ogólnie szalu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm,z tych drozszych moglabym Ci polecic Witchery (ale tez nie wszystko,bo niektore np.bluzki nie sa warte swojej ceny),Sportscraft,Maticevski,Wayne Cooper,Camilla and Marc,Karen Walker,Aurelio Costarella,Charlie Brown,Diana Ferrari,Cue,Review...ceny niektorych rzeczy sa powalajace,ale w wiekszosci przypadkow jakosc idzie w parze z wydana kasa.Czasem kupuje cos na przecenie w Cue,Witchery,Sportscraft albo Review.Rzeczy pozostalych marek czasem ogladne,ale szkoda mi tyle wydawac na jeden ciuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi -> ja także dawno nie byłam. nawet na wyprzedażach nie zaglądałam. ten styl kojarzy mi się z clickiem. kotek birmanski-> super jaka długa lista zaraz zacznę sprawdzać czy coś znajdę się na allegro. mi też żal pieniędzy na jedne ciuch dlatego deni cler hexeline solar i monnari w większości na wyprzedażach wole tam zapłacić 100 zł w promocji niż kupować w innych sklepach w standardowych cenach. a do nich jeszcze tak daleko:P ja kookai kocham za materiały te co kupiłam były jak monnari a niektóre lepsze. chyba ze tak trafiałam na te najlepszej jakości:P porobię jutro fotki tego co mam od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dzisiaj :) przyznam ze sprawdziłam te torebki do bluzy i macie rację. Chciałam pół-elegancką czerwoną raz żeby pasowała do siwej bluzy a dwa do czerwonych czółenek z Quazi (oczywiście czółenka i bluza nie razem ;p). Ale widzę, że muszę nabyć dwie bo do bluzy typowo sportowa, a czółenka na sportowo odpadają ;) Natomiast mój wypad do Arkadii nie wniósł nic nowego, sportowe torby jak na złość wszystkie muszą albo być czarne albo mieć ogromne napisy PUMA :| Może Fashion House coś tu pomoże... Przyznam, że jakiś czas temu w ogóle nie patrzyłam co z czym, szłam na zakupy, kupowałam co mi się podobało a potem to wisiało w szafie bo nie było z czym tego ubrać, potem znów zakupy, wow!, no i wisielec w szafie. Jak zaczęłam podczytywać Kafe to zdałam sobie sprawę, że muszę jakoś podopasowywać rzeczy. Zrobiłam sobie day-off gdzie kombinowałam z zestawami, dodatkami, część rzeczy odrzuciłam bo okazało się, że wyglądam fatalnie. Przez to wiem, np. czego mi brakuje, co by mi się przydało i od razu jakoś lepiej się wczoraj czułam, mimo że nic nie znalazłam, to już wiedziałam czego szukam. Teraz jak otworze szafe to juz wiem ze to z tym a z tym nie, bo zestawiłam chyba wszystko z wszystkim co mam ;) i o ile krócej zajmuje mi wybranie stroju! :) nibys --> mam pytanko, bo ja też noszę kontakty... Jakiej firmy nosisz te z filtrem? Nie wiesz czy każde mają filtr czy tylko wybrane? Bo porzadne okulary z filtrem u optyka jakos mi nie pasuja - nie wygladam w nich dobrze. a znow te z sieciowek wygladaja lepiej. Z góry dzięki za odpowiedz (sorry za taka rozpiske) i milego dnia zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dzisiaj :) przyznam ze sprawdziłam te torebki do bluzy i macie rację. Chciałam pół-elegancką czerwoną raz żeby pasowała do siwej bluzy a dwa do czerwonych czółenek z Quazi (oczywiście czółenka i bluza nie razem ;p). Ale widzę, że muszę nabyć dwie bo do bluzy typowo sportowa, a czółenka na sportowo odpadają ;) Natomiast mój wypad do Arkadii nie wniósł nic nowego, sportowe torby jak na złość wszystkie muszą albo być czarne albo mieć ogromne napisy PUMA :| Może Fashion House coś tu pomoże... Przyznam, że jakiś czas temu w ogóle nie patrzyłam co z czym, szłam na zakupy, kupowałam co mi się podobało a potem to wisiało w szafie bo nie było z czym tego ubrać, potem znów zakupy, wow!, no i wisielec w szafie. Jak zaczęłam podczytywać Kafe to zdałam sobie sprawę, że muszę jakoś podopasowywać rzeczy. Zrobiłam sobie day-off gdzie kombinowałam z zestawami, dodatkami, część rzeczy odrzuciłam bo okazało się, że wyglądam fatalnie. Przez to wiem, np. czego mi brakuje, co by mi się przydało i od razu jakoś lepiej się wczoraj czułam, mimo że nic nie znalazłam, to już wiedziałam czego szukam. Teraz jak otworze szafe to juz wiem ze to z tym a z tym nie, bo zestawiłam chyba wszystko z wszystkim co mam ;) i o ile krócej zajmuje mi wybranie stroju! :) nibys --> mam pytanko, bo ja też noszę kontakty... Jakiej firmy nosisz te z filtrem? Nie wiesz czy każde mają filtr czy tylko wybrane? Bo porzadne okulary z filtrem u optyka jakos mi nie pasuja - nie wygladam w nich dobrze. a znow te z sieciowek wygladaja lepiej. Z góry dzięki za odpowiedz (sorry za taka rozpiske) i milego dnia zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dzisiaj :) przyznam ze sprawdziłam te torebki do bluzy i macie rację. Chciałam pół-elegancką czerwoną raz żeby pasowała do siwej bluzy a dwa do czerwonych czółenek z Quazi (oczywiście czółenka i bluza nie razem ;p). Ale widzę, że muszę nabyć dwie bo do bluzy typowo sportowa, a czółenka na sportowo odpadają ;) Natomiast mój wypad do Arkadii nie wniósł nic nowego, sportowe torby jak na złość wszystkie muszą albo być czarne albo mieć ogromne napisy PUMA :| Może Fashion House coś tu pomoże... Przyznam, że jakiś czas temu w ogóle nie patrzyłam co z czym, szłam na zakupy, kupowałam co mi się podobało a potem to wisiało w szafie bo nie było z czym tego ubrać, potem znów zakupy, wow!, no i wisielec w szafie. Jak zaczęłam podczytywać Kafe to zdałam sobie sprawę, że muszę jakoś podopasowywać rzeczy. Zrobiłam sobie day-off gdzie kombinowałam z zestawami, dodatkami, część rzeczy odrzuciłam bo okazało się, że wyglądam fatalnie. Przez to wiem, np. czego mi brakuje, co by mi się przydało i od razu jakoś lepiej się wczoraj czułam, mimo że nic nie znalazłam, to już wiedziałam czego szukam. Teraz jak otworze szafe to juz wiem ze to z tym a z tym nie, bo zestawiłam chyba wszystko z wszystkim co mam ;) i o ile krócej zajmuje mi wybranie stroju! :) nibys --> mam pytanko, bo ja też noszę kontakty... Jakiej firmy nosisz te z filtrem? Nie wiesz czy każde mają filtr czy tylko wybrane? Bo porzadne okulary z filtrem u optyka jakos mi nie pasuja - nie wygladam w nich dobrze. a znow te z sieciowek wygladaja lepiej. Z góry dzięki za odpowiedz (sorry za taka rozpiske) i milego dnia zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
lejdi- maila dostalam. odpisze pozniej. jutro nadam przesylke. pozdrawiam wszystkich- busy dzisiaj;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu 93
Leidi mnie też ta bluzeczka zauroczyła mam taka sama ale kupiłam drożej :) 69 zł + dycha przesylka ..bardzo fajna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×