Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, kt贸re uwielbiaj膮 mode

Polecane posty

frufru-> ceratowe :D:D dobre ja na opisy patrz臋 dopiero jak si臋 zdecyduje na zakup bo takie bzdury zazwyczaj sprzedaj膮cy 偶e nie chce mi si臋 czyta膰. nie mam zamiaru kupowa膰 u tej osoby bo znalaz艂am na necie ceny ich w deezee i s膮 ni偶sze o jakie艣 40 z艂. og贸lnie to w og贸le zastanawiam si臋 teraz czy kt贸rekolwiek kupi膰 przez to deezee bo oczyta艂am si臋 tyle fatalnych opinii o tym sklepie na necie wi臋c nie wiem czy ryzykowa膰. coraz bardziej sk艂aniam si臋 do r贸偶owych/czerwonych:P(wasza zas艂uga:P) nie wiem dlaczego ludzie opisuj膮c towar na allegro nie b臋d膮 bardziej szczeg贸艂owi. tylko w opisach jest super modna, ol艣niewaj膮ca itp.lub ostatni hit modowy kt贸rego zazwyczaj nie przypominaj膮. tak jak ty napisa艂a艣 gladiatorki p贸l roku temu co drugie sanda艂y by艂y tak opisane. w interesie samych sprzedaj膮cych by艂o by poda膰 mark臋, kolor, materia艂, fason i rozmiar w tytule aukcji. cz臋sto szukam konkretnego ciucha np. ostatnio chcia艂am znale藕膰 moherowy sweterek z szerokim golfem lub dekoltem 艂贸dka. oczywi艣cie po wpisaniu tego tak w allegro nic nie znajd臋 tylko szukaj膮c po konkretnych firmach kt贸re wiem 偶e w swojej ofercie mia艂y co艣 takiego. a jak wpiszesz modna to miliardy wynik贸w. kotek birmanski-> ja mam 艣wira na punkcie szalonych but贸w. i ju偶 nauczy艂am si臋 na kaf臋 艂adnie nazywa膰 je "oryginalnymi" jak mnie pojechano kilkakrotnie. Dlatego na mnie nie patrz pod k膮tem but贸w ja bym najch臋tniej nosi艂a jak najbardziej nienormalne. nawet pancerniaki Mcqueen wydaj膮 mi si臋 ciekawe. nie wiem czy je kojarzycie? http://j.luxlux.pl/l1549/c820ea8b002b82bd4b4cecf8/224317.jpg Poza butami ja uwielbiam prostot臋 i nie trafie kolor贸w w ciuchach. mam w艂a艣nie otwart膮 szaf臋 w pokoju (efekt rannego po艣piechu) i widz臋 偶e nie mam w niej ani jednego intensywnego koloru. to s膮 2 najbardziej intensywne kolory w mojej szafie to 艣liwkowy co艣 takiego: http://images34.fotosik.pl/9/bf3858e78efe1c3e.jpg i taki szmaragd: http://www.stylistka.pl/img/artykul/2500/jesien-zima-2009-2010-szmaragdowa-melancholia_23351_2.jpg poza tym same naturalne kolory: be偶e, szaro艣ci, czer艅, granaty. 偶adnych falbanek, wzork贸w (jedynie paski), kwiatk贸w, kokardek, b艂yszcz膮cych bajer贸w. wszytko jet jak najbardziej minimalistyczne w formie. (no mo偶e par臋 wyj膮tk贸w si臋 znajdzie :P). kocham proste ciuchy:) z but贸w najbardziej podobaj膮 mi si臋 lakierki. pierwsze s膮 艂adne ale postawi艂a bym na 2. podoba mi si臋 nie regularne wyko艅czeni u g贸ry(?) nie wiem jak to inaczej okre艣li膰. chodzi mi o to 偶e na pi臋cie s膮 wy偶ej i wci臋cie do szpica jak noga chodzi do obcasa. nie wiem czy mnie zrozumia艂a艣. frufru-> no niekt贸re na li艣cie wiki s膮 dziwnie zdefiniowane:P lejdi -> pasuje mi morski do br膮zowego. dla mnie to takie delikatne po艂膮czenie. mi ma艂a -> w艂a艣nie z rurkami wygl膮daj膮 cudnie, z szwedami te偶 ale do sp贸dnic czy sukienek mi nie graj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 edssu 93
Czy wy laski szalejecie na punkcie sukienek tulipanow ?moim zdaniem sa boskie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki nibys :) chyba zaryzykuje :) podobaj膮 mi si臋 sp贸dnice- tulipany ale na wieszaku lub na kim艣, ja wygl膮dam w nich jakbym mia艂a wielk膮 dupe i biodra- chocia偶 mam obie te rzeczy malutkie hm... nie wiem czemu tak jst chyba kwestia og贸lych proporcji i budowy cia艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
edssu 93-> 艣rednio. jako艣 nie przekona艂y mnie jedynie w wersji dzianinowej zastanawiam si臋 nad zakupem o takiej: http://www.allegro.pl/item964635257_vila_sukienka_niebieska_dopasowana_s.html Lejdi -> a to dziwne ale czasem tak bywa. og贸lnie tulipany to do艣膰 bezpieczny kr贸j nawet jak kto艣 ma za du偶o w ty艂ku lub w brzuchu to zamaskuj膮 co trzeba:P tylko nie koniecznie dla niskich trzeba zawsze ubra膰 obcasy:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lejdi-> gdzie艣 w jakim艣 topiku na kaf臋 czyta艂am niezbyt dobr膮 opinie o tych torebkach. z wygl膮du s膮 urocze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czyta艂am na tym samym :P co艣, 偶e trzeba do niej napcha膰 rzeczy ale to chyba nie problem :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lejdi -> 偶aden:P jak mam ma艂膮 torebk臋 to tak napakowan膮 偶e nie mog臋 jej zapi膮膰:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hm tylko napisali ze jest cienka i malo wytrzymala hmmm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 te worki z atmosphere
Ja o nich pisa艂am. Sa urocze ale byle jakie. Ten pokazany wz贸r jest w promocji i kosztuje ca艂ego funta. Sa bez podszewki, cieniutkie wobec tego na pusto wygl膮daj膮 jak kawa艂ek szmatki. Nie napchasz tam niczego ci臋偶kiego bo s膮 takiej sobie jako艣ci a sztucznie wypycha膰 szalami to pomys艂 艣redni. Mam takie dwa bo bezpo艣rednio w atmosphere kupi膰 generalnie si臋 op艂aca.Za cen臋 z allegro raczej bym nie kupi艂a. Czasem porz膮dniejsze s膮 gratis w gazetach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 te worki z atmosphere
Kwiecista, te torby to ju偶 zupe艂nie co innego wi臋c nie ma sensu sugerowa膰 si臋 podobnym wzornictwem i t膮 sam膮 firm膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kwiecista sukienka
nie no te worki s膮 z materia艂u a te torby z jakiego艣 tworzywa ale ca艂kiem fajnie na 偶ywo wygl膮daj膮, chcia艂am tylko pokaza膰 jak膮 ja sobie kupi艂am :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mogliby na w pl primarka otworzy膰:P by艂a bym cz臋st膮 bywalczyni膮 bo czasem jak co艣 jest super modne to chcia艂abym mie膰. tylko do jakie艣 jednej kompozycji a niezbyt op艂aca si臋 inwestowa膰 pieni膮dze w co艣 co rzadko b臋d臋 nosi膰 i przele偶y w szafie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kwiecista sukienka
no przyda艂by si臋 primark na miejscu :) ale ty nibys i tak nie masz co narzeka膰 ja to nawet h&m nie mam :( tylko orsay i reserved ale ciuchy w tych sklepach kompletnie mi nie pasuj膮 czasem tylko w orsayu co艣 znajd臋 ale to naprawd臋 sporadycznie. Moich facet贸w za to ubieram g艂贸wnie w reserved szczeg贸lnie dzieci :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nibys-kojarze te mcqueenowskie kopyta i jak dla mnie to sa po prostu przesadzone do noszenia na codzien.Na pokaz,jako ciekawostka,owszem,ale do noszenia-zdecydowanie nie.Jechania po kims tylko za to,ze ma inny gust,nie rozumiem.Przeciez wystarczy tylko powiedziec "nie w moim guscie/nie podobami sie" i tyle. Co do opisow na all,to wydaje mi sie,ze do wiekszosci ludzie bardziej trafia "olsniewajacy",niz konkretny opis:D,i tak 99% ciuchow na allegro jest "olsniewajaca i supermodna",bez wdawania sie w zbedne szczegoly;) Ja,oprocz ulubionej czerni,mam w szafie ciuchy w bardziej intensywnych kolorach-znajdzie sie kilka czerwonych,intensywnie sliwkowych,niebieskich,a nawet kilka zoltych bluzek.Bez wzorow (no ok,mam kilka wzorzystych rzeczy,ale niekontrastowe,stonowane i delikatne).Buty lubie takie,zeby do wszystkiego-lub prawie wszystkiego-pasowaly:) Stroj urozmaicam kolczykami,szalikami,torebkami.W bezach wygladam okropnie nudno,wiec ich nie nosze. lejdi-Hmm,jesli ten morski jest taki ciemniejszy,to ciemny braz bedzie ok z tym,ze ja wybralabym w zimniejszym odcieniu-gorzka czekolade.Oprocz tego zestawilabym morski z czarnym,grafitowym i ciemna sliwka jako wariant bardziej szalony. edssu-nie jestem wielka fanka spodnic i sukienek tulipanowych-mam wrazenie,ze deformuja sylwetke. nibys-kolor sukienki piekny,kroj-nie bardzo,ale ja za tulipanami nie przepadam:P Wlasnie przyszla moja urodzinowa torebka,ktora wybral maz.Jest piekna-z mieciutkiej skorki,porzadna,kolor jest super.Wyglada 100 razy lepiej,niz na zdjeciach:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> narzekanie choroba narodowa polak贸w na co艣 musz臋:P brakuje mi kilku sklep贸w na miejscu bo jestem ich wielk膮 fank膮:P Masz reserved i orsay to i tak fajnie. Tam gdzie mieszkaj膮 moi rodzice (wi臋c ja mieszka艂am do 18) nawet tego nie ma wszystkie zakupy robi艂am wyjazdowo:P tak jak pisa艂am jak co艣 wybierzesz na allegro z h&m daj zna膰 a kupie ci i wy艣le bo te allegrowe mar偶e... kotek birmanski -> patrz膮c na moje buty to nie mam 偶adnych klasycznych ani co najwy偶ej normalne. albo kolor albo materia艂 albo obcas co艣 zawsze jest "dziwnego". tych mcqueena te偶 nie odwa偶y艂a bym si臋 za艂o偶y膰 ale tylko dlatego 偶e musz臋 jednak chodzi膰 w nich a nie tylko wygl膮da膰:P ty urozmaicasz bi偶uteri膮 ja butami:P z艂oty te偶 uwielbiam gdzie艣 zagubi艂 si臋 w tych kremowych i be偶ach:P kupi艂am malinow膮 bluzk臋 w艂a艣nie mam zamiar j膮 sprzeda膰 na allegro bo nie za艂o偶y艂am ani razu. oduczy艂am si臋 kupowa膰 kolory bo ich nie nosze jedynie jak膮艣 bokserk臋 i to do biegania lub 膰wicze艅. mimo 偶e czasem bior臋 co艣 w intensywnym kolorze mierze i podoba mi si臋 nie kupuje bo zn贸w b臋dzie le偶e膰. akurat sukienk臋 rozwa偶am bia艂膮 tylko ta znalaz艂am na szybko. og贸lnie to tylko by艂a taka prezentacja jak膮 w tulipanie bym kupi艂a je艣li ju偶 mai艂a bym kupi膰 bo jako艣 szczeg贸lnie mi si臋 nie podobaj膮. mi ma艂a -. to lejdi wkleja艂a torebk臋 ja sobie tylko pozwoli艂am na tak膮 dygresje o tym 偶e kupi艂a bym kwiecist膮 bo uwa偶am 偶e s膮 urocz臋 tylko w moim przypadku to b臋dzie zakup na jeden raz wi臋c bez sensu. ale mam pytanie ile kosztuj膮 ta sukienka: http://www.allegro.pl/item969612810_atmosphere_floral_38_m.html#gallery bo chce wiedzie膰 ile mam zap艂aci膰 na allegro za ni膮:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mi ma艂a- to ja pisa艂am :) naprawd臋 mog艂aby艣?? mam nadziej臋, 偶e b臋dziesz jutro na kafe i si臋 dogadamy :) podam Ci wtedy maila, 偶eby nie na forum :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
teraz m贸j mail powinien pojawi膰 si臋 w stopce :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no dobra nie ma go w stopce ale mi mala kliknij na moj profil to go zobaczysz :) buzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mi ma艂a-> dzi臋ki:) ja te偶 szukam kapy a raczej narzuty bo mam 艂贸偶ko kt贸rego 艣cielenie jest tak upierdliwe (sory za wyra偶enie ale inaczej tego si臋 nie da opisa膰) na razie mam kocyk ale troch臋 ponuro to wygl膮da dobranoc:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewczyny, szukam czerwonej torebki, najlepiej nie 艣wiec膮cej si臋, bez 偶adnych ci臋偶kich zdobie艅, jak膮艣 prost膮, i do sweterka i te偶 do bluzy z kapturem, ale nie za 9,99zl z Allegro. mo偶e by膰 w klimacie sportowym, ale wiecie, bez bij膮cego po oczach napisu PUMA! ;) szukalam jakichs zdjec w necie ale same eleganckie sie pojawiaja. no, moze cos w stylu: http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=20&viewAllFlag=false&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=178019&parent_category_rn=155569&productId=1607940&langId=-1 http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=20&viewAllFlag=false&catalogId=19551&storeId=12556&categoryId=169015&parent_category_rn=130031&productId=1626902&langId=-1 ale najchetniej na pasku bez tych krotkich uszu. koniecznie czerwie艅 i tak do 150z艂 (wiec Prada odpada ;p ). Jakby艣cie widzia艂y co艣 w tym stylu to b臋d臋 wdzi臋czna za info. widz臋, 偶e lubicie mod臋 wi臋c mo偶e 艂atwiej Wam b臋dzie na co艣 wpa艣膰. ja te偶 jeszcze poszukam w Z艂otych, mo偶e na co艣 trafie. i moje drugie pytanie... czy wg Was okulary np. z Promoda czy Springfielda sa lepsze jako艣ciowo ni偶 takie z H&M czy Orsay? Czy to jest wszystko jeden sort made in CHina i chodzi tu tylko o nazwe firmy? Bo chcialam jakies sunglasy, ale takie lepsiejsze, nie za 15z艂 (Orsay) ale te偶 nie za 1400z艂 (nowa kolekcja Vision). Czy do 200z艂 kupie dobre okulary, kt贸re nie zepsuj膮 mi wzroku? No i 偶eby to nie by艂y takie sportowe okulary, tylko takie muchowate ;) Z g贸ry dzi臋ki za odpowiedzi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kwiecista sukienka
torebka do bluzy z kapturem? kompletnie mi to nie pasuje, do bluzy to jak co艣 to jaki艣 plecaczek ale nie torebka no chyba 偶e taka typowo sportowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chcia艂am ci poleci膰 torebki H&m, wesz艂am na neta i oto znalaz艂am... http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,5124955,Torebki_H_M.html jak znajde to u nas to kupie chyba obie. a kuferek obowiazkowo :D a dla Ciebie: http://www.sportmaxx.pl/product-pol-451-TOREBKA-DAMSKA-NIKE-NA-RAMIE-mod-BA2014.html http://www.lajn.pl/Torebki,k191/Torebka-Billabong-Island-Satchell--true-red-,p1924.html http://www.twojetorebki.pl/product_info.php?products_id=321 w razie czego wiadomo - skopiowac adres, usun膮c spacj臋. moze byc kt贸ras? :) mi sie najbardziej podoba ta Billabong, ale trzeba z ni膮 uwaza膰 偶eby nie przes艂odzi膰. pierwsza jest ewidentnie sportowo-casualowa w stylu. okulary - ci臋偶ko powiedziec. w okularach najwazniejsze jest 偶eby mia艂y warstw臋 filtruj膮c膮. a pewno艣c tego mamy w艂a艣ciwie tylko kupuj膮c w salonach optycznych. ale z pewno艣ci膮 mo偶na znale藕c inne ni偶 te za 1400 :D a osobi艣cie to okulary kupuje takie jakie mi sie spodobaja. bywa 偶e i od "chi艅czyk贸w" :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mi mala z pracy
fanatyczka - polecam okulary Bijou Brigitte. Ostatnio kupilam na promocji w Polsce za...50 zl. bardzo porzadne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w tym linku z billabongi sa dwie spacje nawet do usuni臋cia :D "kwiecista sukienka - torebka do bluzy z kapturem? kompletnie mi to nie pasuje, do bluzy to jak co艣 to jaki艣 plecaczek ale nie torebka no chyba 偶e taka typowo sportowa" popieram!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kwiecista sukienka
cz臋sto widuj臋 dziewczyny w艂a艣nie bluza z kapturem, "adidasy" i torebka :) nie b臋d臋 tego komentowa膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×