Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

nibys-tiaaa,niech jeszcze taka kobieta z kokiem i w okularach powie do jednego z drugim,ze byl niegrzecznym chlopcem,strzeli go linijka po tylku,a potem zedrze z siebie "grzeczne" ciuchy,zeby okazalo sie,ze pod spodem ma seksowna bielizne i smierc przez utoniecie we wlasnej slinie gwarantowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-wynalazlam podobne buty do tych,ktore wkleilas (chodzi mi o czarne,zamszowe) i to nawet 2 pary-jedne z "kolnierzykiem",drugie bez.Musze pojechac do sklepu i je obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski-> dokładnie:P czytałam jakimś piśmie o pseudo naukowych badaniach na ten temat ze wynikają one z fascynacji nauczycielkami w dzieciństwie czy coś takiego:P ogólnie typowo freudowskie tłumaczenie. w stylu to jak robiłesz siusiu determinuje jak uprawiasz seks:P chodzi ci o te zamszowe z ćwiekami co pokazywałaś linka i na allegro były z zary? bo już się gubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kołnierzykiem to te? http://moda.allegro.pl/item968247458_zara_czarne_botki_zamszowe_polbuty_kozaczki_36.html#gallery służą mi już 2 rok jedyne co się stało to zamsz odkleił się na obcasach i muszę kupić jakiś klej:P poza tym wyglądają jak nowe. jedyne co im mogę zarzucić to że po 4 godzinach ostrego imprezowania i tańczenia bolą nogi ale to jak już naprawdę długo w nich chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze,te,ktore dalas w poscie z 2:07 faktycznie wygladaja jak te ze Sportsgirl. Tak,te z kolnierzykiem to te z Twojego ostatniego posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,kobity-polazlam do sportsgirl obczaic te zamszowe buty.Okazalo sie,ze wcale nie sa takie rewelacyjne,jak na zdjeciu i obcas byl wyzszy,niz mi sie wydawalo.Pochodzilam troche po sklepach z butami i kupilam te: http://www.sandler.com.au/shoes/Casual_Scout.aspx?productColourID=1124 Znowu mialam szczescie,bo byla promocja i zaplacilam 30% mniej:)Zastanawialam sie nad takimi z kolnierzykiem,jak z linku nibys,tylko ze z normalnej,czarnej,lakierowanej skory,ale te "moje" wydaly mi sie ciekawsze.Kurde,nie bylam nigdy specjalnie przekonana do ankle boots,ale jak je przymierzylam,to okazalo sie,ze noga nawet ladnie w nich wyglada:P Teraz powiedzcie mi,z czym je zestawiac,oprocz spodni i legginsow,bo jestem zielona w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
kotek - fajne butki :) chcę jeszcze sobie kupić jakąś princeskę żeby mieć coś bardziej eleganckiego myślę nad tą http://moda.allegro.pl/item963278685_vila_%5E_jackie_dress_olowkowa_pasek_kieszonki_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista-podobaja mi sie obydwie princeski.Ta druga ma ciekawszy kroj,ale kolor wybralabym tej pierwszej. Co do botow,to przeszlo mi przez mysl,czy by czasami nie wymienic tych,ktore kupilam na te z kolnierzykiem,ale doszlam do wniosku,ze wole te "swoje":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kotek - sandler to moze jill sandler, ta niemiecka projektantka?? Bo mi sie sandler tylko z tym kojarzy no i kocham jej perfumy :D co do butkow to te z cwiekami bardziej mi sie podobaja :) Ja juz wczoraj poszlam spac, do pracy trzeba bylo wstac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
w tej drugiej princesce podoba mi się właśnie ten wzór ta kratka a właśnie fason tej pierwsze no i klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
mam pytanie do anxi czy ta twoja sukienka z h&m rozciąga się? chodzi o tą czarną w kwiaty. znalazłam ją na allegro w rozmiarze 38 i z podanych tam wymiarów wynika że w biodrach będzie dobra na mnie ale w biuście właśnie nie wiem jeśli jest z elastycznego materiału to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka jest wykonana z bardzo elastycznej bawelny. Dosc dobrej gautnkowo jak na H&M i cene (59zł) przystało. Jest gruba, nie szmatława jak to ostatnio w H&M. Dlatego warto wziać mniejszą. Będzie lepiej przylegałą do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
dzięki już kupiłam :) niestety na allegro jest droższa 79,90 + 8 zł przesyłka no ale strasznie mi się podoba więc nie mam wyjścia. Dziewczyny poradźcie którą princeskę kupić? jeszcze tylko ten jeden zakup i kończę sukienkowe zakupy :) na jakiś czas oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest, jak juz w sklepie nie zdarzy sie kupic. Ale mysle, ze nie rozczarujesz sie i ze cena nie bedie az tak wygorowana. Ja pewnie dalabym za nia w sklepie nawet 100 z; ;P Ale wtedy poprzestalabym na jednej a nie na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nie to że nie zdążyłam jej kupić tylko w mieście gdzie mieszkam nie ma h&m :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski-> niestety bezsenność:/ mi botki które kupiłaś pasują do męskiego stylu. kamizelka, klasyczne spodnie w kant, koszula itd. kwiecista sukienka->stanowczo gładka z vili. nieźle przebiją na allegro. nie spodziewałam się ze aż 20 zł za ciuch. prawdopodobnie kupione jeszcze taniej niż standardowe 59 zł. jak byś miała duże zakupy h&mowe to daj znać kupie ci i wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
dzięki nibys :) obkupiłam się na razie w ciuchy kupiłam tą kwiecistą, biało czarną, tą co ma anxi no i tą ołówkową vili, w orsayu kupiłam kurteczkę a i jeszcze trzy pary butów tak więc na razie mam szlaban na zakupy a jeszcze tylko chcę kupić bluzkę koszulową na krótki rękaw chyba tą http://www.allegro.pl/item965829229_diorella_koszula_bufki_zabot_paski_r_40_kos02a.html będzie pasowała do dżinsów i butów na obcasie open toe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka->do dżinsów jest idealna:) sama miałam ochotę na taką koszulę ale boje się tych "no name" z allegro. koszula musi mieć porządny materiał. mam w szafie, jedną kupioną w jakimś malutkim sklepie, po 1h noszenia jest cała wymięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru-styl westernowy nie podoba mi sie w ogle,wiec zostaja pozostale 2 warianty. Zapytam-ogladalam buty z cwiekami,ale we wszystkich sklepach nie znalazlam ani jednej pary na "normalnym" obcasie. Nie,ta firma nie ma nic wspolnego z Jill Sandler,oprocz zbieznosci nazwisk:) nibys-cholera,myslalam,ze do spodnicy tez beda ok:( Myslalam tez,ze bede mogla nosic je do legginsow. Teraz znowu bede sie zastanawiac,czy ich nie wymienic.Te z kolnierzykiem,o ktorych wczesniej pisalam: http://www.shoes.com/Shopping/productdetails.aspx?catalog_name=web&pg=5111596&p=EC1190631&CMP=OTC-Shopping&partnerid=Shopping&cpc=Shopping&=campaign=Naturalizer&category=W&cpckw=Naturalizer+Women%27s+Bates+Boots+%28Spiked+Plum+Leather%29 Myslalam jeszcze o butach ponad kostke,ale obawiam sie,ze przy moim lilipucim wzroscie bede wygladac prosiaczkowato.Heh,jak zwykle w przypadku moich spontanicznych zakupow zaluje,bo moglam sie z tym "przespac" i pewnie kupilabym inne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kotek - jak dla mnie to te ostatnie z kolnierzykiem sa o wiele lepsze od poprzednich ktore pokazywalas :) Jak masz opcje wymiany to ja bym wymienila ale mna sie nie sugeruj bo ja mam czasami dziwny gust :D A wzrost ok, tez tyle mam chociaz hmm niektorzy uwazaja ze buty do kostek skracaja sylwetke - ja tam nie wiem, mi sie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski-> ja swoich nie łącze z spódnicami i sukienkami. nie podoba mi się jak to wygląda. jakoś dziwnie, tak jakby czegoś brakowało. raz ubrałam inną parę (bo mam jeszcze jedne:P) do ołówkowej spódnicy i kryjących zakolanówek ale jakoś mnie to nie przekonało. widziałam że dziewczyny noszą takie buty do leginsów i sukienek i czasem mi się podoba. albo moje sukienek i spódnice nie zgrywają się z tymi butami albo mam spaczone spojrzenie na to. nie wiem ale w botkach za kostkę wydaje mi się że mam dłuższe nogi niż w tych do kostki. ja kocham wszelkie ćwieki na butach:) ale tylko w zarze widuje fajne buty z ćwiekami. czasem aldo jeszcze. ty liliput co ja mam powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×