Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

https://shop.sportsgirl.com.au/index.html Co myslicie o tych butach?Bardzo mi sie podobaja-nie maja zbyt wysokiego obcasu,podobaja mi sie te male cwieki i kurcze,nigdy takich nie mialam,a przydaloby sie miec jakies fajne butki do dzinsow czy cuuuuus;) Kurcze,cos mi w tym miesiacu latwo wydawanie pieniedzy przychodzi:O Wiem jednak to,ze bede miec te rzeczy przez nastepne 20 lat i beda wygladaly,jakby nigdy nie byly noszone;),no i przy kolejnym dziecku nie bede miec az tylu okazji do robienia zakupow...a moze ja sie tylko bezczelnie sama przed soba tlumacze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i link nie dziala tak,jak powinien😡 Jak wejdziecie na linka,to wejdzcie na shoes->boots i te,ktore mi sie podobaja sa czarne,nacwiekowane,na grubszym obcasie,do kostki. Moze ktoras z Was miala okazje nosic buty tej firmy?z tego,co sie orientuje,jest w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
oj butki nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista-ja tez obstawialabym za ta czarno-biala,bo zawsze mozna do tego dobrac kolorowe dodatki:) Zreszta sama jestem zwolenniczka raczej stonowanych kolorow,ktore mozna wlasnie ozywic dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> właśnie dla tego nie byłam zadowolona z poszukiwań bo wszystko co znalazłam na jedno kopyto. ja mam mały biust a te same obawy. ty boisz się że wyskoczy przez duży rozmiar a ja że sunie się przez zbyt mały:P zawsze wszytko przyszywam lub przyklejam taśma do odzieży. naprawdę cudowny wynalazek:P nawet lepiej że miałam się czym zając bo obecnie wpieprzam nutelle sama prosto z opakowania...:P dramat z tym moim humorem. myślę ze ta czarno biała jest w porządku za tą cenę na co dzień w sam raz. mam kilka ciuchów vili trochę kolory się spierają ale poza tym nie mam zarzutu do jakości ich ciuchów. kotek birmanski-> na allegro są identyczne tańsze tylko nie kojarzę firmy wydaje mi się ze z zary. zaraz poszukam (jedna łyżeczka nuteli mniej:P) nie kojarzę tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Frufru-cholera,jak Ty to robisz,ze potrafisz chodzic w taaaaaaakich obcasach?Ja pewnie wyrznelabym po kilku krokach albo chodzila,jak kot po goracej blasze.Heh,gdybym umiala w takich chodzic,tez bym kupila,bo sa bardzo seksowne" no nie wiem jak to robie. chodze po prostu. podobno niektórzy tak maja :) ale za to nie umiem chodzić w płaskich butach. nawet w sportowych źle mi sie chodzi... :) "Chyba mamy podobny gust,bo podobaja mi sie te zestawienie kolorystyczne,o ktorych napisalas-do czegos stonowanego jakis mocny akcent Sama lubie sie tak ubierac." to Ty pisałas o glanach? jak tak to mamy BARDZO podobny gust ;) "frufru- buty lepsze niz od tego na L hehe ciekawa jestem, z czym je polaczysz. chcialabym jakis zestaw zobaczyc." zdjec nie bedzie, bo nie lubi swoich zdjec ;) ale moge opisac. dwa zestawy juz były: - buty, czarne kryjace rajstopy, czarna kloszowana spódnica, czarna gladka bluzka z długim rękawem, kobaltowa kamizelka z dużym golfem troche typu carmen, czerwona torebka worek; - buty, granatowe dzinsy, biała bluzka ze stójka, czerwony gladki sweterek z dekoltem w szpic, czarny duży kuferek; moze nic zaskakującego, ale póki buty tchną świeżością nie chcę od nich odwracac uwagi ;) ide do szafy wybrac cos na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys co to za taśma? muszę koniecznie wypróbować w pasmanterii się kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kotek - stevie ankle boot?? Wydaje mi sie czy one sa zamszowe?? Przyznam ze tylko zerknelam, nie czytalam opisu :) Podobaja mi sie ale mimo wszystko ja bym ich nie kupila, troche za "ciezkie" na mnie, nie wiem jak to ujac. I jezeli sa zamszowe to tym bardziej, mam jedne czarne i czyszczenie to dla mnie masakra, te szczoteczki do zamszu nie pomagaja :/ A mam pytanie :) Mieszkasz w Australii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze patrzcie jakie buty znalazłam z f&f http://moda.allegro.pl/item967356607_botki_f_f_jak_zara_dzety_czarne_super_nr38.html#gallery f&f to marka tesco tak? jestem w szoku że coś takiego udało się im wyprodukować. kotek birmanski-> szukam ale na razie nie mogę ich znaleźć ale na pewno znajdę:P kosztowały 100 zł więc przebicie cenowe duże:P kwiecista sukienka-> ja kupiłam na allegro. widziałam w cubusie tylko pociętą na paski. nie wiem czy są w pasmanteriach. ogólnie przyklejam nie tylko rzeczy bez ramiączek ale także cokolwiek co może się zsunąć czy podchodzić. najlepiej jest przykleić do bielizny bo na skórę jest średnio przyjemnie i trzeba uważać żeby nie naciągnąć skóry bo wtedy ciągnie. oczywiście cudów nie ma i jeśli pociągniesz mocniej odkleja się. raz trafiłam też na taką która nie trzymała się a dziwne bo kupiłam identyczną jak zawsze. Zapytam się ja-> ja mam wiele zamszowych i czyści się bardzo łatwo. ja nie czyszczę szczoteczką. biorę mokra szmatkę i przecieram żeby usunąć brud. a później pasta w sprayu. w bacie kosztuje coś koło 20 zł. ale jedno opakowanie starcza mi na jeden sezon. do czarnych ma czarny kolor więc farbuje buty. trzeba robić to na balkonie lub podkładając gazety. dzięki temu zamsz wygląda jak nowy. wytarcia i zadarcia stają się mało widoczne. polecam super sprawa. nawet jak do zamszu przylepią się farfocle to i tak się zafarbują że będą nie widoczne. szczoteczką trzeba się namęczyć a efekt marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff przeczytałam wszystko :) ale nie odniosę się do niczego bo sie pogubiłam i nie mam siły :P zapamiętałam tylko szarą ramoneske z h&m wklejoną przez nibys i szalenie mi się podoba :P czy jest teraz w kolekcji ? ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Nibys - dzieki za rade :) Bo ja normalnie macham i macham ta szczoteczka a efekt praktycznie zaden. Szukalam moich torebek na necie ale juz chyba nie ma tej kolekcji nigdzie a na allegro nie znalazlam niestety takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
tak f&f to marka tesco - tez jestem w szoku. Tak w ogole musze powiedziec ze kupilam wlasnie z f&f z rok temu albo i wiecej przypadkiem jak bylam w tesco bolerko i 2 pary majtek - strasznie mi sie spodobaly i trzymaja sie do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z f&f mam 2 koszulki nocne i taki puchaty (chyba pluszowy) taki milusi szlafrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski-> wiedziałam że to zara:P http://moda.allegro.pl/item901327877_swatch4_zara_rewelacyjne_botki_hit_nowe41.html lejdi-> sama się zastanawiam czy to obecna kolekcja i ile kosztuje w sklepie. wdaje mi się że to obecna bo inne kurtki tego sprzedawcy są w sklepie online h&mu ale tej niestety nie ma. w gazetce ani na stronie nie znalazłam. musimy się wybrać na rekonesans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja-> mi babka w bata poradziła. polecam:) muszę skoczyć do tesco zobaczyć ile kosztują i jak wyglądają na żywo. jak będą tanie to kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
mi się średnio podoba za poważna jak dla mnie :) klasyczne princeski bardziej mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam-tak,mieszkam w kangurowie.Tak,stevie ankle boot:) Co do samych butow,to podoba mi sie ten styl.Lepiej by bylo,gdyby byly z normalnej skory (czyszczenie),ale w sumie bardzo lubie zamsz,wiec czemu nie...:P frufru-nosilam kiedys glany,jak jeszcze mocno siedzialam w metalowo-gotyckim stylu:P teraz nosze od czasu do czasu martensy,bo glany wydaja mi sie za ciezkie i jakos tak nie bardzo odpowiednie do mojego wieku;) Metalu oczywiscie slucham nadal:P nibys-nie za bardzo podoba mi sie obcas w tych pierwszych butach-troche za cienki.Zary u nas jeszcze nie ma😠.Zamsz lubie,bo jego tekstura poglebia kolor-zwlaszcza moj ukochany czarny:) Te drugie buty sa fajne i cena tez fajna,ale jak dla mnie zakupy na all odpadaja,bo sama cena za przesylke zwalilaby mnie z nog-gdybym chciala te buty miec szybciej,tzn.w ciagu okolo 2 tygodni,a poczta morska paczki ida wieki-do 3 miesiecy,czasem troszeczke dluzej.Poza tym lubie najpierw poprzymierzac,poogladac,pochodzic kolo butow,ktore mi sie podobaja. Poszukam czegos podobnego innych marek.Chcialam tylko wiedziec,co myslicie o tym stylu. Jeszcze raz dla tych,ktore nie moga odnalezc butow:trza kliknac na link,potem wejsc na shoes->boots->stevie ankle boots:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam sie ja- kurde fason nie glupi ale kolor nie bardzo- jakas taka staro ciotkowa mi sie wydaje :P:P nibys- musimy koniecznie ;d;d;d ale boje sie z cos kupie a juznie moge wydac kasy :P uwielbiam sklepy w bonarce bo wiekszosc jest duza, nie ma tloku do przymierzalni i ubrania nie walaja sie po podlodze :) a i ten h&mowy wystroj ala "wchodze do szafy" jest boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam-podoba mi sie gora tej sukienki,dol mnie,bo kroj tulipana wg mnie troche deformuje sylwetke.Bylaby calkiem w porzadku,gdyby dol byl dopasowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja-> uwielbiam tą markę ale sukienka dla mnie fatalna. materiał, deseń, guziki, kołnierzyk fason wszystko na nie. lubię szmizjerki ale nie takie. chyba znalazłam własna interpretację kwiatowej mody: http://moda.allegro.pl/item957841469_atmosphere_sukienka_tunika_2_w_1_tulipan_kwiaty_36.html#gallery bez kolorów tak jak lubię ale kwiatki są :P teraz tylko muszę poczekać gdy na allegro znajdzie się ich więcej bo 80 zł jak dla mnie zbyt wygórowana cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
szczerze to mnie ta sukienka kusila juz kiedys, ozywilabym ja dodatkami, np czerwonymi bo faktycznie jest taka szarawa :D Aleee to taka hmm bombka i boje sie jak ja bede w niej wygladac, wolalabym przymierzyc bo zwykle bywa tak ze mi sie cos podoba na allegro albo nawet na wieszaku a jak przymierze to w ogole na mnie nie lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kotek - no wlasnie, taki tulipan, nie wiedzialam jak to nazwac :D Ech chyba mnie przekonalyscie i ja odpuszczam, w ogole mam plan sie na zywo wybrac do sklepu bo dawno nie bylam w jakiejs galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ta sukienka kojarzy sie z taka panienka z dobrej angielskiej zenskiej szkoly ktora ma wlosy upiete w kok i okulary :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
nibys - ulalala jaka mini :) Na wieczorne wyjscie super ale ja sie publicznie nie pokaze nigdy w zyciu w takiej krotkiej, wstydze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Lejdi - mam okulary :D Koka tez sobie moge upiac, a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi->ja też już nie mogę w tym miesiącu wydawać pieniędzy. jak tylko się przekonasz ile kosztuje i jak wygląda na żywo daj znać:) wystrój h&m w bonarce jest świetny:) pierwszy h&m gdzie nie jest nawrzucane jedno na drugie tylko poukładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe zapytam sie ja- no tak mi sie skojarzylo :P:P:P nibys- oki:) ktore dotrze tam pierwsza to melduje na kafe co widziala i za ile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam że wielu moich kumpli mówi że kręcą ich właśnie takie kobiety w okularach, koku, ołówkowej spódnicy (nie wiedzą ze to się tak nazywa z opisu wywnioskowałam). :P wiec może powinnyśmy się przerzucić właśnie na ten styl. tylko im chyba kojarzy się z "mów do mnie brzydko bij mnie jeszcze":P:P Zapytam się ja-> mam w sumie tylko 2 mini więc idealnie by wpasowała się w braki w mojej szafie:P na gołe nogi to jest mini ale zawsze można ubrać leginsy:) musze zapytać mi mała ile kosztują w primarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×