Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

ładna ta sukienka w paseczki powyżej. Daj znać jak się nosi, ja właśnie myślę o jakiejś sukience na wiosnę (choć będąc dziś na dworze stwierdzam że lato, lato ach to ty! :) ). Czekam na info czy krój i materiał wygodny, może się skuszę na takie paseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahahehe
Cześć dziewczyny mam do Was pytanie co do kryjących legginsów. Jak je nosicie? Tylko z tunikami zakrywającymi pupę, czy może też z jakimiś trochę krótszymi np. do połowy pupy? Kupiłam sobie niedawno takie ale jeans, całkowicie kryją... No i właśnie tu zaczynają się schody... Nie mam prawie wcale tunik, niedawno jedną z h&m kupiłam taką w paski, odcinaną w biuście(trochę teraz żałuję... bo potem właśnie spodobała mi się ta powyżej) nie wiem może kojarzycie tą co kupiłam -divided, no ale to jest zestaw typowo na lato... A więcej takich tunik za pupę nie mam, a jak chodzę po sklepach to niczego dla mnie nie mogę znaleźć... A mam kilka takich nietoperków do połowy pupy i nie wiem czy tak wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
wygodnie na pewno się ją nosi to jest taka bawełna jak t-shirt może nie jest jakiś rewelacyjny gatunek ale z pewnością ją będę nosić :) ja do legginsów noszę tylko tuniki zakrywające pupę :) ale niektóre dziewczyny fajnie wyglądają w legginsach do połowy pupy - warunek muszę być naprawdę super zgrabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
tzn tam miało być oczywiście że w legginsach i bluzeczkach sięgających po połowy pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Mi tez sie podoba ta z kokarda ale zastanawiam sie nad tym czy nie bedzie widac w wolnej przestrzeni kawalka stanika, tzn zapiecia. Jest jeszcze taka: http://allegro.pl/item963423856_01_wloska_tunika_bluzka_marynarski_styl_paski.html I bardzo mnie pociaga, idealnie by wygladala z moimi balerinkami granatowymi i czerwonymi na co dzien w drodze do pracy ale posiadam takze granatowe i czerwone na obcasie wiec hmmm. Torebki do niej tez mam :D Wszystko za by kupic, tzn jeszcze wymiarow nie sprawdzalam tylko nie wiem czy sie oplaca - 60 zl plus przesylka = 70, czy ten material w sumie nie wiadomo jakiej firmy jest tyle wart. Co myslicie? No i mam nieco wiecej wydatkow w tym miesiacu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edusiki
Zapytam ja sie > mam ten sam dylemat pomiędzy ta z kokardka a ta co pokazalas :) mysle ze stanika nie bd widac no chyba ze ktos nosi tak wysoko stanik a propo tak mi sie to nie podoba : ) moja kumpela prawie na ramionach ma zapiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edusiki
Zapytam ja sie > mam ten sam dylemat pomiędzy ta z kokardka a ta co pokazalas :) mysle ze stanika nie bd widac no chyba ze ktos nosi tak wysoko stanik a propo tak mi sie to nie podoba : ) moja kumpela prawie na ramionach ma zapiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edusiki
Zapytam ja sie > mam ten sam dylemat pomiędzy ta z kokardka a ta co pokazalas :) mysle ze stanika nie bd widac no chyba ze ktos nosi tak wysoko stanik a propo tak mi sie to nie podoba : ) moja kumpela prawie na ramionach ma zapiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
no ja mam zapiecie tam gdzie powinno byc :D Tez mi sie nie podoba gdy widze ze dziewczynm podjezdza tak do gory. A mam dymelat pomimo to poniewaz hmm, boje sie ze jak ladnie bedzie mi lezec w ranionach to kokarda bedzie nizej wiec i ta wolna przestrzen bez materialu tez nizej no i jednak moze zahaczac o zapiecie :/ Ta druga bardziej mnie kusi i ma cos co lubie - sciagacz na dole. I podobaja mi sie te guziki z przodu. Musze przemyslec moje wydatki a naprawde dosc ich mam, och czemuz to ja tak malo zarabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
no ja mam zapiecie tam gdzie powinno byc :D Tez mi sie nie podoba gdy widze ze dziewczynm podjezdza tak do gory. A mam dymelat pomimo to poniewaz hmm, boje sie ze jak ladnie bedzie mi lezec w ranionach to kokarda bedzie nizej wiec i ta wolna przestrzen bez materialu tez nizej no i jednak moze zahaczac o zapiecie :/ Ta druga bardziej mnie kusi i ma cos co lubie - sciagacz na dole. I podobaja mi sie te guziki z przodu. Musze przemyslec moje wydatki a naprawde dosc ich mam, och czemuz to ja tak malo zarabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
nie wiem czemu wyswietlilo 2 razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edusiki
a do mnie przemawia z kokardka niby zwykla a cos ma w sobie :) No coż wydatki podliczyć również musze ;( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narazie nie mam czasu przeczytać wszystkiego, może uda mi się nadrobić jutro :) zdążyłam się tylko zorientować, że tunika wam się spodobała :) chyba ją kupię.. kwiecista- daj znać jak się nosi tą twoją :P też nad nią myślałam, ale raczej postawie na kokarde i guziki :) mi mala- odpisalam ci :) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edusiki
Lejdi >To ja z Toba :) a ktory kolor czarny czy czerwony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka --> śliczne te sukieneczki. kurde, szkoda że ja nie mogę się przełamać żeby ubrać sukienkę, tylko tak na sportowo muszę zawsze... Ale pochwalę się, że kupiłam torebkę. A nawet dwie. Jedną czerwoną dokładnie taką jak chciałam z Undergrounda (pierwszy raz w tym sklepie byłam) a drugą szarą z Adasia (na szczęście logo małe!) do adidasków. Mhmm, wypad do Fashion Housa udany ;) milej nocki, zmykam pisać magisterke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie sprawiłam sobie ramoneskę z New Look, jest dosyc krótka, rękawki są 3/4. I takie pytanie, co mogę założyć pod tę ramoneskę zeby nie bylo mi zimno w rece i nie wialo po plecach, a po ludzku by wyglądało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista-obydwie sa ladne.Jakbym miala jednak ktoras wybrac,to wybralabym pierwsza-jest bardziej w moim stylu. Polazilam dzisiaj po sklepach.Wrocilam z butami na koturnie (pelne,czarne,lakierowane ale nie blyszcza sie ,jak psu jajca;) ) i dwiema parami dzinsow ciazowych (jedna para-65,dwie-100,a ze brzuchol mi sie w normalne spodnienie miesci i w sumie nie mam takich typowo ciazowych,wiec wzielam dwie:P ).Jedne z tych dzinsow to...czarne rurki,ktore polecila mi dziewczyna w sklepie.To byly pierwsze rurki,jakie kiedykolwiek przymierzylam i okazalo sie,ze wygladam w nich bardzo dobrze,a moj latynoski zad nie wydaje sie jakis megawielki:) Nigdy nie mow nigdy...:P Teraz tylko musze znalezc jakies fajne sandaly (tych,do ktorych podalam Wam linki,nie bylo albo byly za szerokie) i moze skusze sie na trencz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
kotek ja też długo myślałam że rurki są nie dla mnie ale jak ubrałam okazało się że całkiem dobrze w nich wyglądam :) ale i tak częściej chodzę w prostych klasycznych dżinsach. Poprzychodziły ciuchy które zamawiałam :) prosta ołówkowa sukienka z vili okazała się przyciasna w biuście, w poniedziałek ją odeślę bo niestety sprzedawca nie ma już rozmiar większej :( a szkoda bo fajna jest. Sukienka w kwiaty z h&m jest super wygląda ładniej niż na zdjęciu, biało czarna z vili wygląda lepiej na zdjęciu ale zostawię ją bo jest nie najgorsza, sukienka anxi jest super będę ją nosić do legginsów i różowych baletek, koszula w paski też świetna materiał całkiem całkiem tak więc jestem zadowolona z zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardziej podoba druga. przy moim biuście ładniej by wygladała :) no i te falbanki a la skrzydełka... ;) tylko krótkie to wszystko, nie na moje nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Ja tez po zakupach - wybylam po okulary przeciwsloneczne a mam za to nowa tunike, dzinsy rurki, naszyjnik, bransoletke i 2 pary butow :D Moj plan oszczedzania prysnal jak banka mydlana i mam wyrzuty sumienia troche ale raz sie zyje :P Ale teraz cos przyoszczedze :D Dzinsy rurki - hmm facet mnie namowil. Ja do tej pory preferowalam spodnie lekko rozszerzone, potem przenioslam sie na proste klasyczne nogawki i takie lubie bardzo, uwazam ze w takich mi najlepiej. Co do tych rurek to ja nie bylam przekonana, dziwnie sie czuje i moim zdaniem dziwnie wygladam i nie wiem czy bede w stanie wyjsc na ulice bo sie troche wstdze w takich obcislych ale on jest zachwycony wiec moze sie przelamie :) Oczywiscie okularow dalej nie mam, zadne mi sie nie podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- wszystko super!!!!! to czekam na szczegóły na maila :) dziekuej slicznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
mi mala - szwedy fajna sprawa :) Tez mialam ale doszlam do tego ze skoro nie jestem za wysoka to moga mi nie pasowac, kiedys stanelam przed lustrem i tak krytycznie sie obejrzalam :D Teraz mam dzinsy i spodnie kilka lekko rozszerzanych i reszta proste nogawki, nie za szerokie, nie za waskie a nawet jedne prostsze i wezsze. No i te nieszczesne rurki... Mam dylemat - nosic nie nosic?? Nie ukrywam ze jestem krytyczna wobec siebie i mam lustro w domu. Jestem szczupla, pupa dobra tylko hmm wydaje mi sie ze moje nogi nie sa za zgrabne i tak to sobie wbilam do glowy juz w liceum i nidgy ale to nigdy nie nosilam rurek ani leginsow czy tam getrow czy jak to jeszcze inaczej nazywaja :D Co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
zapytam się ja - daj fotkę to ocenimy czy nie jesteś zbyt krytyczna w stosunku do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
o boze, publicznie?? Nie nie nie bo znajac to forum to ktos sobie sciagnie na dysk i bedzie potem krazyc po necie albo nawet na kafeterii w temacie - "ladna/zgrabna jestem??", oczywiscie nie zalozonym przeze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski-> oczywiście na allegro nie mam australijskich marek jeśli są to znoszone;/ no nic zostaje mi polować na to co jest:P fanatyczka_ZSH->każde szkła kontaktowe maja filtry. tylko że to są zwykłe na słońce przydaje się jednak dodatkowa ochrona. a fashion house nie ma nic? może mexx lub maxmara? hehehehahahahehe-> zależy od leginsów. do zwykłych materiałowych raczej wybieram coś za pośladki bo według mnie wyglądają na pupie jak rajstopy. jeśli są to bardziej jeginsy lub maja jakiś ciekawy materiał bądź fakturę wtedy także do krótszych. kwiecista sukienka-> nie byłam ostatnio w h&m przed świętami się wybieram bo muszę kupić jakąś sukienkę. obie sukienki bardzo ładne:) fanatyczka_ZSH -> ja też rzadko chodziłam w sukienkach ale później się przełamałam. kobieta w sukience wygląda rewelacyjnie. sportowe sukienki tez są super:) zazdroszczę fashion housa blisko :P Irvina-> jakąkolwiek bluzkę/tunikę z długimi rękawami i jest okej. możesz sobie sprawić także takie rękawiczki (bez palców) z materiału pod kolor kurtki. Temat spodnie/ rurki : przez rok jak weszły nie kupiłam żadnych rurek bo dostawałam ataku śmiechu w przymierzalni na swój widok:P jak trafiłam idealną parę to skończyło się posiadaniem wyłącznie rurek w tej chwili. szwedy z dżinsu to dla mnie morderstwo proporcji więc nie nosze wyglądam jak mały karzełek tak mnie przytłaczają. jednak latem szerokie lniane szwedy to jedyne spodnie w jakich chodzę. nie wyobrażam sobie przy temperaturze ponad 30 stopni ubrać dżinsowych rurek chyba bym sobie pupę odparzyła:P Zapytam się ja-> jeśli czujesz się dobrze to noś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
no właśnie od pasa w dół albo z zamazaną twarzą :) ja też dziś porządki robię okna umyłam chociaż deszcz leje ale w tygodniu to nie dam rady, zrobiłam pranie, wyszorowałam łazienkę jeszcze tylko odkurzę i pomyję podłogi, do tego wszystkiego mam chorego młodszego synka, jakaś grypa żołądkowa go dopadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys to daj znać czy są te sukienki w h&m i w jakiej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×